Skip to main content

Чіангмай Путівник: Орієнтації, харчування, атракціони, нічні клуби, і ринки

Чіангмай Путівник: Орієнтації, харчування, атракціони, нічні клуби, і ринки

улюблена північна столиця Таїланду Чіангмай приваблює близько 2 мільйонів іноземних туристів на рік – подвоїти все столичний район населення тільки під одного мільйона людей!

Навіть з жахливим рухом, вібрація і ритм життя в Чиангмае набагато повільніше і спокійніше, ніж в Бангкоку. Установка гори можна відчути, навіть якщо ви не можете побачити зелені околиці.

Чіангмай широко вважається культурним центром; ви будете стикатися з більш красивими храмами, ніж у вас є час, щоб дослідити. Безліч приготування їжі, масаж, і мовні школи доступні. Велике населення художників, письменників і творчих типів – як тайських і іноземних – які оселилися в Чіангмай викликав місто розглядати для статусу ЮНЕСКО Креативне місто. Читайте про те, з Бангкока в Чіангмай.

орієнтація

У той час як місто розкинулося далеко за його межами, більшість туристичних дій в Чиангмае зосереджено навколо «старого міста» або в межах міських стін. Формування ідеального квадрата, рів оточує старе місто; Tapae ворота на східній стороні площі можна вважати епіцентром і координаційним центром для туризму.

Tapae Road, головна артерія в місто, йде на сході через воріт до річки Пінг. Thanon Chang Khlan відгалужується від Tapae Роуд і знаходиться приблизно в 20 хвилинах ходьби за межами воріт; там ви знайдете Чіангмай туристами-но-знаменитий нічний ринок, а також безліч магазинів і ресторанів.

Внутрішні частини старого міста від рову доріг заплутаного клубок дрібного Зоза (вулиці) і контекстних провулки, які іноді додому приємних кафе і труднонаходімих місць.

Рухаючись в Чиангмае.

Будь-яка розумно підходять можуть обійти Чіангмай легко пішки, хоча розбиті тротуари можуть отримати зайняті пішоходами, вуличні візки і випадкові перешкоди. Крім того , ви можете перейти в один з багатьох циркулюючих сонгтіх (таксі вантажівки) або взяти тук-тук.

Ви можете йти від Tapae ворота до нічного ринку в близько 20 хвилин. Деякі храми і місця за межами міста буде потрібно транспорт. Якщо ви комфортно за кермом в русі, оренда скутера є дешевим способом обійти. Велосипеди можна взяти напрокат у багатьох готелів.

  • Детальніше про отримання навколо Чиангмая.
  • Коли ви будете готові вийти, дізнатися про те, з Чиангмая в Бангкок.

Чіангмай Проживання

З сімейних пансіонів захованих на тихій вулиці в багатоповерхових готелі, розміщення в місті Чіангмай коливається в широких межах в бюджеті і якості. Ви, як правило, знайти багато більше недорогих місць для проживання близько Чіангмай, ніж в Бангкоку або на островах в Таїланді.

Сонгкран фестиваль води і Krathong фестиваль Лой і принести Чіангмай на повну потужність; знайти номер в старому місті може бути практично неможливо, якщо ви не бронювати заздалегідь!

Їжа в Чиангмае

З такою великою кількістю кулінарних школами, творчими людьми, і Ланной / бірманські впливами, це не дивно, що ви знайдете велику їжу навколо Чиангмая.

Чіангмай має безліч вегетаріанських ресторанів, магазинів органічних соків, і багато міжнародних варіантів їжі.

Можливо, найдешевший і найприємніший спосіб випробувати місцеву їжу, щоб поїсти вуличну їжу з багатьох ринків і вози. Спробуйте велику площу ринку і безліч візків, розташованих уздовж рову в Чіангмай ворота в південно-східному кутку міста. Ви також знайдете вуличну їжу все разом Moon Muang – головної дороги, тільки всередині Tapae воріт.

Ринки в Чиангмае

  • Нічний базар: Нічний ринок проходить щовечора на Thanon Чанг Khlan поза міського рову, однак, не слід очікувати набагато більш високих цін і наполегливих людей на переповненому тротуарі. Базар стартує близько 5 години вечора і закінчується о 11 годині вечора
  • Ринки вихідного дня: У вихідні дні ринки Чіангмай переповнені, але так само , як багато місцевих жителів вийшли , щоб спілкуватися і ходити безцільно під час випасу на невеликі частування і закуски. Навіть якщо купувати сувеніри не ваша річ, ви все одно знайдете вуличні артисти, дешеву їжу і живу атмосферу. Ринок суботу проводиться на Thanon Wualai на південній околиці старого міста і біжить на південь за межами стін, в той час як неділя ринок починається Tapae Gate і впадає в старе місто. Ринок суботу має тенденцію бути трохи більше місцевих орієнтована як менше туристів , випадково йти вгору на ринку.
  • Варорот Ринок: Варорот Ринок знаходиться за межами старого міста , недалеко Thanon Chang Moi і Tapae – роуд, всього в 20 хвилинах ходьби за межами Tapae воріт. Ви не знайдете практично немає туристів і набагато більш низькі ціни на місцеві товари з 7 ранку до 5 вечора

Переговори доречні для не обманюють на ринках! Читати всі входи і виходи з ринків в Азії і як вести переговори про ціни.

Чіангмай пам’ятки

У той час як ви можете проводити дні просто досліджувати Чіангмай храми безкоштовно, багато заходів, можуть бути заброньовані для пам’яток за межами міста; ціна завжди включає в себе безкоштовний транспорт.

Із зоопарку і множинним театр / вечеря показує більш екстремальні пригоди, такі як Zipline Gibbon Experience або джунглі банджі стрибати, ви, ймовірно, не вистачить часу і грошей, перш ніж ви можете побачити їх все!

Трекінг і відвідування Hilltribe села популярних заходів, щоб зробити в Чиангмае; різні походи в гори, можуть варіюватися від легких, один нічних поїздок на тривалі пригоди.

Чіангмай Нічне життя

Chiang Mai це не зовсім «партія» місто. У той час як деякі клуби отримати спеціальний дозвіл, так чи інакше, щоб залишитися відкритими пізніше, місто Указ говорить, що бари закриваються вниз на 1 ранку Ви не можете купити алкоголь з minimarts після півночі, і зони відпочинку навколо рову, а також великої площі на Tapae воріт не було оголошено «ніяких спиртових зон» з великими штрафами.

Ви знайдете незвичайну пропорцію «гоу-гоу» брусків або «дівчатка» бари розкидані навколо Чиангмае з декількома відставними експатів в кожному ігровому басейні з тайськими дівчатами. Індивідуальні люди можуть підходити до відносин, які, як правило, починається з покупки дівчаток випити.

  • Детальніше про те, що очікувати від Чиангмая нічного життя .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *