Що не носити на поїздку до Таїланду

Posted on

Що не носити на поїздку до Таїланду
Таїланд є дуже спокійним місцем, і з огляду на спосіб бікіні відпочиваючих, пустуючих на пляжах і турист в шортах і сандалях, що досліджують місто, ви можете думати, що все йде відносно одягу.

Що ви носите в Таїланді має велике значення, хоча і може зробити різницю між піддається лікуванню добре і бути практично ігноруються, коли ви маєте справу з будь-ким в сфері послуг. Коли ви перебуваєте поза вивчення країни, одягаючись відповідно буде також зробити людей навколо вас відчувати себе більш комфортно, що зробить їх більш імовірно, щоб зв’язатися з вами.

Але, якщо ви не живете в тропічній країні, туалетний «належним чином», ймовірно, означає щось зовсім інше в Таїланді, ніж це робить у себе вдома. Нижче наведені деякі правила, щоб слідувати, якщо ви хочете, щоб гармоніювати. Там немає способу поліції бігає Таїланд, так що ви можете відчувати себе вільно, щоб порушувати правила, теж, якщо ви не дбаєте, або, якщо це просто занадто жарко, щоб розглянути носити довгі штани. Це добре, хоча, щоб знати, що від вас очікують.

Тримати теплим

Пам’ятайте, що все, що ви хочете носити, якщо ви перебуваєте в офісі, кінотеатр, супермаркет, торговий центр, 7-Eleven, або навіть на Skytrain в Бангкоку, ви будете підірвані з льодом холодного кондиціонуванням повітря. Якщо ви збираєтеся бути протягом тривалого періоду часу, скажімо, якщо ви йдете в кіно, принести светр або носити щось трохи тепліше, ніж зазвичай, як ви будете мерзнути, якщо ви цього не зробите.

Не носіть шорти 

Для чоловіків, не носити шорти для занять спортом або дуже випадкових подій, за винятком. Якщо ви на тайському торговому центрі, кінотеатрі або іншому громадському місці випадкового, скористатися моментом і подивитися навколо, і ви побачите, що далеко не всі чоловіки в шортах. Навіть якщо це 90 градусів, за межами (що, ймовірно, так як це Таїланд в кінці кінців), більшість чоловіків будуть носити довгі штани або джинси. Для жінок це правило Laxer. Якщо ви носите «хороші» шорти, ви можете піти з ними в більшості середовищ, хоча це буде розглядатися як злочин соціальних норм носити шорти в корпоративному середовищі або в будь-якій будівлі уряду.

Якщо ви, наприклад, прямуючи в імміграційний відділ, щоб отримати продовження візи, покласти на деякі довгі штани.

Уникайте короткі спідниці

Незважаючи на те, що кожен кампусі коледжу в Таїланді повно жінок, які носять обтягуючі міні-спідниці, в більшості інших середовищ не рахується доцільним носити супер короткі спідниці (так, іронія відчутна). Таким чином, якщо ви не хочете одягатися в тайській шкільній формі, ви краще носити щось трохи довше. Вище коліна вважається абсолютно нормально, але до середини стегна буде занадто коротким.

Пляж Одяг для пляжу 

Нічого не додати крім того, що якщо ви можете плавати в ньому, він не підходить для вивчення великого міста або навіть невелике місто в країні.

Сандалії справні в деяких ситуаціях

Є деякі складні правила для навігації, намагаючись вирішити, що надіти на ноги. Жінки можуть піти практично з будь-яким типом відкритому взутті, навіть в офісному середовищі, так довго, як це виглядає ошатно і не спортивні. Strappy, відкритий носок, високі підбори абсолютно відмінно практично в будь-якому середовищі, але, як несправедливо, як це може здатися, зручне Birkenstocks немає. Хоча деякі жінки будуть носити колготки з сандалі (Хлоп!) Крім того, більшість жінок не роблять і бути голими ногами не вважається образливим. Чоловіки не повинні носити сандалі в будь-якому місці, крім пляжу.

Покрити свої плечі

Безрукавки, бретельки і приводи не вважаються придатними, якщо ви не на пляжі, в нічному клубі або на заході чорного краватки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *