Шопінг в Убуде і навколо Центрального Балі

Posted on

 Шопінг в Убуде і навколо Центрального Балі
Торговий сцена в Центральній Балі, в тому числі його головного туристичного центру Убуда, є блідою тінню, наскільки номером Південної Балі торгових центрів і складських точок стурбовані. Але Центральна Балі, менш прийняті спокусами сучасності, володіє яскравою роздрібної сценою самостійно.

Почніть робити покупки в розповзанні Пасар Убуд в центрі міста Убуд, а потім досліджувати вулиці, що розходяться від нього – Jalan Monkey Forest, зокрема, вистелена бутик, що продають елітні мили, ювелірні вироби і консерви.

Вибити з Убуда, і ви скоро дійдете до ряду сіл ремісників, де покоління жителів села зробили акуратну життя виробництвом ювелірних виробів, скульптури і текстилю для благородного і священицького класу Балі. У ці дні, вони перетворили свої навички, щоб поставляти на експорт і туристський керований попит. Їхні вироби доступні в будь-якому торговому центрі в Південній Балі, але якщо ви хочете отримати штраф золоті ювелірні вироби або вишукані різьблення по дереву за оптовими цінами, відвідати майстерні в декількох хвилинах їзди від Убуда, щоб зловити угоду.

Покупки на ринку Убуда (Pasar Убуд)

Покоління дворян Убуда служили покровителів балийских художників і ремісників, роль, вони продовжують і по сей день. З самого початку, майстри будуть створювати свої руки в своїх селах, а потім принести готову продукцію продавати в Пасар Убуд, поруч з королівським палацом Убуда.

Ціни відносно низькі в Пасар Убуд, через коротку відстань від майстерного на ринок і відсутність посередників. Туристи можуть ходити в Пасар Убуд від входів уздовж Jalan Raya Ubud і переглядати серед двох рівнів магазинів, що продають одяг, картини, парфумерію, ладан, кожгалантерею, і цікаві сувеніри, такі як відкривачки форми, як пеніс.

Тільки частина Пасар Убуд правильно називається «арт-ринок», більш конкретно західну ділянку, який відкритий з 8 ранку до 6 вечора. Східний ділянку обслуговує місцеві жителі, роблячи речі традиційні ринки робити: продавати м’ясо, овочі та інші предмети першої необхідності. Це все ще варто подивитися, якщо ви хочете побачити, як азіатські традиційні ринки працюють.

Різноманітність товарів може бути величезним. Ринок мистецтва продає багато мистецтва з традиційними і релігійними темами, від Будди надумав topeng маски для статуй Wisnu і Гаруди. Ви також можете підібрати ручний розпис змій, яскраві саронги і хитромудро-мереживною батик. Декор для дому та посуду роблять сильний показ в Пасар Убуд, теж з поширенням пахощів, ароматів, кераміка, гобелени, і різьблені рами для картин для продажу.

На другому поверсі магазинів може бути досить клаустрофобію, як затемнення проходи вузькі і товари звалили до стелі. Але в магазинах в другій історії ринку можуть бути більш схильні до переговорів.

Торгуватися ключ.  Торгуватися на ваші покупки , як очікується , – досвідчені Балі покупці знають , базовий рівень для кожного пункту продажу і намагаються тримати ціни на такому рівні , як вони поторгуватися добродушно з продавцями. Ви будете в безпеці, почавши з 50 відсотків зазначеної ціни, а потім спробувати зберегти його як можна ближче до тієї ціни , як ви йдете вперед.

Продавці, як правило, більш приємним для перших покупців в день. Будьте там 8 ранку, щоб подивитися навколо і отримаєте те, що вам потрібно, перш ніж турист пік приходить близько 10 години ранку. На той час, ви будете мати багато конкуренції і продавці не будуть такі поблажливі.

Бутіки Поряд Джалан Monkey Forest

Від Пасар Убуд, зійдіть Jalan Raya Ubud на захід до точки, де вона перетинається з Jalan Monkey Forest. Остання дорога проходить з півночі на південь, вниз на Убуд Священного Monkey Forest; Обабіч вузької смуги напхані бутик, магазинами і кафе.

Погода готова, магазини вздовж Джалан Monkey Forest весело переглянути: Більшість з них мають великі скляні дисплеї, які роблять вікно магазинів вітрів, і претензійні, спина до природи відчуття від товару у продажу дозволяє здійснювати роздрібну терапію практично немає провини.

Загальний досвід покупок тут тихіше, холодніше і більш невимушений, ніж будь-який роздрібний пікніку в Куті або в іншому місці в Південному Балі. Туристи просто необхідна присутність духу, щоб переміщатися по вузьких стежках і перевищення швидкості мотоциклів кидаючись вниз Jalan Monkey Forest.

Інші вулиці, що з’єднують від Джалал Monkey Forest є кілька кафе і магазинів теж. Jalan Деві Сита відгалужується від Jalan Monkey Forest, де починається футбольне поле. Як ви йдете далі на схід, дорога зливається в Джалан Hanoman, який з’єднується з Джалан Jembawan і Джалан Sugriwa південь і схід.

Товари на цих вулицях можуть бути дешевше, або його продавці більш схильні до переговорів, в порівнянні з більш ексклюзивними магазинами на головній дорозі.

Художні галереї в Убуд

Убуд Art Market і магазини вздовж Джалан Monkey Forest можуть забезпечити безліч вигадливих акцентів для навколо будинку, але якщо ви на ринку дорогого мистецтва, Убуд може задовольнити це теж.

Убуд давно притулок для художників, завдяки яскравій культурі району і теплому заступництву місцевої знаті. Ви можете купити картини, репродукції та художні книги в художніх галереях пронизують сільській місцевості.

Села ремісників в Центральному Балі

Весь регентство Гіаньяр наповнений умільці штампувати якість роботи для ринків, магазинів і бутиків Балі. Ви можете уникнути посередників, відвідуючи їх села і купувати речі прямо з джерела.

  • Навколо Tegallalang та прилеглих міст, ви знайдете багато дерев’яної скульптури за оптовими цінами – ці частини відомі своїми кваліфікованих різьбярів. Їх роботу також можна знайти навколо Південного Балі , але при важкій розмітці.
  • Batubulan місце для кам’яної скульптури, як правило , висіченим з рясною вулканічної породи , видобутої з різних Балі. Ви можете спеціально замовити вашу скульптуру і мати важкі багато відправлені назад на ваш домашню адресу (вулканічна порода є сука , щоб нести на своєму польоті).
  • Місто Celuk робить акуратну життя від штампувати золоті і срібні ювелірні вироби. Майстерні багатьох балийских ювелірних брендів розташовані тут, і їх головна дорога вистелена магазини рознос свою останню роботу.
  • Бамбук є основною принадою для Белега і Бони : майстерні району перетворити скромну траву в меблі, дзвіночки, музичні інструменти, і сумку.

Майстри в цих містах можуть створювати свої запити, зроблені на замовлення, якщо ви показуєте з ідеєю і грошей, щоб заплатити за нього.

Вам потрібно орендувати автомобіль, щоб дістатися до цих міст.