Що можна побачити на Трафальгарській площі в Лондоні

Posted on

 Що можна побачити на Трафальгарській площі в Лондоні
Трафальгарська площа, популярне місце для туристів, є міською площею в місті Вестмінстер в центрі Лондона. Трафальгарська площа була розроблена архітектором Джоном Нешем в 1820-х роках і побудований в 1830-х роках.

Туристи збираються там, туристичні автобуси кола центрального пам’ятника і політичні активісти збираються продемонструвати. Щороку в грудні, Норвегія жертвує дивну ялинку, щоб подякувати Великобританію за участь у звільненні від гітлерівців і зводиться в квадрат.

Найближчі станції метро до Трафальгарської площі є Чарінг Крос і Лестер-сквер.

Сама Трафальгарська площа має багато цікавих пам’яток, в тому числі Колона Нельсона, Національна галерея і St. Martin-в-полях.

У декількох хвилинах ходьби від Трафальгарської площі, ви можете легко ходити по магазинам в Ковент-Гарден, перекусити в Чайнатауне, побачити популярні шоу в блискучою West End, зійдіть Уайтхолл на площі Парламенту, щоб побачити будівлю парламенту і Біг-Бен, і ходити вниз Молл в Букінгемський палац.

Як дістатися до площі просто. Найближчі станції метро до Трафальгарської площі є Чарінг Крос і Лестер-сквер.

колона Нельсона

Колона Нельсона був побудований на Трафальгарській площі в 1843 році пам’ятник на згадку адмірала Гораціо Нельсона, який загинув, перемігши Наполеона в битві при Трафальгарі в 1805 році заходи колонки трохи більше 169 футів висотою від основи до верху капелюхи Нельсона.

Підстава статуї має чотири панелі бронзових рельєфних відлиті з трофейних французьких гармат. Вони зображують битви мису Сент-Вінсент, Битва Нілу, Битва Копенгагені і смерть адмірала Нельсона на Трафальгарській.

Чотири бронзові леви біля основи колони були розроблені Едвін Ландсир і були додані в 1868. Вам дозволено піднятися на базу скульптур для фотозйомок, але не може сидіти на левів.

Сен-Мартен-в-полях

Побудований Джеймс Гібб, шотландський архітектор,  Санкт – Мартін-в-полях , розташований на північно – східному куті Трафальгарської площі. Там була церква на цьому місці з 13 – го століття; нинішній будинок було завершено в 1726 році Його чудовий Коринфський портик був часто копіюється в США , де вона стала зразком для колоніального стилю церковного будівлі.

Сен-Мартен-в-полів є офіційним парафіяльним для Букінгемського палацу. Всередині є царське вікно зліва від вівтаря і один для Адміралтейства на праві.

Церква знаходиться притулок для бездомних, а також Лондон Brass Потираючи центр, де ви можете вибрати дизайн і зробити знімок, щоб забрати додому. Дивно, але ви відкриєте для себе і дуже гарне кафе самообслуговування в склепі, який пропонує джаз по середах.

Національна галерея

Національна галерея займає всю північну сторону Трафальгарській площі. Вона демонструє твори відомих художників , в тому числі Боттічеллі, Тіціана, Рафаеля, Мікеланджело, Караваджо, Рембрандта, Сезанна, Хогарт і Гейнсборо.

Неокласичний Національна галерея була заснована в 1824 році, коли британський уряд погодився купити і показати 38 картин, що належать російському бізнесменові Джон Джуліус Angerstein. У галереї зараз знаходиться колекція з більш ніж 2300 картин, починаючи з середини 13-го століття до 1900-х років.

Національна галерея Лондона є восьмим-найвідвідуванішим художнім музеєм в світі. Ван Гог  Wheatfield з кипарисами і Каналетто  Yard каменярем в важливі роботи , щоб бачити.

Канада Будинок

Канада Будинок знаходиться на західній стороні Трафальгарській площі. Він служив в якості офісів Високої комісії Канади в Сполученому Королівстві з 1925 року будівля, який був відкритий в 1827 році, побудований з каменю Баті, Англія в грецькому стилі Відродження. Канада Будинок був розроблений Робертом Смёрк, який також був архітектором для Британського музею.

Канада Будинок зберіг більшу частину свого первісного неокласичного інтер’єру. Велика частина будівлі не є відкритим для широкої громадськості, але тури пропонуються за розкладом. Канада галерея, корпус канадське мистецтво і ремесло, в будинку відкрито для публіки.

четвертий Планується

Четвертий постамент  (статуя підставу) в північно – західному куті Трафальгарської площі був спочатку розроблений сером Чарльзом Баррі і побудований в 1841 році , щоб побачити кінну статую. З – за відсутності коштів , щоб створити відповідну статую, він не залишався порожнім до 1999 року.

Четвертий Планується Введення в групах, незалежний комітет повідомив, громадську думку, вибирає поточну серію тимчасових творів мистецтва на замовлення провідних національних і міжнародних художників. Установка мистецтва змінюється кожні два роки.

арка Адміралтейства

Арка Адміралтейства відзначає вхід в торговий центр від Трафальгарської площі. Це обсаджений деревами дорога веде до Букінгемського палацу уздовж боку парку Сент-Джеймс. Цей величний вхід був побудований в 1910 році на честь королеви Вікторії. Центральні ворота відкриті тільки для королівських процесій.

Будівля розміщувався урядових установ до 2011 року, але в 2012 році уряд продало 125-річну оренду для будівництва з метою перепланування з в розкішний готель, ресторан і апартаменти.

Уайтхолл і Біг-Бен від Трафальгарської площі

Вид Біг Бен і Уайтхолл від Трафальгарської площі в Лондоні, на заході

На півдні площі дороги, Уайтхолл з’єднує Трафальгарську площу на площу Парламенту. З 16-го століття, майже всі ключові урядові міністерства були розміщені на цій вулиці.

Оскільки ви знайдете урядові міністерства, такі як Міністерство оборони, кінногвардієць, і кабінет відділення уздовж цієї дороги, назва Уайтхолл використовується для британських державних послуг, а також в якості географічної назви для області.

Ви будете бачити і чути Біг-Бен в цьому напрямку. Біг Бен це ім’я для годин і вежі в північній частині Вестмінстерського палацу. Вежа була перейменована в Елізабет-Тауер в 2012 році на честь діамантового ювілею королеви Єлизавети II.

Південна Африка Будинок

Південна Африка Будинок знаходиться на східній стороні Трафальгарській площі і закритий для громадськості. Він був побудований в 1935 році в класичному стилі з використанням мистецтва і ремесел деталі стилю , включаючи замкові з зображенням африканських тварин і африканські символів. У будівлі Південноафриканський Верховного комісара і Південної Африки консульством.

Нон-стоп бдіння було проведено за межами Південної Африки Будинки в 1980-х і початку 1990-х років до кінця апартеїду.

Національна портретна галерея

Національна портретна галерея була заснована в 1856 році Це будинки портрети видатних британців з Тудор часів до наших днів. Це був перший портретна галерея в світі , коли він був відкритий.

Збір, найбільший в світі, включає в себе картини, малюнки та фотографії. Сучасна колекція включає в себе хронологію фотографії королеви Єлизавети II.

Галерея обертається експонати і навіть включила виставку з упором на впливі Майкла Джексона на світі моди. Галерея відкрита щодня з пізнім відкриттям в п’ятницю ввечері.