Що потрібно знати про французьких митних правилах

Posted on

 Що потрібно знати про французьких митних правилах
Нові мандрівники до Франції часто запитують, як дізнатися про митні вимоги для країни, включаючи інформацію про те, що вони дозволили внести і суми дозволених. Важливо також, щоб бути в курсі митних правил, коли ви повернетеся до своєї країни.

Duty-Free Items: Що я можу принести в і з Франції

Громадяни США і Канади можуть доставляти товари в або з Франції і решти Європейського Союзу до певного значення до того, щоб платити мита, акцизи, і ПДВ (податок на додану вартість). Майте на увазі наступне:

Громадяни США і Канади у віці 15 років і старше і подорожувати по повітрю або морем, може привести статті на загальну суму 430 євро (бл. $ 498) до Франції обов’язки і не оподатковуваних податком. Земля і внутрішніх водних шляхів мандрівники можуть принести безмитно товари на суму 300 євро (бл. $ 347) в своєму особистому багажі.

Особи старше 17 років можуть також придбати і імпортувати деякі безмитно предмети з Франції до певної межі. Це включає в себе тютюн та алкогольні напої, моторне паливо, і ліки. Аромати, кава і чай, тепер можуть бути імпортовані в ЄС без будь-яких обмежень за сумами, до тих пір, поки значення не перевищує грошові обмежень, перераховані вище. Межі для інших деталей:

 • Сигарети: 200 одиниць
 • Сигарили: 100 одиниць (макс . 3 г кожна)
 • Сигари: 50 одиниць
 • Тихі вина: 4 літри
 • Пиво: 16 літрів
 • Духи обсягом понад 22 градусів: 1 літр
 • Міцні вина, 22 градусів або менше обсягу: 2 літри
 • Ліки: Лікарські препарати для особистого користування можуть бути імпортовані в кількостях , достатніх для 3-місячного лікування в без рецепта (або більш ніж на 3 місяці, з рецептом), при умови , що вони перевозяться в вашому багажі.
 • Моторне паливо: При вході у Францію, паливо , що міститься в стандартному баку вашого особистого автотранспортного засобу і в економії палива може з максимальною ємністю 10 літрів, звільняються від сплати мит і податків.

Будь ласка, зверніть увагу, що сигарети і алкоголь допомога не для мандрівників у віці до 17 років; ці пасажири не дозволяється ввозити будь-яку кількість цих товарів до Франції.

Обов’язок і звільнення від сплати податків строго індивідуальні. Ви не можете комбінувати їх.

Пункти варто більше, ніж максимально звільненої сума підлягатимуть мита і податків.

Ви можете принести особисті речі, такі як гітари або велосипеди до Франції і не платити ніяких податків або збори до тих пір, поки елементи явно для особистого користування. Ви не можете продати або утилізувати цей час у Франції. Всі особисті речі, оголошені в митницю після вступу до Франції повинні бути перевезені назад з вами.

Гроші та валюта

Якщо ви їдете з-за межі ЄС і несете грошову суму, що дорівнює або більше, ніж € 10 000 (або еквівалентну значення в іншій валюті), ви повинні заявити про це на митницю по прибуттю в або виїзді з Франції. Зокрема, такі повинні бути оголошені: грошові кошти (банкноти).

заборонені товари

Суворо забороняється ввезення, вивезення або володіти певними товарами, в тому числі наркотичних засобів і психотропних речовин ( за винятком , коли супроводжується певною документацією ), нападу собак (якщо не супроводжується необхідною документацією ), фальсифікованих товарів, визначених рослин і рослинних продуктів , які вважаються шкідливими для європейські заводи. (Для отримання більш детальної інформації, зверніться до веб – сайт ЄС ).

Приведення вашого вихованця Франції

Відвідувачі також можуть привозити домашніх тварин (до п’яти на одну сім’ю). Кожна кішка або собака повинна бути не менше трьох місяців або подорожувати зі своєю матір’ю. Домашня тварина має мати мікрочіп або татуювання ідентифікації і повинні супроводжуватися дійсний сертифікат вакцинації проти сказу і гігієнічний сертифікат ветеринара від менш ніж за 10 днів до прибуття до Франції. буде вимагатися Тест, який показує присутність антитіл проти сказу, а також.

Майте на увазі, однак, ви повинні перевірити правила для приведення своїх тварин назад додому. У США, наприклад, ви можете бути зобов’язані карантином тварин з інших країн протягом декількох тижнів.

Митні правила, коли ви залишаєте Францію

Коли ви повернетеся в свою країну, будуть митні правила там. Обов’язково проконсультуйтеся з вашим урядом, перш ніж йти. Для США, основні моменти митних правил для тих, хто повертається в країну, включають:

 • Більшість людей може імпортувати до $ 800 коштує пунктів безмитних, до тих пір, як ці пункти супроводжувати вас. Елементи повинні бути тільки для особистого використання, ваша поїздка повинна тривали не менше 48 годин, і ви не можете бути використані звільненням протягом останніх 30 днів.
 • Ви можете довести до 200 сигарет і до 100 сигар, хоча ви можете принести тільки кубинські сигари в США, якщо ви купили їх на Кубі.
 • Один літр алкоголю допускається, якщо ви принаймні 21, то для особистого користування або в подарунок, і це не заборонено в вашому штаті.

Більш детальна інформація представлена на веб – сайті Митного США і Прикордонної служби .

Більше інформації та митні Поради

Для отримання більш докладної інформації про французьких митних правилах і як зв’язатися з владою питань, зверніться до Посольству Франції митної публікації і веб – сайт на французькій Митний .

У той час як ви подорожуєте в Європі, зберегти всі чеки. Це не тільки корисно для роботи з митниками, коли ви повернетеся додому, але ви можете мати право на повернення податків, проведених у Франції, після повернення.

Ви можете заповнити вашу митну форму США онлайн , перш ніж повернутися , щоб заощадити час.