Skip to main content

Чіангмай Нічне життя: Як насолоджуватися вночі в Північному Таїланді

Чіангмай Нічне життя: Як насолоджуватися вночі в Північному Таїланді
У порівнянні з розбушувалася партійних сцен, знайдених в Бангкоку і на островах в Таїланді, Чіангмай нічне життя трохи менше з-під контролю. Насправді, місто має репутацію як досить консервативні через алкоголь законів і строго дотримуватися час закриття.

Навіть до сих пір, з великим емігрантом населенням, багато студентів, і постійним потоком туристів в Чиангмае на будь-який вечір, ви все одно знайдете багато гідних місця, щоб насолодитися гарною вночі.

Chiang Mai Основи Нічне життя

 • Через містами Розпорядження, більшість барів і клубів близько опівночі великій часто закривається раніше, в залежності від того, скільки покровителів сиділи всередині. Кілька місць просто вибрати ігнорувати правила і залишаються відкритими до ранкових годин.
 • Велика площа близько Tapae воріт, а також всі райони навколо рову, що не були оголошені «без алкоголю зони» з великими штрафами для людей, спійманих на лавках з напоями. Незважаючи на те, що постанова лише слабо дотримуються, знайти менш суспільне місце для насолоди дешевої партії.
 • Все minimarts , такі як всюдисущий 7-Elevens припинити продаж алкоголю опівночі, хоча ви можете знайти менше, незалежно один від одного , що належать магазини по- , як і раніше готовий продати після півночі.
 • Ви будете дуже рідко стикатися з титульної платою за площадки навколо старого міста. Одним із винятків є Mandalay нічний клуб, який заряджає іноземців колосальні $ 10, щоб потрапити всередину. Будь-яка просити гроші біля входу десь ще може бути частиною афери.
 • Алкоголь не може бути легально продається під час місцевих і національних виборів, на святах, такі як Король народження Таїланду, і на деяких буддійських святах, як правило, приурочених навколо повень.
 • Наркотики не є серйозною проблемою в Чиангмае, однак, вони навколо. Майте на увазі, що отримання лопнув з наркотиками в Таїланді є серйозним, потенційно смертельним злочином.
 • Ці порожні пивні пляшки є депозит-не викидайте їх! Знайти сміттєвий ящик або встановити їх поруч зі сміттям; Заповзятливі місцеві жителі захопити їх, щоб заробити пізніше.

Чіангмай Hotspots

Це тільки крихітний зразок Чіангмай нічний легко дістатися пішки навколо старого міста. Nightlife гарячі точки мають тенденцію до зміни, однак, ці бари були зробити мандрівників щасливими протягом багатьох років:

 • THC Rooftop Bar: Недалеко від Tapae ворота сидів на вершині висотного будинку, ви знайдете THC Rooftop Bar-відомі гарячі точки для туристів і мандрівників. Взуття-офф середовища з метою дозволяє багато приємного спілкування , коли транс музика не дуже голосно. Ні кришки заряду; закриває 1 ранку або коли вони відчувають , що це подобається.
 • Пряний: Dark і трохи пошарпаний, пряні закрив і знову кілька разів. Нічний клуб один з небагатьох варіантів після закриття , коли всі інші бари закриваються. Незважаючи на масу повій , які створили табір у вітальні, танцпол отримує димний і переповнені мандрівників з усього світу. Знайти Пряний уздовж зовнішньої сторони рову, тільки трохи до півночі від Tapae воріт. Ні кришки заряду; відкрити пізно.
 • Zoe в Жовтому: Кластер популярних барів можна знайти навколо двору недалеко від Thanon Ratchaphakhinai в старому місті. Кілька живих концертні зали, популярний реггі – бар, металевий брусок важкого, бар ска, невеликі дискотеки, і соціальний двір зі столиками і парасолями забезпечують живу атмосферу і безліч варіантів для розваг. Ні кришки заряду; закривається , коли вони відчувають.
 • Нортгейт Jazz Кооператив: Якщо відкритий мікрофон ніч, імпровізовані джеми, і великий живий джаз ваша річ ви , звичайно , не будете розчаровані популярної Нортгейт Jazz Кооператив знаходиться на північній стороні старого міста, всередині рову на Шрі Phoom дорозі. Дружня атмосфера і веселощі джем / відкритого мікрофона ночі змушує людей повертатися. Ні кришки заряду; відкритий до 1 ранку

Бари біля нічного базару Чиангмая

Не дивно, що ряд міжнародних барів з різними темами, навіть в тому числі німецького пивного саду, щоб задовольнити багато турист, які втомлюються ходити по нічному базару. Більшість барів дорого за стандартами Чиангмая.

Знайти бар навпроти нічного ринку по Thanon Чанг Кланг і Thanon Лой Kroh. Ні кришки заряду; закриття часи міняються.

Chiang Mai Van і автомобілі Бари

Кілька маленьких фургонів або Volkswagen автобуси перетворюються в крихітні бари можна знайти по всьому місту. Ці чарівні місця, як правило, дешевше і цікавий спосіб, щоб почати ніч. Подивіться на «Ван-бар» тільки всередині Tapae воріт, а також більших і встановленої на одному Thanon Chaiyaphum уздовж рову, на північ від Tapae воріт. Завдяки своїй природі ці бари іноді рухатися або відкотити.

Чіангмай Нічне життя на Ріверсайд

Тільки в 15 хвилинах їзди від старого міста на Charoenrat дорозі, ви знайдете поєднання середніх барів-деякі з живою музикою, розташований поруч уздовж берегів річки. Хоча область знаходиться в безпосередній близькості від туристичної зони, бари в основному відвідують емігранти, місцевих жителів і людей з їх власним транспортом.

Види гарні, але комарі можуть бути жорстокими.

Go-Go бари в Чиангмае

Ви знайдете не бракує в «йти йти» або «дівчинка» бари розкидані по всьому рову уздовж Місяця Muang Road, на Soi 2, і по всьому місту. Хоча на перший погляд рядки барів як всередині, так і за її межами рову б один думаю, що потенціал для нічного життя в місті Чіангмай необмежений, реальність така, що більшість з цих барів складаються тільки більярдом, кілька завсідників, потягуючи пиво і більше, ніж кілька тайських дівчат, зацікавлених у вирішенні західних чоловіків.

Незважаючи на те, їй-гоу бари в Чиангмае не зовсім пошарпана і будь-який вітаються всередині для напою, як одна людина, ймовірно, ви будете підходити, щоб купити один або кілька дасть випити.

Опівнічних варіанти їжі в Чиангмае

Після великої ночі, є багато нічних вуличних візків обробляти випадок з Munchies. Популярний Макдональдс в Tapae Gate поруч з THC Rooftop Bar багато кінці бізнесу, але ви можете знайти відмінні варіанти стріт-фуд по всьому місту.

Багато заповзятливих виробники створили тільки за межі Зої в жовтому кольорі; Лінії для виробництва продуктів харчування ростуть довго на час закриття. Ви також знайдете безліч нічних возів на ринку на південно-західному куті Старого міста тільки всередині рову. Суп-локшина та інші страви завжди можна знайти.