Чому ви повинні відвідати Бордо на французькому атлантичному узбережжі

Posted on

Чому ви повинні відвідати Бордо на французькому атлантичному узбережжі

Кращі пам’ятки в Бордо

Бордо славне свято французької історії і архітектури. З присвоєнням статусу Всесвітньої спадщини в 2007 році для своєї класичної і неокласичної архітектури, змішаної з міським розвитком, Bordelais був зайнято оновлення і відновлення його. Їм усе вдалося дуже добре; В цьому році, 2015-го, Бордо виграв премію Європейського найкраще місце попереду Лісабона і Афін.

Бордо є столицею регіону Аквітанія і один з найважливіших портів в Європі, експорт, крім усього іншого, ці чудові багаті Бордо вин і спиртних напоїв у вдячному світ.

Сьогодні це живий, динамічний місто, з деякими з найбільш благодатним архітектури у Франції; хороші музеї; топ-подія і більш справедлива частка кафе, ресторанів і барів. Це робить велике місце для короткого перебування або використовувати його в якості бази для вивчення його знаменитої навколишнього винної країни.

трохи історії

Бордо почав свою життя як римське місто , а потім в 7 – м століття, був заявлений , для нового герцогства Аквітанія Гоода короля Дагобертом. Через брак Елеонори Аквітанської і Генріха Плантагенета, герцога Нормандії і графом Анжу в 1152, Бордо став столицею величезної території Франції, конкуруючи короля Франції за розміром і значущості. Все могло б йшло добре, але в 1154 році Генрі успадкував трон Англії як король Генріх II і став реальною загрозою для Франції. Три століття переривчастої війни було, що призвело до Столітньої війни , під час якого міста і місто перейшли в інших руки, часто більш ніж один раз , і величезна кількість людей загинуло.

У 1340 році англійський король Едуард III, ще раз стверджував трон Франції і послав свого сина, Чорний принц в Бордо, щоб встановити його військовий штаб. З Бордо, він вийшов, щоб тероризувати і завоювати більшу частину навколишнього сільській місцевості і жителів, найбільш успішно для англійців і однаково згубні для французів. Війна затягнулася, поки французи остаточно не переважали в 1453; англійці були розбиті і війна так званого Столітньої була в кінці.

17 – го століття побачив величезну пожвавлення у долі Бордо; в той час як 18 – го століття побачив благоустрій міста як великих бульварів, в оточенні настільки ж грандіозних неокласичних будинків, замінили середньовічні higgledy-piggeldy чверті. Важливий місто, Бордо став тепер найважливішим торговим портом у Франції.

Протягом всієї історії, Бордо приваблює відвідувачів, від паломників, що проходять через на шляху в Сантьяго-де-Компостела в Іспанії (див французькі маршрути паломницьких) до сьогоднішніх туристів.

Туристичний офіс : 12 Кур їй 30 Juillet

Прогуляйтеся через Бордо Золотий трикутник

Як і слід було очікувати з назви, Золотий трикутник славна область. Сформований трьох бульварів, Кур Клемансо, Кур де L’Intendance і ALLEES де Турні, це місце , де теплі кольори 18 – ї – вічний кам’яні будинки в тіні дерев заповнюють величні вулиці.

Але це не музейний; це серце старого Бордо і сьогодні місце для топових магазинів, барів і ресторанів. Кури де L’Intendance є головною торговою вулицею з міжнародними іменами змагаються для вашої митниці. Ні 57 не будинок, де жив художник Гойя і помер (1828), в даний час іспанська культурний центр викладання іспанської мови

На південно-східному куті, Великий театр стоїть на краю площі де ла Комеді. Чудова неокласична будівля, побудоване між 1773 і 1780 році на місці галло-римського храму, однаково вражає як з колонами, куполом і сходи, яка була натхненням для Паризької Опери Гарньє. Це варто відвідати концерт (зокрема, під час музичного фестивалю в червні). В іншому випадку, візьміть тур тривалістю 45 хвилин по середах і суботах. У високий сезон (липень і серпень) екскурсії щодня.

Засліплені в Еспланада Кенконс

Коротка прогулянка до схід від Золотого Трикутника ALLEES де Турні приносить вам цей величезний гравієм порожній площі , оточеній високими тінистими деревами. Примітно , для статуй місцевих героїв, письменники Мішель де Монтень (1533-1592) і Чарльз Монтеск’є (1689-1755), і незвичайний пам’ятник Окс жирондистів. Над самою верхньою фонтанний фонтани і статуї тріумфальних колісниць і алегоричними фігурами , прикрашеними фігурою   Свободи зламавши Ланцюги  були поставлені між 1894 і 1902 честь жирондистів, спочатку голосистих прихильників французької революції, але гільйотині в 1792 році на порядки Робесп’єра в візантійської політики революційного зборів.

Еспланаді Кенконс

Прогулянка по історичному Riverfront Бордо


Береги річки Гаронна були 15 років тому, пустир порожніх складів і занедбаних причалів. Сьогодні це казковий куточок, втілений в життя знову з відкритими просторами і садами. Склади уздовж старих причалів повно магазинів, ресторанів, барів і кафе, що робить його одним з найбільш жвавих кварталів Бордо.

Після того, як серце міста, район відомий як Сен-П’єр. Прогулянка на мосту Пон-де-П’єр для великого погляду назад на старому Quais, що розгортка уздовж берегів річки.

Пале-де-ла біржі і Water Mirror

Місце Бурс виходить на річку, з Пале – де – ла біржі, фондової біржі 18 – го століття, оточуючи цей чудовий квадрат , який скидається впевненою торгівлі в минулому. Симетричні кам’яні будівлі роблять прекрасний фон для мерехтливого MIROIR d’Eau , дзеркало води мілини досить , щоб пройти через це відображає славний палац. Це освітлюваний в нічний час, коли він бере на себе чарівний, майже сюрреалістичний якості. Це у Сен – П’єр районі Бордо.

