Що таке площі і де найкращі побачити в Італії?

Posted on

Що таке площі і де найкращі побачити в Італії?
Пьяцца є відкритою міською площею в Італії, як правило , в оточенні будинків. Італійська пьяцца є центром суспільного життя. Ви часто знайдете бар або кафе і церква або ратушу на головній площі. Багато з великих і малих міст Італії мають прекрасні головні площі з декоративними скульптурами і фонтанами.

Що в Слові?

Хоча слово пьяцца може бути еквівалентно «громадської площі» англійською мовою, вона не повинна бути квадратної або навіть прямокутної форми. В Лукка, площі дель – Анфітеатро відкритий простір в колишньому амфітеатру і бере на себе його овальної форми.

Одна з радощів подорожі в Італію, щоб провести час , нічого не роблячи ( далеко Niente ) в кафе , розташованому в історичній площі, просто для людей , що спостерігають, але майте в виду , що горезвісні площі , як площі Сан – Марко в Венеції, сидячи за столом для напій може бути дуже дорогим. Якщо ви вирішили взяти таблицю в головній площі, ви, ймовірно , хочете , щоб провести деякий час , насолоджуючись сценою; Ви не повинні відчувати тиск , щоб звільнити свій стіл , як тільки ви купили напій.

У той час як більшість барів і кафе зазвичай не так дорого, як ті, на площі Сан-Марко, часто є плата за обслуговування таблиць всередині і більше плата за обслуговування цих відкритому повітрі. Якщо є жива музика або інші розваги, також можуть бути додані за додаткову плату за це.

Події можуть бути проведені у великій Пьяцці , а також щотижневих або щоденних ринках. Трав’яна площа указует на базарну площу , яка використовується для овочевого ринку (це може бути історичним, а не поточне використання площі).

Базарна площа може бути встановлена з допомогою таблиць для Сагра , або фестивалю , де їжа буде подаватися, приготований місцевими жителями , з пристрастю до кулінарії. Влітку концерти на відкритому повітрі музики часто проводяться в базарній площі, як правило , безкоштовно, і збирається один відмінний спосіб долучитися до італійського життя і культури.

5 Топ Piazze (Множина від Piazza), щоб подивитися в Італії

  • Пьяцца Навона в Римі, коли римський стадіон є домом для трьох відомих барокових фонтанів. Це також гарне місце, щоб спробувати Tartufo морозива десерт.
  • Площа Синьйорії у Флоренції найвідомішою площі міста, де Ви побачите Палаццо Веккьо, ратушу.
  • Пьяцца дель Кампо в Сієні, Тоскана, є ще однією незвичайної форми «квадрат», це один розтікається як вентилятор. Це установка одного з найвідоміших фестивалів Італії, скачок на Паліо Сієни.
  • Пьяцца дель Пополо в середньовічному місті Асколі – Пічено , як кажуть багато італійців , щоб бути найкрасивішою площі в Італії.
  •  Прато делла Валле в північному італійському місті Падуя, інший овал пьяцца , який був римський стадіон, є найбільшою площі в Італії.

Piazza Вимова:

пі AH ТЗА

множина від площі: Пьяцці