Що чекати, коли ви йдете в бар в Італії

Posted on

 Що чекати, коли ви йдете в бар в Італії

У барах в Італії, клієнти можуть придбати зазвичай кавові напої, вино і спиртні напої, безалкогольні напої, а також ранкову випічку і сендвічі називають Паніні ( ип Паніним це один бутерброд, два сендвічі з – за Паніні ). У великих барах, багато аромати відомого в Італії морозива або морозиво ( на насправді більше льоду молока) можуть бути також подані.

Італійські бари знаходяться в центрі суспільного життя в Італії, але не місце, щоб споживати велику кількість алкоголю.

Люди різного віку можуть піти в бар; немає вікових обмежень-дітей вітаються і загальний вигляд, як люди приносять свої сім’ї в їх місцевий водопій. Ви можете побачити групи італійці грали в карти, дивитися телевізор, або просто збираються разом, щоб поговорити.

Італійці можуть відвідати їх місцевий бар кілька разів вранці за кавою і ще раз на початку вечора для аперитиву або коктейлю перед вечерею. Типовий італійський сніданок капучино або еспрессо і Cornetto часто був в барі. Зупинка для кави по шляху , щоб зробити доручення або коли ви збираєтеся куди – небудь з друзями поширене в Італії. Пам’ятайте , що кава напій ви замовляєте у себе вдома , може відрізнятися від того, що ви отримаєте в Італії. А «кафе» часто тільки один еспрессо постріл, в той час як то , що більшість американців вважають , що від кави , як насправді Americano.

У барах в великих містах, і особливо ті, поблизу туристичних центрів, це буде коштувати більше, щоб сидіти за столом, і часто навіть більше, якщо таблиця знаходиться за межами, ніж він буде стояти в барі, бо ви також будете платити за послугу.

Ціни posted- аль Банко означає ціну для споживання напою в барі або алла Тавола  означає ціну за столом. Невеликі міські бари часто не стягують збори таблиці.

Якщо ви хочете, щоб сидіти зовні на площі, щоб випити кави, планують провести деякий час, насолоджуючись атмосферою. Після того, як ви замовили щось, ви можете залишитися до тих пір, як ви хочете без того, щоб замовити щось ще.

Італійська служба не поспішила, і помчав, так що будьте готові, щоб запитати, коли вам потрібен ваш рахунок. Якщо все, що ви хочете це швидкий напій, ви краще йти всередину, де ви будете платити менше.

Деякі бари або кафе в Італії красиво оформлені і відбувається всередині задоволення. Наприклад, Caffe Delle Carrozze в Чіаварі є красиво вирізаний мармуровий бар. Вони мають фантастичний будинок кави, теж. Крім того, місто Турин був одним з перших італійських міст обіймають кафе життя і є кілька історичних кав’ярень, які приємно відвідати.