Як відвідати Сикстинську капелу і Що подивитися

Posted on

 Як відвідати Сикстинську капелу і Що подивитися
Сикстинська капела є одним з головних визначних пам’яток для відвідування в Ватикані. Родзинка поїздки в музеї Ватикану, знаменита каплиця містить стельові і вівтарні фрески Мікеланджело і вважається одним з найбільших досягнень художника. Але каплиця містить більше, ніж просто працює Мікеланджело; вона прикрашена від підлоги до стелі, деякі з найвідоміших імен у живопису епохи Відродження.

Відвідування Сікстинської капели

Сикстинська капела є останньою кімнаті , що відвідувачі бачать , коли гастролі музеї Ватикану. Це завжди дуже людно і важко побачити всі роботи всередині нього з близької відстані. Відвідувачі можуть орендувати аудіогід або замовити один з декількох екскурсій в музеях Ватикану , щоб дізнатися більше про історію і мистецтві Сікстинської каплиці. Ви можете уникнути величезних натовпів, приймаючи привілейований вхід тур або  приватну після години екскурсії .

Важливо відзначити, що, в той час як Сикстинська капела є частиною туру музеїв Ватикану, вона до цих пір використовується церквою для важливих функцій, найбільш відомим є місцем, де конклав для обрання нового Папи скликає.

Сикстинська капела Історія

Грандіозна каплиця, яка відома у всьому світі як Сикстинська капела була побудована з 1475-1481 за наказом папи Сикста IV (латинське ім’я Сикст або Систо [італійських], кредитування своєї назви на «Сикстинский»). Монументальний номер площею 40,23 метрів в довжину і 13,40 метра шириною (134 на 44 футів) і досягає 20,7 метрів (близько 67,9 футів) над землею в найвищій точці. Пол прикрашений поліхромний мармур і кімната містить вівтар, галерею невеликих співочу, і шість-касети мармурового екрану, який ділить приміщення на область для духовенства і прихожан.

Є вісім вікон, що вистилають верхів’я стін.

Фрески Мікеланджело на стелі і жертовником найвідоміші картини в Сикстинській капелі. Папа Юлій II доручив майстер художник намалювати ці частини каплиці в 1508 році, близько 25 років після того, як стіни були пофарбовані подібним Сандро Боттічеллі, Гірландайо, Перуджіно, Pinturrichio і інші.

Що подивитися в Сикстинській капелі

Сикстинська капела Стеля стеля розділений на 9 центральних панелей,яких зображені Створення світу , Вигнання Адама і Єви , і історія Ноя . Мабуть, найвідоміші з цих дев’яти панелей Створення Адама , який показує фігуру Бога торкаючись кінчика пальця Адама для тогощоб привести його до життя, і гріхопадіння і вигнання з раю , який зображує Адам і Єву куштування забороненого яблука в Едемському саду, то виходячи з саду в ганьбі.

По боках центральної панелі і в люнети, Мікеланджело намалював монументальні образи пророків і сивіли.

Страшний суд Вівтар Фреско:  Пофарбований в 1535 році, ця гігантська фреска над вівтарем Сікстинської капели зображені деякі жахливі сцени з Останнього Суду. Композиція зображує пекло , як описується поетом Данте у Божественній комедії. У центрі картини є навмисним, мстивим Христом , і він оточений з усіх боків оголеними фігурами, в тому числі апостолів і святих. Фреска діляться на благословенні душі, зліва, і проклята, праворуч. Зверніть увагу на зображення здертого тіла святого Варфоломія, на якій Мікеланджело намалював своє власне обличчя.

Північна стіна Сікстинської капели:  стіна праворуч від вівтаря містить сцени з життя Христа. Панелі та художники , представлені тут (зліва направо, починаючи з вівтаря):

 • Хрещення Ісуса Перуджино
 • Спокуса Ісуса Боттічеллі
 • Покликання перших учнів Гірландайо
 • Нагірна проповідь по Rosselli
 • Вручення ключів святого Петра Перуджино (дуже примітно робота серед фресок)
 • Таємна вечеря Rosselli

Південна стіна Сікстинської капели:  Південь (або зліва) стіна містить сцени з життя Мойсея. Панелі та художники , представлені на південній стіні є (справа наліво, починаючи з вівтаря):

 • Мойсей Подорож через Єгипет Перуджино
 • Сцени з життя Мойсея Перед його подорожі через Єгипет Боттічеллі
 • Перетин Червоного моря по Rosselli і d’Antonio
 • Десять заповідей по Rosselli
 • Покарання Корей, Датана й Авірона Боттічеллі
 • Мойсей Заключні акти і смерть Лука Синьорелли

Сикстинська капела Квитки

Прийом в Сикстинській капелі входить квиток в музеї Ватикану. Лінії квитків на музеї Ватикану можуть бути дуже довгими. Ви можете заощадити час, купуючи квитки Музей Ватикану онлайн заздалегідь.