Що подивитися в римському форумі – Відвідування стародавнього форуму в Римі

Posted on

Що подивитися в римському форумі - Відвідування стародавнього форуму в Римі

Кращі пам’ятки на Римському форумі

Римський Форум є одним з найбільш важливих пам’яток Риму. Але це нагромадження мармурових фрагментів, тріумфальної арки, руїни храму, і всі інші стародавніх архітектурних елементи з різних періодів часу. Це зношеному деяких з найбільш важливих пам’яток Форуму проходить зі сходу на захід, починаючи з Колізеєм. Дивіться цю карту Римського Форуму , щоб отримати уявлення про планування руїн.

Арка Костянтина – Це масивна тріумфальна арка знаходиться на площі Пьяцца дель Colosseo прямо біля древнього амфітеатру. Арка була присвячена Костянтину в 315 рік нашої ери на честь його перемоги над співправителя Максенцієм на Мільвійського мосту в 312 р н.е.

Via Sacra – Багато з будівель Форуму розкладають по Віа Сакра, древньої тріумфальної «священної» дороги.

Храм Венери і Риму – найбільший храм Риму, присвячений богинь Венери і Риму, був побудований імператором Адріаном в 135 р Він сидить на високому пагорбі біля входу Форуму і недоступний для туристів. Кращий вид на руїни храму знаходиться всередині Колізею.

Арка Тита – побудовано в 82 р н.е. на честь перемоги Тита над Єрусалимом в 70 році нашої ери, арка містить зображення трофеїв завоювання Риму, в тому числі менори і вівтаря. Дуга також була відновлена в 1821 році Джузеппе Валадье; Valadier включена напис з докладним описом цього відновлення, а також темний мармур травертину диференціюватися між древніми і сучасними частинами арки.

Базиліка Максенція – Колись гігантська базиліка в основному оболонка, з яких тільки північний боковий вівтар залишається. Імператор Максенция почав будівництво базиліки, але це був Костянтин , який був завершений базиліки. Таким чином, ця будівля також відомо як базиліка Костянтина. Ось де гігантська статуя Костянтина, тепер в Капітолійському музеї, спочатку стояла. Величезний зовнішній вигляд базиліки утворює частина стіни , що проходить уздовж Віа дей Форі Імперіалі. На ньому є карти , що показують розширення Римської імперії.

Храм Вести – невеликий храм богині Вест, побудований в 4 столітті нашої ери і частково відновлено на початку 20 – го століття. Усередині храму був вічний вогонь богиня домашнього вогнища Вести, і це , як правило , по весталкам , які жили по сусідству.

Будинок весталок – Це простір містить залишки будинку жриць , які мали тенденцію до полум’я в храмі Вести. Найближча пару прямокутних ставків приблизно один десяток статуї, багато хто з них без голови, на яких зображені деякі з верховних жриць культу весталки.

Храм Кастора і Поллукса – близнюки , сини бога Юпітера поклонялися з храму в цьому місці з 5 – го століття до н.е. руїни , які залишаються дата сьогодні від 6 н.е.

Храм Юлій Цезаря – кілька руїн залишилися від цього храму, який був побудований Августом в пам’ять про місце , де було піддано кремації тіло його великий дядечко.

Базиліка Джулія – Деякі сходи, колони і п’єдестали залишаються від великої базиліки Юлія Цезаря, який був побудований в будинок юридичних документів.

Базиліка Aemiia – Ця будівля знаходиться тільки всередині одного з входів Форуму, на перетині Віа дей Форі Імперіалі і Ларго Ромоло е Remo. Базиліка була побудована в 179 році до нашої ери і був використаний для лихварством і , як місце зустрічі для політиків і збирачів податків. Він був зруйнований остготів під час Sack Риму в 410 р н.е.

Курія – Рим Сенатори зустрілися в курії, один з найбільш ранніх будівель , побудованих в форумі. Оригінальний курії був зруйнований і відновлений кілька разів, і один стоїть сьогодні є точною копією одного побудований Доміціана в 3 столітті нашої ери

Ростра – Марк Антоній зробила мова , яка почалася «Друзі, римляни, земляки» з цього древнього помосту після вбивства Юлія Цезаря в 44 р до н.е.

Арка Септимія Півночі – Це вражаюча тріумфальна арка в західній частині Форуму була побудована в 203 р н.е. на честь імператора Септимія Северус 10 років при владі.

Храм Сатурна – Вісім колон вижити з цього великого храму бога Сатурна, який знаходиться з боку Капітолійського пагорба Форуму. Археологи вважають , що храм бога існував в цьому просторі , так як в 5 – му столітті до н.е., але ці знакові руїни датуються н.е. 4 століття Набір з трьох колон , які практично пливуть поруч з храмом Сатурна з храму Веспасіана.

Колона Фоки – Зведений у 608 р н.е. на честь візантійського імператора Фоки, це один стовпець є одним з останніх пам’ятників , які будуть розміщені в