Як відвідати Колізей, Римський Форум і Палатин в Римі

Posted on

Як відвідати Колізей, Римський Форум і Палатин в Римі
Один з найпопулярніших визначних пам’яток Італії і, звичайно, один з найбільш впізнаваних символів Римської імперії, Колізей повинен бути у верхній частині маршруту для кожного відвідувача вперше в Рим. Також відомий як амфітеатр Флавіїв, ця стародавня арена була місцем незліченних гладіаторських боїв і кривавих диких тварин боїв. Відвідувачі Колізей може сидіти на трибунах і побачити докази заплутаних підземних проходах амфітеатру і потаємні двері – в плацдарми для колишнього розваг.

Оскільки Колізей є одним з головної визначної пам’ятки в Римі, це може бути важко отримати квитки. Щоб не стояти в довгих чергах на ваше відвідування цього древнього сайту, розглянути можливість покупки Колізей і Римський Форум проходить онлайн від Вибрати Італії в доларах США або купівлі Roma Pass або Archeologica карти, яка дозволяє в’їзд в Колізей і інші визначні пам’ятки для плоского ставка. Для більше варіантів перегляду нашого гіда по покупці Риму Колізей квитків з інформацією про комбінованих квитках, екскурсіях і квитках онлайн.

Важлива інформація безпеки:

Станом на квітень 2016 року, заходи безпеки на Колізеї були посилені. Всі відвідувачі, в тому числі «пропускаються лінію» володарів квитків і керованих учасників туру, повинні пройти перевірку безпеки, яка включає в себе металевий детектор. Лінія безпеки може бути дуже довго, з очікуванням часу однієї години або довше, так що плануйте відповідно. Рюкзаки, великі сумки, і багаж не допускається всередині Колізею.

Колізей запрошеної інформація

Розташування: Пьяцца дель Колізей. Лінія метро B, Колізей зупинки або трамвайна лінія 3.

Години роботи: Години роботи : щодня з 8:30 ранку до 1 години до заходу сонця (так закриття раз змінюватися в залежності від сезону) , так що час закриття в діапазоні від 4:30 PM взимку до 7:15 вечора в квітні по серпень. Останній вхід за 1 годину до закриття. Для отримання додаткової інформації див посилання сайту в наведеній нижче інформації. Питання закрито 1 січня і 25 грудня , а вранці 2 червня (зазвичай відкривається в 1:30 вечора).

Плата за вхід: 12 євро за квиток , який включає в себе вхід в Римський Форум і Палатин, станом на 2015 Квиток Квиток дійсний в протягом 2 -х днів, з одним входом в кожен з 2 ділянок (Колізей і Римський форум / Палатин). Звільнити першу неділю місяця.

Інформація: (0039) 06-700-4261 Перевірити струм годин і ціна на цьому сайті

Див Колізей In-Depth

Для більш повного відвідування Колізею, ви можете взяти екскурсію , яка включає в себе доступ до підземель і верхніх ярусах, що не відкритим для публіки з регулярними квитками. Подивіться , як Туру Всього Колізею зверху вниз для деталей і відвідувачів книгу віртуальної Колізей Dungeons і верхніх яруси тур через Select Італію.

Подорожі з дітьми? Вони можуть насолоджуватися Colosseum для дітей: Півдня Сімейний тур .

Для іншого віртуального візиту, ознайомитися з авторськими світлинами римського Колізею.

Примітки: Так як Колізей, як правило , дуже тісно і заповнений туристами, це може бути простим місце для кишенькових злодіїв , так що не забудьте вжити заходів обережності , щоб захистити ваші гроші і паспорт.

Рюкзаки та великі сумки не допускаються в Колізеї. Очікувати, щоб пройти через огляд, в тому числі металошукача.