Як відвідати Стоунхендж: The Complete Guide

Posted on

Як відвідати Стоунхендж: The Complete Guide

Стоунхендж стоїть на рівнині Солсбері, масивної, ізольованою і таємничою. Люди намагаються зрозуміти сенс і історію Великобританії – і, ймовірно, в світі – найяскравіші і важливі стоячі камені, по крайней мере, 800 років.

Тепер, дослідження кидає деякі нові ідеї про Стоунхендж; його походження і мета. Останні теорії можуть змінити, як ви думаєте про цей чарівний місці. І, після капітального рімейку об’єктів для відвідувачів кілька років тому, історії – і таємно – Стоунхендж ясніше, ніж будь-коли раніше.

Що чекати, коли ви йдете

Як відвідати Стоунхендж: The Complete Guide
Перше, що ви помітите центр для відвідувачів Стоунхендж, як мало ви помітите. Будівля, архітекторів Дентон Corker Маршалл, майже зникає в ландшафті. Його вигнута дах відповідає горбистій і, здається, плавають на ліс молодих дерев – на підступних полюсах, які підтримують його.

Поруч з центром, майже безшумний електричний потяг доставить Вас до древніх каменів милі з половиною геть. Якщо ви вирішили йти замість цього, ви будете мати більше шансів зрозуміти, як пам’ятник вписується в його давньої ритуальної пейзаж. У минулому, гості Стоунхенджа ніколи не мали можливість помітити все доісторичні кургани, розкидані по всьому сайту. Але їзда по ландшафту, під великим небом Солсбері, це дійсно прапори спосіб прибути.

Після цього буде потрібно час, щоб вивчити сам центр для відвідувачів. Усередині нього два павільйони розміститься кафе і магазин, а також невеликий, відмінний музей і виставки. Дисплей ставить деякий реальне м’ясо на кістках відвідування Стоунхенджа, досліджуючи міфи і теорію про минуле, а також останніх висновках дослідників, що працюють на місці.

Серед основних моментів:

 • Реальні інструменти, використовувані творці Стоунхенджа – серед них червоні роги оленя, використовуваних копати рів і будувати банки, які були першими структурами на сайті.
 • Набір неолітичних інструментів, включаючи кремінь шило, пила і «використовується» виробнику, щоб вдарити іскри і розвести вогонь. Шило і побачив, виглядають досить багато, як інструменти, використовувані сьогодні.
 • Реконструйований голова раннього неолітичного людини, з використанням судово-медичної техніки, засновані на скелет людини, викопаній поруч в 19-м столітті.
 • Бронзовий сокиру в тій же формі, як осі, вирізаних на деяких з каменів, 700 років після того, як Стоунхендж був побудований.
 • Карта Великобританії в той час, що Стоунхендж був у використанні, показуючи десятки інших подібних сайтів, кам’яних кіл і насипів будується по всій країні одночасно. Це передбачає продумано організоване суспільство, загальні звичаї, пам’ятники і ритуали і що поширення з далеким півночі на Маншу.
 • Зовні, реконструйована неолітична село (Ця інформація базується на найближчих відкриття), що дає відвідувачам уявлення про те, як будівельники Стоунхенджа жили.

А Як ви знаєте вони це?

Це найкраща частина історії , яка проходить весь шлях назад до першої спекуляції по приводу таємничого пам’ятника. Згідно англійським спадщиною , який разом з The National Trust, управляє сайт приблизно в 90 милях до південно – захід від Лондона, ранні посилання були знайдені в середині  писаннях 12 століття Генрі Хантінгтона,  священнослужителя Лінкольн , який написав історію Англії.

Він назвав сайт  Stanenges і писав камені «чудовий розмір … зведеного на манер дверних прорізів, так що дверний проріз , здається, було піднято на дверях, і ніхто не може собі уявити , як такі великі камені були настільки підняті вгору, або чому вони були побудовані «.

Його питання – як був Стоунхендж побудований, тому його місце був обраний і ким – спантеличив поколінь письменників, дослідників і відвідувачів. Тепер, в перші десятиліття 21-го століття, археологи починають придумати кілька нових відповідей – а також багато нових питань. Такі питання, як:

Як був Стоунхендж Зібрав і хто?

Одна з найбільших загадок Стоунхенджа є його фактичним створенням. Деякі з важких каменів прийшли з сотень миль в  Преселі пагорбах Уельсу .