Вежа собору і Palais Rohan


Ці три будівлі роблять прекрасний кластер місць для відвідування.

Тур П-Берляндскій , побудований між 1440 і 1446, варто в стороні від собору. Це вражаючий сайт і вид з верхньої частини міста і його пам’яток , поклав перед вами стоїть піднятися 231 кроків вгору по вузьких гвинтових сходах.

Поруч з ним стоїть Cathédrale St-Andre , простору будівлю , побудованого між 11 – м і 15 – м століттями. Скульптури прикрашають Porte Royale, вхід праворуч від північної двері, що зображують дванадцять апостолів і Страшний суд. Спробуйте зловити безкоштовний концерт органної в липні і серпні по вівторках о 6 годині вечора.

Відразу за собором, палац колишнього єпископа є дуже великою справою. Palais Rohan був побудований в 18 – м столітті для архієпископа Фердинанда Максиміліана де Meriadek, принц Рохана, і був першим в новому нео-класичному архітектурному стилі у Франції. Тепер мерія, це добре варто відвідати його великий державний сходи, кімнати , покриті 18-го століття дерев’яними панелями і обіднього залу. Це дає уявлення про важливість як церкви і міста Бордо у Франції.

Музей образотворчих мистецтв і Музей декоративного мистецтва

Такий великий місто має, і робить, грандіозне образотворче мистецтво та декоративно-прикладне мистецтво Музеї. Кластерний на вулицях навколо собору, Музей образотворчих мистецтв має досить значну колекцію європейського мистецтва з подібними Тиціана, Рубенса і Брейгеля, а також хороших 20thcentury робіт. Музей також робить ставку на хороші тимчасові виставки. Музей декоративного мистецтва показує вам життя в минулому, з порцелянової і старовинними меблями, статуї, вироби зі скла і більш виклали в кімнатах особняку 18-го століття.

Музей образотворчих мистецтв : 20 Cours d’Albret

Musee Des Arts Decoratifs : 39 Рю Bouffard

Musée d’Aquitaine

Якщо ви хочете побачити , що життя було , як в цьому чудовому західному регіоні Франції, відвідати Музей Аквітанії , який довезе вас від первісної людини до наших днів через широку і захоплюючу суміш об’єктів. Існує робота від 20000 до н.е .; Скарб із Tayac в Гарон; реконструкція цеху ранньої бакалійної 20-го століття; Гробниця Монтеня, і золоті артефакти з століття до нашої ери 2. Розділ галло-римської показує повсякденне життя столиці провінції в скляного посуду, скульптури, мозаїки, вироби з скла, і мармуровий вівтар. У музеї проходить через середні століття і на золотий вік Бордо; його амбітна містобудівна і його 18-го століття мистецтва і будівлі. Це свого роду дуже добре організовані і викладеної музею , який запрошує вас бродити по минулому приймати набагато більше , ніж ви очікуєте.

20 Cours Pasteur

Musee d’Art Contemporain, то CAPC

Всі великі міста Франція мають хороші колекції сучасне мистецтва, і Бордо не є винятком. Розміщений у колишньому складі 1894 р Музей сучасного мистецтва показує деякі з колекцій Центру d’Arts Plastiques Contemporains де Бордо , а також працює на постійній кредиту від Центру Помпіду в Парижі. Склад був винахідливо відремонтований виробляє величезний інтер’єр, можуть селитися дуже великі роботи і установки , які рідко знаходять правильне простір галереї. Це добре на мистецтво з 1960 – х і 1970 – х років: виглядати Keith Haring, Сол Левітт і Річарда Лонга і має прекрасні тимчасові виставки.

7 Rue Ferrere

Сент-Мішель і Сент-Круа Куейсайд район

Прогуляйтеся уздовж поруч з Quais річки Гаронна повз чудового Пон-де-П’єр міст через район колись заселені ремісниками Бордо: мотузкові-мейкерів, шевці, гончарі, ковалі і барабанних осіб, які беруть до готичної церкви St Michel. Вільно стоїть шпиль домінує в області, це найвища в місті (і на 114 метрів, другий по висоті шпиля у Франції після того, як Страсбург), з прекрасним видом зверху. Якщо ви тут в неділю вранці ви можете покопатися в товкучці на площі для угод.

Трохи далі на південь, ви прийшли до церкви романського бенедиктинського абатства Ste. Croix. Побудований в 12-м і 13-м століттях, і відновлений в 19 столітті їх ідеї романської, це варто йти в середу о 6 годині вечора, щоб слухати вільний концерт органу.

Basilique St-Michel : Місце Canteloupe і ін Meynard

Ste-Croix Abbey Church : Place Pierre Ренодель

Одноденні поїздки в Бордо Вино Країна


Ви не повинні пропустити навколишнє сільську місцевість , де виробляються всесвітньо відомі вина Бордо. Але почати в самому Бордо, в музеї їй Vin е їй Négoce (4 рят Borie). Розташований в будинку ірландського торговця, Френсіс Берк, і побудований в 1720 році, вона охоплює вино і угоди , пов’язані з виробництвом. Зрештою, ви отримаєте додатковий бонус у дегустації вина 2.

Озброєна більше знань про вина Бордо, здійснити прогулянку до великим іменам Entre-Deux-Mers, Сен-Емільон, Margaux, Сотерн, Медок і інших відомих імен. Ви можете зробити це самостійно або взяти одну з поїздок , організованих Tourist Office .