Як використовувати туалети у Франції

Posted on

 Як використовувати туалети у Франції

Використання туалету може звучати як найпростіші з завдань, але якщо ви не звикли до Франції і французька сантехніка може бути непростим вправою. Дізнайтеся, що різні форми Джонса прийняти в цій країні, як очистити їх, скільки це буде коштувати вам і інші секрети використання вбиральні, щоб не робити неправильні речі.

Французькі туалети є невід’ємною частиною деяких з речей, які ви, можливо, не подобається у Франції.

Складність: Легка

Необхідний час: Варіюється (гм!)

Ось як:

  1. Знайдіть ванну кімнату. Це не завжди так легко, як і громадські туалети не обов’язково в достатку. Торгові центри та торговельні центри, як правило, мають суспільний туалет, який завжди добре позначені, як це роблять деякі популярні відкриті зони. Парки, як правило, мають стручки громадського туалету. У гіршому випадку, грюкнути в кафе, замовити каву і використовувати свої можливості. Якщо ви сміливий марш в зайнятому один і йти прямо назад у ванну, а потім залишити і заощадити пару євро. Але багато хто з них вниз, так що це може бути складним варіантом. Подивіться на знаки кажучи, «туалетну» або «WC» У кафе туалети можуть бути унісекс.
  2. Розмір до ванною, як тільки ви входите. Хоча це набагато рідше, в ці дні, деякі до цих пір прославлене отвір в підлозі. Ви повинні присідати і парять; проте це насправді не рекомендується. І топити цей вид туалету може бути хитрим; якщо немає альтернативи, промити і бігти, щоб уникнути попадання води на ваші ноги. Якщо ви не повинні заходити надто погано, зверніть увагу на наступну ванну кімнату.
  3. Flush. Легко, вірно? Ну є різні варіанти, які можуть зловити з непосвячених. У змивних механізмів на французьких туалетах не завжди на спині. Іноді існує ланцюг Pully звисає зверху, іноді ви знайдете ноги пелюстка на землі. Іноді є кнопка на вершині, іноді два (штовхання і зробить туалет тримати промивку). Або є кнопка, яку ви повинні потягнути вгору (але не надто енергійно, він може йти в руці.) Часто, є велика, прямокутна смуга на задній стінці. Натисніть або тягнути все, що ви знайдете, але продовжуйте пробувати; ви в кінцевому підсумку отримати це право.
  4. Якщо ви зіткнулися з відкритою вбиральні громадського стручка стилю, вони трохи своєї власної категорії, і можуть бути досить страшними і заплутаними. Просто підійти і подивитися, щоб побачити будь то зайнято (червону або зелений точки освітленій двері). Покласти в зміні, і чекати, поки двері автоматично відкриваються. Крок в, і двері автоматично закривається. Якщо є 15 хвилин або більше, двері відкриються. Це може здатися негігієнічно, але вони насправді дезінфікують після кожного використання і дивно добре використовувати, як тільки ви до них звикли.

Поради:

  1. Завжди є невеликі зміни на вас (тобто завжди гарна ідея). Багато вбиральні платять тільки, іноді укомплектовані черговим, а іноді приймаючи зміни для входу. Зовнішні стручки вбиральні вимагають точного зміни, так що є євро, а 50-см штуки в руку.
  2. Чи не здивуєтеся одностатевими ванними кімнатами, або чоловічі і жіночі номера із загальним фойє. Французи не так повісили про окремі вбиралень, як, скажімо, у американців. Ви неминуче знайдете їх в невеликих ресторанах.
  3. Перед тим як увійти, перевірте, щоб побачити, якщо туалетний папір знаходиться поза кабіною. Іноді є диспенсери в раковину і дзеркало області, але немає паперу всередині кіоску. Якщо сумніваєтеся, тримати паперові тканини десь під рукою.
  4. Якщо ви відвідуєте жваві ресторани швидкого харчування, цінуєш ЧЕК. Зазвичай він містить код, щоб потрапити в туалет там. Якщо у вас немає коду, ви завжди можете стояти поза ванною і чекати когось, щоб вийти.
  5. Не дивуйтеся , якщо на вулиці стручок стилі громадської вбиральні розбита. З досвіду багатьох людей, більш знаходяться поза службою ( служби Hors ) , ніж працювати. Перехід до наступного місця , і ви повинні побачити ще один.
  6. Намагайтеся уникати автострад туалетів на малих Айресі (автодорожні зупинках). Вони можуть бути досить фолу , оскільки вони не прибираються дуже часто , а потім не дуже добре. Якщо ви перебуваєте на автостраді, спробувати досягти велику зону обслуговування.