Як вони були доставлені в суспільстві , яка не використала колесо? І , покликавши пам’ятник «самий архітектурно складний доісторичний кам’яний круг в світі,»  Англійська спадщина  указует на те , що в той час як інші неолітичних кам’яні пам’ятники були по суті купи природних каменів і валунів,  Стоунхендж складається з одягнених каменів, встановлено разом з точним пазом і шипом суглоби.

Коли всі камені перемички зовнішнього кола були на місці, вони сформували абсолютно горизонтальний, переплетення коло, навіть незважаючи на те, пам’ятник стоїть на похилій поверхні.

Ранні автори припустили, пам’ятник був побудований римлянами. Інші, такі як 12-го століття британський клірик Джеффрі Скотт, поклав його в серце Артура легенд і припустив, що Мерлін руку в його побудові. Є історії Мерліна літаючі в блакитних камені з Уельсу і левітація їх до верхньої частини пам’ятника. І, звичайно ж, є багато історій чужоземного участі.

Сучасні теорії однаково вражає , хоча і більш вниз на землю. З 2003 по 2009 рік, в  проекті Stonehenge Riverside , групи археологів з університетів Шеффілда, Манчестера, Саутгемптона і Борнмуті, разом з Університетського коледжу в Лондоні, вивчав пам’ятник і навколишній ландшафт. Вони припускають , що він був побудований в якості об’єднавчого проекту між племенами землеробів Сходу і Заходу британців , які, між 3000 р н.е. і 2500 до н.е., загальною культурою

Археологія Професор Майк Паркер Пірсон з університетського коледжу в Лондоні автора  Стоунхенджа, нове розуміння: Вирішуючи Таємниці Найбільшого кам’яного віку Пам’ятника , пояснює:

«… був зростаючий по всьому острову культура – одні й ті ж стилі будинків, кераміки та інших матеріальних форм використовувалися від Оркнейських на південному узбережжі … сам Стоунхендж був масивним справою, що вимагає праці тисяч … Тільки сама робота, що вимагає всіх буквально стягти, був би актом єднання «.

І селище розкопується приблизно в двох милях до північно – схід від пам’ятника, Даррінгтон стіна , підтримує цю теорію з ознаками цілих 1000 будинків і 4000 людей зі всієї Великобританією бере участь – в той час , коли чисельність населення всієї країни було близько 10000.

Село будівельників була, ймовірно, найбільша неолітична село в Європі. Найм робочої сили провести стільки звичайні важку роботу була там. Камені були переміщені з Уельсу, через нарти і на човні, а не темні мистецтва або таємних наук. Хоча рівень організації, необхідної в такому ранньому періоді, досить дивно.

І це тільки одна теорія. Інший, що валлійські камені були перевезені льодовиковим період льодовиками і були знайдені природно засмічення рівнини, коли будівельники Стоунхенджа ходили по землі.

Скільки років Стоунхендж?

Загальна мудрість в тому, що пам’ятник становить близько 5000 років, і був побудований в кілька етапів протягом 500 років. Насправді, більша частина головної будівлі Стоунхенджа, видиму сьогодні, був побудований, ймовірно, протягом цього часу.

Але використання сайту Стоунхенджа для важливих, і, ймовірно, в ритуальних цілях сходить набагато далі – можливо, ще в 8000 до 10000 років. Розкопки навколо стоянки пам’ятника в 1960-х роках, а потім знову в 1980-х роках виявили ямки, які тримали дерев’яні стовпи, посаджених між 8500BC і 7000BC.

Поки не ясно, чи є вони безпосередньо пов’язані з Стоунхендж, але те, що стає все більш очевидним, що ландшафт Солсбері важливо ранніх бриттів протягом багатьох тисяч років.

Чому Salisbury Plain?

Прихильники теорія змови передбачає, що рівнина хорошим великим місце посадки для космічних кораблів і ліній і канавки видно з повітря і за допомогою геофізичних обстежень Лей лінії.

Це набагато більш імовірно, що пейзаж вибрав сам. Давня Британія була покрита лісами. Великий відкритий простір, тисячі гектарів безлісих крейдяних пасовищ, було б рідкісним і особливими. Навіть сьогодні, проїжджаючи через Солсбері в темряві ночі, його таємничі земляні роботи насувається порожній проти зоряного неба, може бути трансцендентним, майже надприродний досвід.

І лінія, відома як перигляціальних смуги, які за збігом вирівнюють з віссю сонцестояння є природними геологічними особливостями. Фермерства люди, які оселилися області і які уважно спостерігали сезонні ознаки помітили вирівнювання зі зміною пір року і вибрали місце і становище Стоунхенджа через них.

