Як Дослідіть Грінвіч ніг тунель

Posted on

 Як Дослідіть Грінвіч ніг тунель
Грінвіч Фут тунель пішохідний перехід під річкою Темза між Гринвічем на південному березі і Собачий острів на північній стороні. Це 370 метрів в довжину і вільно входити 24 години на добу. Є близько 100 кроків в обидва боки тунелю.

Грінвіч Фут тунель був побудований , щоб дозволити житель з південного Лондона , щоб їздити на роботу в доках Собачого острова. Тунель по – , як і раніше популярні і , як кажуть , буде використовуватися 1,5 млн осіб на рік. Вона є складовою частиною національного велосипедного маршруту і  шляхи Темзи .

Собачий острів є частиною Іст-Енд і обмежений з трьох сторін річки Темзи. Це переважно житлова район і популярність у людей, які працюють в сусідньому Canary Wharf. Погляди Maritime Greenwich значні з цього боку річки.

Грінвіч Фут тунелю Історія і Основи

Грінвіч Фут тунелю був розроблений сером Олександром Бінні, інженер-будівельник, і був відкритий 4 серпня 1902 року, за ціною £ 127000. Тунель знадобилося три роки, щоб побудувати.

Чавун тунель 370 метрів в довжину і глибиною близько 15 метрів. Вона вистелена 200000 глазурованої білою плиткою і вали на кожному кінці розташовані під скляною плитки куполами.

Вхід в тунель знаходиться в Катті Сарк Гарденс, Грінвіч, Лондон SE10 9HT. Це близько до кораблю Cutty Sark. Острів Собаки вхід розташований між Island Gardens і тополя гребний клуб. Найближча DLR залізнична станція знаходиться в «Грінвіч».

Чому б не мати день в Грінвічі? Якщо ви очолюєте до O2, а також ви можете спробувати London канатний / Emirates Air Line, як альтернативний спосіб перетнути річку.

Грінвіч Фут тунелю Реконструкція

Завдяки відзначеної в 11,5 мільйона фунтів стерлінгів з фонду інфраструктури співтовариства уряду, великий ремонт був завершений в 2011 році.

Покращення Tunnel включають в себе:

  • нові ліфти (хоча я знайшов їх все ще не працює, так що будьте готові, щоб йти вгору або вниз)
  • Відремонтовані сходи і головні будинки
  • нові системи відеоспостереження та системи зв’язку, в тому числі кнопки допомоги
  • нове освітлення
  • новий дренаж
  • структурні ремонти
  • герметизація витоку
  • нові підписання
  • Історична довідка фрески.

Фото, очевидно , заборонений як в Грінвічі і Вулвіча Ноги Тунелі. Я не чув , НЕ спалах в порядку, але ніяких обіцянок.

Поруч, Вуліджа Foot Tunnel служить тієї ж мети, і також працює в Королівському Городку Грінвіч ради.