Skip to main content

Як відвідати Англії Ейвбері хенджи

 Як відвідати Англії Ейвбері хенджи
Перед тим, як підійти до Ейвбері хенджи , один з найчудовіших доісторичних місць Англії, стерти образ Стоунхенджа з вашого розуму. Крім того , скористатися моментом , щоб зрозуміти , що хенджи на насправді, і безліч речей , щоб бачити в Ейвбері хенджи почне мати сенс.

Що таке хенджи?

Попри те, що ви будете бачити в Стоунхенджі, хенджи не колекція монументальних доісторичних каменів. Навіть «хенджи» Стоунхендж не каміння. Це людина зробила земляний банк, з канавою всередині нього, який містить велику, плоску вершину області. Він рідко показує в картинах Стоунхенджа, так як банк і канави так далеко від залучає уваги каменів.

По-перше, як думали ці банки і канави бути оборонних споруд. Але вчені працювали швидко, що забудованої банк з глибоким, широким ровом всередині, а не зовні, не має особливого сенсу.

Насправді, здогадка в ці дні є те, що з плоскою вершиною площею, укладеної між круглої або овальної форми банку і канави насправді свого роду священний простір, місце ритуалу і, можливо, принести в жертву.

Що знаходиться всередині кола, або хенджи, що робить його цікавим. І є багато всередині Авберіте Хенг, в тому числі:

 • Велика частина села самого Ейвбері
 • Найбільший кам’яний круг в Європі більш ніж 460 футів в діаметрі. Свого часу це було зроблено з близько 100 стоячих каменів.
 • Два менших кам’яних кіл, кожен з яких близько 100 футів в діаметрі. Багато з цих каменів були повалені і поховані в ранньому середньовіччі селян, намагаючись стерти язичницьке походження сайту, ймовірно, за вказівкою місцевого пароха.
 • Обеліск, таємничий квадратний камінь недавно виявив.

Історія сайту

Коли Олександр Кейллер, археолог і першовідкривач повітряний фотограф (він опублікував Великобританію першої книгу повітряної археології), купив ділянку 950 акрів на початку 1930-х, місцеві жителі все ще оранки своїх особливостей в землю і використання його каменів в якості будівельних матеріалів , Кейллер розкопали багато з каменів, які були повалені і де це можливо, він знову зведених їх в початкове положення.

У 1938 році він заснував музей для своїх знахідок з цього району. Він також відновив 16-го століття Ейвбері Manor, в безпосередній близькості від хенджи. А багаті і лихий льотчик і академічний, а також археолог (на кшталт шотландського Індіани Джонса), Кейллер був одружений чотири рази. Може бути, йому потрібні гроші для багатьох аліменти, тому що в 1943 році він продав 950 акрів в Національний фонд 12000 фунтів, їх цінність для сільськогосподарських угідь. Його четверта дружина, яка пережила його, пожертвував зміст свого музею і його інші археологічні знахідки в трест в 1966 році.

Grisly Поховання

Є досить покопатися в доісторичних сайтах Великобританії, і ви зобов’язані придумати деякі кістки або похоронними товарами. У 1938 рік Кейллер виявив залишки цирульника Ейвбері-його окупація, як цирульник був продемонстрований за допомогою інструментів торгівлі він ніс, в тому числі пари ножиць і середньовічний інструменту кровопускання. Це не було можливості визначити, чи був він убитий камінням або вже мертвий, коли поховали там, але протягом багатьох століть, місцева усна традиція розповіла про рухомий цирульник, який прибув в село, коли камені були повалені і поховані за дорученням церкви ,

Згідно з легендою, він був розташований дуже близько до каменя, і він впав на нього, придавивши і поховати його. Це, за розповідями, ознаменувало кінець руйнування каменів.

що подивитися

 • Дослідити стоячі камені близько: В відміну від Стоунхенджа, де середня камені оточені і можуть бути наближеним тільки при наявності спеціального дозволу, відвідувачі можуть вільно досліджувати камінь всередині Авберіте Хенг. Основний камінь коло величезна (більш ніж в три чверті милі навколо). Камінь коло туру , під чолі з експертами добровольців пропонуються кілька разів на день в більшості днів. Тур коштує 3 фунти (діти безкоштовно) і займає від 45 хвилин до години.
 • Відвідування музею Олександра Кейллер : Музей, заснований самим Кейллер в 1938 році ділиться на дві частини. Дисплеї Конюшні Галереї знахідка з розкопоксайті,тому числі 4000-літніх інструментів кременю, домашні тварини скелетів цілих 5500 років, деякі з найстарішої європейської кераміки колиабо знайдена, і червоних оленячих рогівякі використовуютьсяякості інструментів для створення Хенг і зробив навколишній рів. Для дітей Barn галерея, в солом’яною, 17-го століття клуні, має інтерактивні дисплеї кладучи Ейвбері хенджи в контексті з іншою частиною Стоунхендж, Ейвбері і об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО Асоційовані. Вона також має спокійну дитячу активність областьде молодші члени сім’ї можуть осісти після запуску навколо каменів.
 • Ейвбері Manor і сад : Садиба,безпосередній близькості від хенджи датується 16м століття і є частиною сайту National Trust. Олександр Кейллер жив тампоки розкопки хенджи. Його номер оформлені з урахуванням п’яти періодівщо він був зайнятий, Tudor, королева Анна, грузинська, вікторіанський, і 20го століття. Незвично для історичного будинку, відвідувачам пропонується доторкнутися і взаємодіяти з меблями і предметами в будинку. Ви можете сидіти на стільцях, лежать на ліжку, навіть пограти в більярдній.
 • Національний фонд Hub : Природно, є магазин, кафе, туалети, інформаційний центр в Старому Farmyardде ви можете дізнатисящо відбувається на сайті.

як відвідати

Де: Близько Мальборо, Уїлтшир, SN8 1RF. Сайт знаходиться в шести милях до заходу від Мальборо на A4361. Парковка біля кам’яних кіл і національних цільових об’єктів в Старому Farmyard.

Коли: Кам’яний коло і зовнішні елементи сайту відкриті щодня, світанок в сутінки. Годинники для музею і Ейвбері Manor змінюються в залежності від сезону. Перевірте веб – сайт Національного трасту для відкриття раз.

Скільки: вхід в кам’яних кіл і зовнішніх функцій безкоштовно. Кейллер музей Олександра оцінений окремо від Ейвбері Manor та саду , і є додаткові 7 фунтів заряджених (в 2018 році) для парковки.

також поблизу

 • West Kennet Long Barrow , один з найбільших і найбільш доступних камерних гробниць в Великобританії, знаходиться приблизно в двох милях від готелю. Побудований навколо 3650 р.до н.е., вона була у використанні в протягом 1000 років. У приватній власності, вона знаходиться в підпорядкуванні Національного трасту від імені англійського спадщини і може бути вільно відвідували, щодня, в будь-який розумний час.
 • Silbury Hill , найбільший штучний пагорб в Європі і , ймовірно , самий загадковий 1,7 миль. Це більше , ніж піраміди, і ніхто до цих пір не працював, хто його побудував і чому.
 • Стоунхендж і пов’язані з ним сайти, Woodhenge і Даррінгтон Стіни, близько шести миль.