Як відвідати Боргезе музей і галерею: Повне керівництво

Posted on

Як відвідати Боргезе музей і галерею: Повне керівництво
Розташований на Pincio Хілл, Галерея Боргезе або Галерею Боргезе є одним з кращих музеїв в Римі. Розміщений у красиво прикрашену фресками 17-го століття Вілла Боргезе маєтку, 20 номерів галереї демонструють безцінні мармурові скульптури і вражаючу колекцію творів мистецтва одними з найвпливовіших художників 16 – го століття і далі. Точка освітлення: Вілла Боргезе це ім’я великого соціального парку , в якому різні Боргезе палаци сидять. Дійсне Вілла Боргезе палац тепер відомий як Галерею Боргезе або Галерея Боргезе.

історія

Кардинал Сципіона Боргезе, племінник папи Павла V, замовив будівництво вілли Боргезе і його сади в 1613 році він використовував особняк для розваги, а також місце для демонстрації його зростаючої мистецтва та антикваріату колекції. Важливі придбання включають в себе від бароко скульптора Берніні і живописців Караваджо, Рафаеля і Титан.

У 1808 році спадкоємець кардинала Камілло Боргезе (одружився на Паоліні Бонапарта) був змушений віддати більшу частину класичних скульптур на його шурин, Наполеон. Вони тепер можуть бути знайдені в давнину крила Лувра.

Берніні Masterworks в колекції

Вражаюча колекція скульптури Галереї Боргезе знаходиться на першому поверсі і включає в себе те, що вважається один з кращих робіт Берніні. Перші три роботи, перераховані нижче, були завершені, коли Берніні був ще на початку 20-х років.

Аполлон і Дафна (1624). Це приголомшливе зображення німфи Дафни змінюючись в лаврове дерево, щоб уникнути викрадення Аполлоном демонструє неймовірне рух в мармурі.

Викрадення Прозерпіни (1621). Настільки ж чудове, Викрадення Прозерпіни є відмінним прикладом генія Берніні при виготовленні мармур виглядає як податливий , як шкіра. У цій частині, ми бачимо , пальці Аїда вдавлюється в плоть Прозерпіна, як вона з усіх сил намагається вирватися з його рук.

Девід (1624). Інтерпретація Берніні біблійного персонажа Девіда ставить молодого героя в його намотування, збираючись жбурнути його потужну рогатку на Голіафа. Широко поширена думка про те , що особа Давида автопортрет скульптора.

Бюст Сципіона Боргезе (+1632). Сципіона Боргезе був одним з перших заступників Берніні. Після того, як ліпити бюст кардинала, проте, Берніні виявив дефект в мармурі. Він виконав другий, ідентичний бюст, який він закінчив у п’ятнадцять днів. Обидва знаходяться на виставці в музеї.

Інші моменти в Галереї Боргезе

Поліна Бонапарт , як Венера Переможниця (1805-1808). Ця знаменита скульптура Антоніо Канови представляє лежачому, напівоголена Паолина Бонапарт дивився незворушно на глядача. Він був замовлений чоловіком, Камілло Боргезе, в рамках відродження римської традиції зображуючи смертні , як міфічні бог.

Велич в маслі. Перший поверх галереї присвячений живопису. Відвідувачі можуть переглядати шедеври Рафаеля ( випадінь і Дама з єдинорогом ), Тіціан ( бичування Христа , і сакрального і профанного Любові ) і великого Караваджо ( Хлопчик з кошиком фруктів , Маленький хворий Вакх і Санкт Джером Writing) ,

Любителі мистецтва повинні розглянути фрахтування приватного, обмеженого простору відвідування Deposito або складське приміщення, де понад 250 додаткових картин зберігаються.

Стародавні скарби Основний поверх має значну колекцію предметів старовини з 1 – го по 3 – м століття нашої ери, а також відображає таких скарби , як римська бронза від 150 м до н.е. і стародавніх мозаїк 4 – го століття.

Як відвідати Галерею Боргезе

Доступ до музею обмежений 360 відвідувачів в будь-який час, з відвідинами обмежуються до двох годин. Ви повинні резервувати заздалегідь на сайті Galleria BorgheseЯкщо ви плануєте відвідати Рим під час напруженого сезону , і ви хочете , щоб побачити колекцію, резервувати заздалегідь Вашу поїздку , щоб переконатися , що ви не пропустіть. Для більш захоплюючого досвіду, розглянути фрахтування приватного екскурсії з  Римського Гаєм , Context подорожі  або виберіть Італію .

Roma Pass  власники можуть отримати доступ до музею у вільній або зниженою ціною, але вони по- , як і раніше необхідно зарезервувати час входу по телефону +39 06 32810. 

Години роботи:  вівторок-неділя, 9 ранку до 7 вечора (останній вхід 5 вечора). Закрито по понеділках, 25 грудня, і 1 січня.

Плата за вхід:  Дорослі: € 15; Громадяни ЄС до 18 років: € 8,50. Гості з обмеженими фізичними можливостями платити тільки бронювання плати € 2; Діти до 5 років безкоштовно. (Ціни вказані станом на 2018 рік і включають в себе обов’язковий € 2 за бронювання.) Ціни можуть підвищуватися в спеціальних виставках.

Розташування: Галерея Боргезе, площі Сципіона Боргезе 5, в Вілла Боргезе.

Як отримати Там: На автобусі: 5, 19, 52, 63, 86, 88, 92, 95, 116, 204, 217, 231, 360,490, 491, 495, 630, 910, 926; На метро: лінія А (червоний) до Spagna зупинки.

Місця пам’ятки

Вілла Боргезе майже 200 акрів парку міста усіяні озерами, луками, вілли, храми, а також дитячий майданчик, зоопарк, амфітеатр, кінотеатр, і катання на конях стайні.

Національна галерея сучасного мистецтва розташований на території Вілла Боргезе має колекцію 19 – их і 20-го століття картини підкреслюють італійських художників.

Muse Nazionale ді Villa Giulia,  розташований в іншому палацової Боргезе віллі, має саму велику колекцію Італії етруських старожитностей і проливає яскраве світло на цю таємничу доримской цивілізації.

Пьяцца дель Пополо , розташована нижче Пінсо Хілл, є одним з найбільших і найбільш важливих міських площ в Римі.