Шато-де-Венсен: Повне керівництво

Posted on

 Шато-де-Венсен: Повне керівництво

У той час як Версаль є загальною назвою, більшість туристів ніколи не чув про Шато-де-Венсен. Проте, це грізний замок, розташований в найближчій східному кордоні Парижа – і легко доступний стрибаючи на метро.

Справжня середньовічна фортеця в комплекті з донжон (тримати), вежі і рову, замок був основним місцем для королів Франції вже з 12-го століття. Він також служив для захисту Парижа від іноземних атак і монархій від народних повстань.

Вона давно вже перейшла в руки французького держави, а тепер в основному служить нагадуванням про царської влади і військової доблесті. Тим НЕ менше, це варто відвідати для тих , хто зацікавлений в французької середньовічної історії і монархії, особливо в рамках одноденної поїздки в розтягування, листяні  Венсенский ліс парк. 

Історія фортеці

Сайт, де сучасні замкові стенди спочатку підстави для королівського мисливського будиночка, на замовлення французького короля Людовика VII в середині 12-го століття. Ці королівські підстави були згодом розширені Кінгс Філіпа Августа і Людовика IX в великій садибі.

В середині-кінці 14 – го століття, він був значно розширений в оборонну середньовічну фортецю. Король Філіп VI наказав побудувати 170 футів висоти Тримайся, або донжон,  який потім був самим високим в Європі. Це займе близько двох століть і послідовних королівських замовлення завершити грандіозні, прямокутні укріплені стіни структури в, в оточенні дев’яти драматичних вежами.

Вони були завершені приблизно в 1410 році.

Багато королівські сім’ї оселилися в донжоне протягом століть, і Шато-де-Венсен був місцем як шлюб і народження для численних монархів. Філіп III і IV Франції були одружені там, в той час як король Генріх V Англії загинув в донжон в 1422 році, після кривавої облоги французького міста Мо.

Карл V мав особисту бібліотеку вбудовану в замку. Потужний король Людовик XIV (також відомий як «Король – Сонце» періодично проживав в Венсенне в той час як Пале – де – Версаль знаходиться в стадії будівництва.

Там цікава зв’язок між Шато-де-Венсен і Сент-Шапель в центрі Парижа. У той час як останні знаходиться в стадії будівництва, Вінсенс був обраний тимчасово утримувати міць тернового вінця. Каплиця в Венсенне, ймовірно, побудована тим же архітектором, відповідальним за Сент-Шапель. ще тримає фрагмент з корони.

Під час Французької революції 1789 року, натовп близько 1000 робочих напали, пограбували і частково зруйнували замок. За період після революції замок був покинутий, тимчасово виступаючим в якості фарфорового заводу.

Під час правління імператора Наполеона I замок був перетворений в арсенал і військові казарми. Це ще раз служив в якості оборонного сайту від зовнішніх атак.

Незважаючи на те, що вже не під королівським контролем, замок продовжував служити в якості в’язниці протягом 19-го століття. Найвідоміші в’язні включали спірне письменник маркіз де Сад.

Замок також має цікаве місце в темній історії Другої світової війни і нацистської окупації Парижа.

Під час битви за визволення Парижа в серпні 1944 року, Ваффен-СС німецькі солдати заарештували і стратили 26 французьких поліцейських і членів французького Опору в замку. Після того, як дізнався, що Париж був звільнений союзними військами, солдати СС відправляються вибухи в Венсенне, сильно пошкоджуючи частини фортеці. Це, отже, є важливим, якщо випустити з уваги, меморіал нагадує нам про нацистські звірства і тих, хто чинив опір їм.

В даний час сайт знаходиться важлива колекція військових і оборонних архівів, а також бібліотека.

Що можна побачити і чим зайнятися Там

Вражаюче середньовічна фортеця можна відвідати близько 90 до 120 хвилин (трохи більше, якщо ви вирішите відвідати верхні рівні донжона від екскурсії).

Знайомлячись екстер’єрів і цокольний поверх, зверніть увагу на величезний рів (один раз, наповнений водою), величезні, прямокутні укріплені стіни і драматичне донжон.

Останнє залишається самим високим залишаючись середньовічним донжон в Європі.  Легко уявити собі , як потужний цей замок мав середньовічний період, коли він був би один з найвідоміших структур на горизонті.

