Skip to main content

Чіанг Май Ват Чеді Луанг: Повне керівництво

Досліджуйте історію і beauy Ват Чеді Луанг в Чиангмае

Чіанг Май Ват Чеді Луанг: Повне керівництво

Ват Чеді Луанг є одним з найбільш примітних пам’яток Чиангмая, а також один з найважливіших храмів в місті. «Луанг» означає великий в Північному тайському діалекті і ім’я доречно для розповзання сайту, де храм сидить. Якщо ви відвідуєте Чіангмай протягом декількох днів або більш тривалого перебування, це добре коштує ваш час в дорозі, щоб відвідати храм. Читайте все, що потрібно знати про отримання Ват Чеді Луанг і що очікувати, коли ви там.

історія

Ват Чеді Луанг був побудований між 14-м і 15-м століттях, і в той час був би найбільш вражаючий храм в Чіанг Май. Вона залишається однією з найвищих храмів в місті, але в один час вершина Чеді (пагода) виріс більш ніж на 80 метрів (а більше 260 футів) в повітря.

Великий землетрус (або гармати протипожежний є суперечливі) істотно зашкодило чеди і тепер вимірює близько 60 метрів (197 футів). Ват Чеді Луанг також відомий як тільки житло Смарагдового Будди, один з найважливіших релігійних реліквій в Таїланді. Він був переміщений в Ват Пхра Кео (Храм Світанку) в Бангкоку в 1475 році, але є тепер нефриту репліки розташований в храмі, який був переданий місту в дар від тайського короля в 1995 році, щоб відзначити шестисотий річниця чеди.

Проект реставрації ЮНЕСКО і японський уряд в 1990-х роках працював на відновлення храму деякі з його колишню славу, але головна мета полягала в тому, щоб стабілізувати сайт, щоб запобігти подальшому пошкодження. Верхня частина чеди ніколи не було реконструйовано, тому що не було ніякого чіткого уявлення про те, що він спочатку виглядав до руйнування.

що подивитися

Так як підстави Ват Чеді Луанг досить великий, є багато, щоб побачити в гості. Найбільш характерною особливістю тут є, звичайно ж, масивний чеди, що домінує в області, і це вражає і фото-гідний сайт. Підстава чеди має п’ять скульптур слона на південній стороні, і всі чотири сторони чеди має великі сходові клітини, які фланкирован нагі (змії) дає структуру міфічному почуття. На вершині сходів є невеликі ніші, що містять кам’яні зображення Будди, хоча в ніші на східній стороні чеди знаходиться де розміщувалися копія Смарагдового Будди.

На території храму ви також знайдете два viharns (святилища або молитовні зали), великі з яких БУДИНКІВ красивою, що стоїть статуя Будди, відома як Пхра Чао Attarot. На додаток до основного Віхарн і чеди, храмові підстави містять меншу будівлю, в якому ви знайдете лежачого Будду і іншу будівлю, в якому міський стовп (Сан-Inthakin), як вважають місцеві жителі, щоб захистити місто.

Wat Phan Tao, інший храм, також знаходиться на території Ват Чеді Луанг. Хоча набагато менше, ніж його масивним сусіда, красиво вирізаних храм тика також варто подивитися, якщо ви вже плануєте, щоб перевірити храм Ват Чеді Луанг. Безтурботний золото Будди в головному молитовному залі і невеликий сад навколо задньої частини знаходяться основні моменти.

як відвідати

Це порівняно легко відвідати Ват Чеді Луанг, так як він знаходиться всередині стін старого міста і недалеко від інших великих храмів, а також безліч готелів і кафе. Храм відкритий щодня з 8 ранку до 5 вечора і в той час як він використовується, щоб бути вільними, щоб увійти, вхідна плата в даний час 40 бат для дорослих і 20 для дітей (безкоштовно для місцевих жителів).

Храм можна знайти на Prapokklao дорозі, яка проходить з півночі на південь вздовж центру старого міста між Chiang Mai Gate і Changpuak воріт. Головний вхід знаходиться навпроти Prapokklao дороги, тільки на південь від Ratchadamnoen дороги. Після того, як ви в старому місті, храм повинен бути легко виявити, тому що ступа є одним з найвищих споруд в Чиангмае. Будь-які Songthaew (червоні вантажівки, які діють як загальні таксі) можуть прийняти вас в храм в старому місті близько 30 батів на осіб.

Як і в будь-якому іншому храмі в місті, мати на увазі, одягатися з повагою, а це значить, плечі і коліна повинні бути закриті.

мелірування

Вражаюча чеди є подією саме по собі, як величний, стоїть Будди в головному молитовному залі. Але просто прогулянки по території храму робить для приємного дня, коли в поєднанні з великою кількістю дослідження чарівного старого міста Чіангмай і його багатьох інших храмів.

Відвідувачі повинні також розглянути питання про прийняття участі в щоденних чернечих чатів, які відбуваються в Ват Чеді Луанг. Між 9 ранку до 6 вечора щодня можна побачити ченців, які очікують на північній стороні підстави храму, які можна поговорити. Чати зазвичай з новачком або більш молодими ченцями і розмови безпрограшні: Ченці отримати на практику свого англійської мови, і ви отримаєте, щоб дізнатися більше про тайської культури і буддизмі.