Skip to main content

Чіанг Май Нічний базар: Повне керівництво

Чіанг Май Нічний базар: Повне керівництво
Якщо ви перебуваєте в пошуках сувенірів чи ні, прогулянка по знаменитому нічному базару Чиангмая завжди корисний досвід для живої атмосфери, їжі, і, звичайно ж, шанс знайти угоду. Нічний базар в Чиангмае є одним з найвідоміших в Таїланді з поважної причини, а також один з найстаріших вечірніх ринків в країні. Масове розростання постачальників йде на кілька блоків і робить для захоплюючого вечора, купуєте ви або просто переглядаєте масив ремісництва, ювелірні вироби, одягу, мистецтво і багато чого іншого.

Майже один-мильну ділянку також включає в себе бічні вулиці, упаковані з кіосками, а також можливість спробувати деякі з відомих вуличної їжі Чиангмая.

Компонування і розташування

Насамперед; нічний базар Чіанг Травня не те місце, ви можете попи протягом декількох хвилин. Це істотний нічний ринок, який займає кілька годин, щоб покрити повністю. Базар можна знайти на східній стороні старого муру міського Чиангмая, в центрі уздовж Chiang Klan шляху між Thapae і Sridonchai Дорогий і поширенням на невеликі вулички і провулки.

Це може вас здивувати, але протягом дня, Chang Klan Дорога регулярно вулиця вистелена різних магазинів, готелів і ресторанів. Але до вечора, у вас є основний ринок, який майже в милю довжиною. Почніть вниз на одну сторону вулиці, і як тільки ви досягнете кінця ринку, переправитися і зробити свій шлях назад уздовж іншого боку. Але, як ви ходите, переконайтеся, що заглянути вниз маленькі бічні вулиці, щоб побачити, що на пропозицію, тому що ви ніколи не знаєте, що ви могли б знайти. Менші виробники часто встановлюють магазин в маленьких вуличках, так що варто тримати ваші очі.

коли Відвідати

Незалежно від того, як довго ви в Чіангмай для вас не повинні бути в змозі стиснути в відвідуванні нічного базару, так як він не відкритий щодня року, незалежно від погоди, від заходу до півночі. Для того, щоб побачити ринок в повному розпалі, які прибувають після 6 години вечора Якщо вам трапиться бути в районі другій половині дня, ви, мабуть, помітили більше, ніж кілька робочих рухомих металевих кіосків і вистилають їх вгору і вниз по обидва боки головної дороги , На той час, встановлює сонце, більшість вуличних продавців буде навантажувати свої вироби в стійла.

Якщо ви хочете мати певний перепочинок, як ви переглядаєте, йти рано. Якщо ти крутий з натовпами, йти в будь-який час.

що купити

Ваші варіанти нескінченні, здавалося б, коли мова йде про те, що купити на базарі. Це не місце, щоб виграти високого класу товарів, але це не означає, що ви не будете розпещені вибором з точки зору того, що є. А так як багато хто з кіосків в кінцевому підсумку продавати подібні речі, не відчуває необхідності підхопити перше, що ви бачите. Ви можете бути в змозі отримати, що футболки або вишиті подушки покриття дешевше десь в наступному блоці. Багато товарів на пропозицію включати в себе вищезгадані футболки, предмети домашнього вжитку, одяг, мистецтво, штани слона, ювелірні вироби, взуття, сумки, Муай Тай шорти, іграшки, антикваріат, стук-офф окуляри і багато іншого.

З точкою зору, де зосередити свої перегляду і переговорні зусилля, деякі з кращих речей, щоб стежити за включають тайські шовку, різьблення по дереву (бонус, якщо ви бачите когось в дії різьблення у ларька), бамбук рис коробка, ручний різьблений мили і свічки, традиційні тайські одягу, як ультра-зручні рибальські штани, спеції (так що ви можете приготувати деякі тайські ласощі вдома) і срібні ювелірні вироби.

Де і Що поїсти

Ви не голодували під час відвідування базару. Варіанти до закуски на вуличній їжі, зупинки для пиття або перекусити в сидячий ресторані предостатньо, тому незалежно від того, що ви перебуваєте в настрої для, ви, ймовірно, знайти його. Слідкуйте для барів та ресторанів, розташованих в стороні від кіосків, з яких дуже багато. Зверніть увагу, що ці місця через, як правило, отримати зайнято з 7 вечора року через їх розташування нічного ринку, тому якщо ви хочете місце, прибути рано застовпити гарне місце.

Якщо ви плануєте бути на ринку протягом тривалого часу існує безліч варіантів закусок, в тому числі манго липкого рису (відмінний пікап мене вгору), фруктові коктейлі, млинці, ротіте (версія банана є треба- спробувати), морозиво і різні прості страви з локшини і смажене м’ясо.

Знаходиться недалеко від нижнього кінця Chiang Mai Night Bazaar на Chang Klan-роуд ви також знайдете Anusarn ринок, який є домом для безлічі продовольчих кіосків, щоб вибрати, де ви можете знайти продукти за доступними цінами.

Помилки, яких слід уникати

Є кілька речей, які потрібно мати на увазі при відвідуванні нічного базару Чіангмай, щоб зробити більшу частину вашого досвіду. Через величезний обсяг відвідувачів, в залежності від того, коли ви приїдете, ви, ймовірно, розділяючи простір з великими кластерами повільно рухаються людьми-терпіння дуже важливо, якщо ви хочете, щоб уникнути розчарувань. Мета, щоб прибути так само, як речі отримати прокатки (близько 6 годин), перш ніж вулиці забиті, так що ви можете переглядати в більш швидкому темпі.

У той час як ви переглядаєте, не забувайте торгуватися, якщо ви бачите те, що ви хочете купити. Мало того, що він очікував, але це також частина задоволення. Ціни будуть здаватися дешевих за північноамериканським стандартам, але ці ціни часто відзначаються принаймні на 20 відсотків. Просто пам’ятайте, щоб бути ввічливим. Там немає сенсу, щоб засмучуватися, якщо постачальник не виконає потрібну ціну. Є так багато кіосків на вибір ви можете легко просто рухатися далі.

Це також набагато легше мати таїландський бат на руку, якщо ви плануєте робити будь-яку покупку, так як більшість виробників, швидше за все, не зможе дати вам змінити в місцевій валюті.