Крім того, переконайтеся, щоб побачити готичний Сент-Шапель-де-Венсна, завершений в кінці 14 століття і хвастощі ніжну вітража. Це багато в чому схоже на його грандіозніше колегу в Парижі. Може бути, варто взяти екскурсію, щоб піднятися на верхні рівні донжон і отримати перспективу над шато, в лісопарку Венсенне, і горизонт Парижа в близькій відстані.

Послуги в замку

Там в місці подарунок і книжковий магазин, де ви можете переглянути пам’ятні речі, предмети мистецтва і книги.

Там немає власних ресторанів або кафе в замку, але Венсенський будинку кілька ресторанів і кафе.

Як туди дістатися

Замок розташований в східній частині недалеко від передмістя Венсен, легко дістатися на метро або RER лінії приміських потяги. З центру Парижа, найпростіший спосіб дістатися до замку, щоб прийняти лінії метро від 1 до Шато-де-Венсен, а потім слідувати вказівниками, щоб досягти входу. Ви також можете скористатися RER A (приміський поїзд) в Венсенне. Порада від Шатле-ле-Halles або нації; це тільки коротка поїздка на схід.

Автобусні лінії 46, 56 і 86 також служать замок.

Доступність:  Сайт доступний для відвідувачів з вадами слуху та погіршення зору. Це лише частково доступним для людей з обмеженою рухливістю або в інвалідному візку (основному за межами районів та цокольних поверхів). Супроводжуючий помічник потрібнозв’язку з кренування схилу і наявністю каменів. Донжон і «Шатл» не доступні. частково доступні (за межами зони,першому поверсі з донжон). Сайт оснащений доступною ванною кімнатою. Подивитися більш детальну інформацію про доступність на цьому сайті тут  (натисніть на вкладку «інвалідність»).

Квитки і Годинники

З 22 вересня по 20 травня, Шато відкритий щодня з 10 ранку до 5 вечора з 21 травня по 21 вересня, він залишається відкритим до 6 вечора кожен день. Сувенірний магазин і магазин мають одні і ті ж години.

Він закритий на наступні святкові дні: 1 січня, 1 травня, 1-го листопада, 11 листопада і 25 грудня (Різдво).

Квитки 9 євро більшість відвідувачів, хоча запис 7 євро для гостей віком до 26 і більше 65. Відвідувачі з ЄС паспорта або посвідчення особи можуть увійти безкоштовно.

Це як правило , не потрібно заздалегідь замовити або отримати пропустити-лайн квитки на цей атракціон, але якщо ви віддаєте перевагу,  ви можете забронювати онлайн на цій сторінці .

Екскурсії по замку

Якщо ви хочете взяти екскурсію в замок, ви повинні знати, що вони доступні тільки французькою мовою в цей час. Проте, самонавідні аудіо тур доступні багатьма мовами і підходять для більшості відвідувачів.

Будь ласка , зверніть увагу , що верхні рівні фортеці доступні тільки тур; вони повинні бути попередньо заброньовані по телефону. Дивіться цю сторінку для отримання додаткової інформації та контактних даних. Знову ж , вони з’являються в даний час запропоновані тільки на французькому.

Що можна побачити і зробити поблизу

Головною визначною пам’яткою поблизу замок є розтягування, листяні Венсенский парк. Жеребкування цього «дерева» один з двох , які оточують Париж, численні. Вони включають в себе сотню акрів лісистого шляху, газони вчинені для пікніків, штучні ставків і навіть старомодною кінноспортивної доріжки. Якщо ви зацікавлені в рослинах, голові до дендрарію і ботанічному саду (Parc Floral) , заповнений пишними квіти, міні-гольф і сценою , зарезервовані для невимушених влітку джазових концертів.

В теплий і сонячний день, слідувати вашому візиту в замок з пікніком в парку, або орендувати човен і насолоджуватися рукотворними озерами. Довга прогулянка по лісистих стежках також прекрасний спосіб провести день.

Так як замок і парк знаходяться прямо в межах міста, вони роблять ідеальний день поїздки, коли у вас немає багато часу, але все-таки потрібно трохи свіжого повітря і перепочинку від міської молотарки.

І, нарешті, саме місто Венсенне може бути цікаво бродити. Головні торгові вулиці навколо метро не великі, але мають розслаблений, майже сіл, як відчуває. Якщо час дозволяє, досліджувати місто трохи, перш ніж стрибати на поїзді назад в Париж «правильний».