Як дізнатися, якщо вам потрібен UK Visa

Posted on

 Вам потрібна віза для Великобританії?
Вам потрібна віза в паспорті для в’їзду у Великобританію? З урахуванням всіх поточних імміграційні проблеми і Brexit насувається для Британії в не надто віддалити майбутньому, ви не хочете робити які-небудь помилки, які могли б отримати ви прогнали перш ніж ви навіть ступити на британській землі. Не панікуйте. Це насправді не так складно, як довго, як ви знаєте, що вам потрібно зробити заздалегідь.

Якщо вам потрібна віза для Великобританії залежить від того, звідки ви і чому ви їдете. Ось факти станом на вересень 2018 року.

Туристичні візи

Якщо ви є громадянином Сполучених Штатів, Канади або Австралії, або жити по закону в цих країнах, ви не повинні подати заяву на отримання туристичної візи , перш ніж увійти до Сполученого Королівства. Візи, як правило , для відвідування до шести місяців, надаються на вході, коли ви представити свій паспорт, поки ви задовольняєте імміграційний офіцер , що мета вашого візиту відповідає Великобританія Імміграційні правила.

Там не стягувати плату за цей вид візи, наданих на в’їзд.

Ті ж правила застосовуються до громадян більшості, але не всі, Південної Америки і країн Карибського басейну, а також Японія.

Якщо у вас є судимості або ви було відмовлено у в’їзді до Великобританії раніше, це, ймовірно, хороша ідея, щоб подати заяву на отримання візи, перш ніж ви показуєте в аеропорт або порт входу, на всякий випадок.

студентські візи

Якщо ви плануєте вчитися на термін до шести місяців, вам необхідно заздалегідь подати заявку на короткий термін навчальної візи. У 2018 році, ця віза коштує 97 £ за короткий термін курсу на термін до шести місяців і 186 £ протягом 11 місяців, якщо ви приймаєте курс англійської мови.

Якщо вам 16 років або старше і приймають університетський курс або більш тривалий курс навчання, ви повинні подати заяву на Tier 4 General Student Visa  з використанням системи балів в Великобританії. Ця віза коштує £ 348 (в 2018 році). Ви також повинні сплатити Healthcare надбавку (150 £ в рік навчання) при подачі заяви. Різні правила застосовуються для дитини навчальних віз і віз для студентів з утриманцями.

Дізнайтеся більше про правомочність і правила для студентських віз.

робочі візи

Правила, що застосовуються для робочих віз залежить від того, яку роботу ви будете робити, ваша роль у вашій організації, і як довго ви будете працювати в Великобританії. Якщо ви приїхали з країни Співдружності і принаймні один з ваших бабусь і дідусів був громадянином Великобританії, ви можете мати право на отримання британської візи Ancestry, що добре протягом п’яти років. Healthcare Доплата нараховується людей, які прибувають до Великобританії, щоб працювати.

Дізнайтеся більше про робочих візах.

Інші спеціальні візи

Вам буде потрібна спеціальна віза, якщо:

  • Ви приєднуєтеся до члена сім’ї, який є громадянином Великобританії або постійно проживають у Великобританії, протягом більш тривалого перебування.
  • Ви їдете до Великобританії, щоб вийти заміж.

Люди, які не потрібні візи в Великобританії

Якщо ви є громадянином країни , яка є членом Європейського Союзу (ЄС) , The Європейської економічної зони (ЄЕЗ) , або в Швейцарії, Вам не потрібна віза для відвідин, жити чи працювати у Великобританії. Але це скоро зміниться (див Схему ЄС Розрахункової, нижче) , Вам необхідно буде мати паспорт або європейський документ , що засвідчує особу. Якщо ви приходите в Великобританії в якості дипломата або казенного бізнесу для вашої країни не потрібна віза. Члени сім’ї приєднатися до вас чи подорожувати з вами , ймовірно , буде потрібен хоча.

вплив Brexit

Станом на вересень 2018 року, правила візи, які застосовуються до громадян ЄС і ЄЕЗ не змінилися, але вони, ймовірно, змінити або відрегулювати в межах 2018. Читайте про схему ЄС Розрахункової

Схема ЄС Врегулювання

Якщо ви живете у Великобританії, як громадянин ЄС і хочуть залишитися на невизначений термін, ви повинні подати заяву на осілий статус, щоб мати можливість залишатися в нормальному режимі після Brexit.

Для того , щоб залишатися в минулому грудні 2020 року, вам потрібно буде подати заяву на осілий або попередньо вирішено статус . Програма застосування буде повністю відкритий в березні 2019 року , і ви пр застосовувати до 30 червня 2021 року.

Ви можете підписатися на розсилку , щоб дізнатися, коли програма відкриває реєстрацію.

Статус Схема розрахунків має (станом на вересень 2018 року) не було прийнято рішення для громадян Норвегії, Швейцарії, Ісландії та Ліхтенштейну.

Громадяни Ірландії і їх сімей залишити, щоб залишитися у Великобританії на невизначений термін і не повинні застосовуватися для врегулювання.

Healthcare Доплата
У квітні 2015 року уряд Великобританії ввела нові правила для запобігання туристів здоров’я , що приїжджають до Великобританії , щоб скористатися безкоштовною Національною службою охорони здоров’я (NHS). Якщо ви приїжджаєте на тривалий термін навчання або роботи, частина вашого процесу отримання візи є оплата за додаткову плату здоров’я. Внесок покриває щороку вашого перебування в Великобританії. Хоча це може здатися дорого, це набагато дешевше , ніж приватне медичне страхування за той же період , і це дозволяє використовувати ДСЗ таким же чином , як британські громадяни і жителі можуть використовувати його.

Чи дає Великобританія Visa мені доступ до решти Європи?

Ні, це не є. Більшість з ЄС, а також з країнами , що не входять в ЄС , які є членами Європейської економічної зони, є членами договору, який встановлює Шенгенської зони. (Шенген є містом в Люксембурзі , де був підписаний договір.)

В межах Шенгенської зони, відвідувачі з шенгенської візи, можуть вільно пересуватися з однієї країни в іншу, без прикордонного контролю. У Великобританії та Ірландії відмовилися від цієї частини Шенгенського договору. Так що якщо ви відвідуєте або, вам буде потрібно окремий шенгенську візу, щоб поїхати в Європі і Ісландії, а також візи Великобританії.

Перевірте тут для повного списку країн, в даний час в Шенгенську зону.

Як я можу дізнатися більше

Якщо ви все ще не впевнені , чи потрібна вам віза, відвідати дуже зручний онлайн – анкету Великобританії Чи потрібен мені Великобританії Visa . Це опитувальник крок за кроком , який приведе вас до остаточних відповідей на умовах отримання віз для громадян вашої країни і види віз, які доступні.

Якщо це не вийде, що вам потрібно, ви повинні дозволити принаймні три місяці для вашої програми для обробки. Ви можете подати заяву, і , як правило , платити, візу в Інтернеті по адресою Visa4UK . Ви повинні перебувати за межами Великобританії , коли ви подаєте заяву. Крім того , ви можете подати заяву на отримання візи в візовому центрі Великобританії у вашій власній країні.