Чому Париж Відомий «Lovelocks» видаляється з міста Мости?

Posted on

Чому Відомий Париж

В протягом багатьох років, пари з усього світу висадилися на Париж , щоб зафіксувати їх любові на тулонского мосту Pont – прикріплення навісних вписані ініціалами, серця і ласкаві повідомлень, і кидали ключі в річку Сену нижче. Але так само , як любов часто зникає, так що є цей долає пунктик. Весна 2015 року, мерія провела кампанію , щоб сотні тисяч «lovelocks» вилучений з – за безпеку і естетичні проблеми.

«Все скінчено для навісних» сказав Бруно Julliard, заступник мера Парижа, який офіційно почав видалення замки кохання на мості Мистецтв, в заяві. «[Ці навісні] віднімати від краси структури, погіршується його і потенційно може призвести до нещасних випадків.»

У той час це пішло віджати, міст провів оціночні 45 тонн на суму навісних і були зростаючі побоювання, що вага буде викликати частини моста, щоб впасти на туристських екскурсії човна, що проходить під ним.

Міст Затвори і реакція до демонтажу

Знаменитий міст був закритий протягом тижня на початку червня, в той час як міські робітники почали процес видалення цілих секцій бічних бар’єрів. У висячий замок частини повинні бути замінені оргскло панелей, так що туристи можуть ще раз побачити річку Сена кидаючись нижче. Але в той же час, місто покриває містки бар’єри з роботами міжнародних вуличних художників Brusk, Джейс, El Seed і Pantonio. Тема цього мистецтва? Любов, звичайно.

Для постійного потоку туристів, що відвідали сайт під час його закриття, там, звичайно, неабияка розчарування. Майк і Кіран відвідували Париж з Дубая і спочатку планувалося, щоб зафіксувати в своїй любові на мосту.

«Я насправді купив замок і сподівався, щоб привести його тут, але потім побачив в новинах, що відбувалося, так що я залишив його в готелі,» говорить Майк. «Це ганьба, що відбувається – [поставити блокування] хороша річ, щоб зробити; це дуже романтично – але там було питання безпеки «.

У той час як питання впливу замків на безпеки моста були раніше занепокоєння, місцева влада дійсно звернули увагу в минулому році, коли частина бічного бар’єру моста впала під вагою замків.

Однак безпека не єдина причина, замки видаляються. Багато хто говорить, що висячі зіпсують естетичну цілісність важливого Паризького орієнтира. Правозахисна група No Love Locks було переконуючи місто, щоб заборонити практику в цілому: той, який поширюється і на інші мости, такі як міст архиєпархії та Passerelle Симона де Бовуар, і навіть об’єкти, такі як ліхтарні стовпи і металеві сміттєзбірники.

Замки складаються з «вандалізму , який пошкоджує міста і шкодить народу Франції – в культурному, економічному і емоційно,” асоціація говорить на своєму офіційному сайті .

Як примха Lovelocks Caught On (І це дійсно Going Away?)

Як примха Lovelocks Caught On (І це дійсно Going Away?)

Як же lovelocks манія відбуваються, так чи інакше? І це вона приречена зникнути повністю?

Пон – де – Arts міст був відкритий як перший залізний міст у Франції в 1804 році, під час правління імператора Наполеона I. Він почав залучати сентиментальні пари – висячі в руці – близько 2008, але це явище на насправді має своє коріння в Італії. Багато хто пояснює звичай в 2006 році роману Федеріко Moccio, в якому пари надають висячі утримують повідомлення від любові до Мільвійського мосту Риму, перш ніж викинути ключ у річку.

Традиції Париж став настільки популярним, що аматорські постачальники висячі можуть бути знайдені вздовж набережних моста, продаж замків і ручок для тих, хто не готовий зробити сентиментальний жест.

Чи будуть замки Просто бути викинуті?

Коротше кажучи, немає. Для тих, хто вже замкнений у своїй любові на мосту Мистецтв, не все втрачено. Мерії Парижа пообіцяв зберегти висячі в блоці пам’яті і використовувати їх на більш пізній термін в «новій жест любові.» Проте, в даний час немає планів ворушити більш ніж 700000 клавіш в нижній частині Сени ,

Але серед туристів, які відвідують міст на цьому тижні, багато хто бажає, щоб місто могло б знайти інший спосіб впоратися з вагою замках замість того, щоб позбутися від них.

«Було б добре, щоб побачити їх зміцнити бар’єр або покласти їх через середину моста замість того, щоб позбутися від них повністю,» говорить Брент, який відвідав Париж в перший раз зі своїм партнером Пенелопа. Пара планувала поставити замок на мосту, поки вони не читали про те, що відбувається.

Чи будуть вони намагаються зафіксувати їх любов в іншому місці в місті?

«Ні, каже Пенелопа. «Це місце настільки знакова.»

Деякі туристи відчувають себе по- різному, проте, і готові спробувати свої ставки на продовження пунктик на інших сайтах в місті. Наприклад, пари почали проставлення замків однієї секції моста архиєпархії, розташовану недалеко від Собору Паризької Богоматері на острові Іль – де – ла – Сіте, в останні кілька років. А в сусідньому Pont Neuf, smatterings замків останнім часом з’являються. Це може бути важче переконати парам тримати ритуальний ВІДБУВАЄТЬСЯ , ніж спочатку очікувалося.

Ще один постріл з моста Мистецтв і її Lovelocks

Одне можна сказати напевно про явище lovelocks: вони вельми поляризаційний. Деякі думають, що вони чарівні і додати кольору майже аскетична витонченим повітря міста; інші вважають, що вони кіч і дешеві маркери, які відволікають від краси і естетичної гармонії столиці.

Любов і сміття: Чи дійсно вони Go Together?

Для деяких пар в Парижі прагнуть стрибнути на підніжку lovelocks перш, ніж практика піддається тотальну заборону, поверхні, такі як сміттєві баки і ліхтарні стовпи є придатними місцями прикріпитися свої символи кохання. Хм, ми не зовсім впевнені, що ця асоціація віщує …