Це був висновок, зроблений групою професора Пірсона. Він сказав: «Коли ми натрапили цього незвичайного природним розташування шляху сонця позначається в землі, ми зрозуміли, що доісторичні люди вибрали це місце для будівництва Стоунхенджа через його заздалегідь визначене значення … Можливо, вони побачили це місце як центр світу «.

Що був Стоунхендж використовується?

Обирай: Друїд поклоніння, поховань, свята врожаю, жертвопринесення тварин, сонцестояння свят, громадські обряди, лікувальний центр, календар сільського господарства, оборонні земляні роботи, сигнал до богів, чужої злітно-посадкової смуга. Є десятки теорій про те, що Стоунхендж використовувався для. І протягом багатьох років, археологічні розкопки, знайшли докази більшості з цих видів діяльності (за винятком іноземців, – до сих пір). Відкриття декількох десятків поховань в районі відносно недавнє відкриття, наприклад.

Справа в тому, ритуальний ландшафт, що Стоунхендж є частиною була у використанні різних людських суспільств протягом тисяч років. Цілком ймовірно, що він мав безліч різних застосувань протягом тисячоліть. Ми ніколи не могли повною мірою зрозуміти це таємниче місце, але археологи та історики стають все ближче весь час.

Коли To Go

Щороку, Wiccans, Нео Язичники, Нью-Ейдж і цікаві туристи стікаються в Стоунхенджу для літнього сонцестояння. Це єдиний раз, коли відвідувачі можуть ночувати під відкритим небом навколо місця і провести всю ніч в очікуванні світанку.

Але висновки на Даррінгтон стіні дозволяє припустити, що в середині зими, а не в середині літо було найважливішим і час для ритуалів і бенкету. Більшість інших пам’ятників в районі Стоунхенджа вирівняні средізімней схід і захід сонця. Ця теорія робить ще більший сенс, якщо врахувати, вогняні свята та обряди зими по всій Північній Європі.

Ви можете відвідати Стоунхендж в будь-який час року, і кожен сезон має свої переваги і недоліки. Перейти в зимовий період, і ви не повинні вставати дуже рано, щоб побачити схід сонця, завжди вражаючий погляд на пам’ятник. У грудні сонце піднімається там близько 8 години ранку Пам’ятник не відкритий, то, але ви можете побачити його на невеликій відстані від A303. Сайт, ймовірно, буде набагато менш переповнені, а також. Зворотний бік є те, що Salisbury Plain холодно, вітру і, в останні роки, або покрита снігом або так заболочено, що доступ до інших, пов’язаних сайтам обмежений.

Якщо ви йдете в літню пору, ви будете конкурувати з ордами інших і, якщо ви хочете, щоб побачити схід сонця, то вам краще бути жайворонком. У червні, сходи до 5 години ранку На стороні плюс, ви можете спокійно ходити від центру відвідувач сайту без заморожування. І з набагато довше годинами денного світла, у вас є більше часу, щоб дослідити прилеглу доісторичні і місто Солсбері.

що поблизу

Стоунхендж, найскладніший архітектурно кам’яне коло в світі тільки один пам’ятник в центрі захоплюючого доісторичного пейзажу шипованих з тонкими орієнтирами. Сайт Стоунхендж, Ейвбері і прилеглі археологічні об’єкти Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО включає в себе:

Також неподалік: Невелике місто Солсбері з його собором, будинок для найбільш добре збереглася оригінальної копії Великої хартії вольностей і середньовічних годин – найстаріші робочі години в наявності близько 20 хвилин їзди на автомобілі або місцевого автобусом.

публічні Основи

 • Прийом  є обмеженим по часу квитка з попереднім бронюванням рекомендується. Для відкриття раз, поточні ціни і забронювати квитки, дивіться  веб – сайт продажу квитків Стоунхендж .
 • Стоунхендж пейзаж – Знайти запропонував прогулянки на  веб – сайті Національного Trust.
 • Потрапити туди:
  • На поїзді від Лондона Ватерлоо в Солсбері станції (перевірити National Rail запити) , а потім Стоунхендж Tour Bus , виділений автобусі від залізничного вокзалу.
  • Пішки або цикл – Уїлтшир Рада графства публікувати напрямки в Стоунхенджі пішки і велосипедних доріжок, а також місцеві автобуси. Ви також можете знайти Стоунхендж на  сайті Sustrans національного циклу мережі.
  • На автомобілі – Стоунхендж від A360, дістатися з Лондона на M3 і A303 (набір сателітні для Postcode SP4 7de). Це близько 88 миль і займає трохи менше двох годин в хороших дорожніх умовах. Існує парковка на місці, вільні для власників квитків Стоунхенджа.