Skip to main content

Як дістатися до Abbey Road в Лондоні Перетин

Як дістатися до Abbey Road в Лондоні Перетин

Це повідомлення описує, як дістатися до Abbey Road Crossing в Лондоні, також відомий як Beatles Пішохідний перехід. Розташований в північній частині Лондона міста Сент-Джонс Вуд він легко доступний в лондонському метро ,. Ми також список кілька екскурсій, які відвідують переправу.

Відтворити знаковий Лондон момент шляху перетину Abbey Road за допомогою зебри прославила The Beatles. Це тепер найвідоміший перехрестя в світі.

історія

На обкладинці альбому Beatles була знята в 1969 році, коли група записувала в сусідній студії Abbey Road.

Був слух , що пішохідний перехід Abbey Road, бачив на знамениті Бітлз “Abbey Road”  обкладинку альбому, вже не в тому ж місці. Ці чутки були увічнений заявою від Вестмінстерського ради , кажучи переправу була перенесені на кілька метрів для схеми управління дорожнього руху близько 30 років тому.

Співробітник студія Abbey Road, який пояснив цю історію загасили мешканці старого часу, щоб зупинити так багато людей збирається, щоб зробити фотографії. Це не спрацювало, і це не так, хоча Вестмінстерський рада ніколи не відмовився від заяви.

Перехід тепер Grade 2 в списку, це означає, він захищений від англійського спадщини. Стінка на прилеглому Abbey Road Studios повинна бути перефарбована кожні два місяці через всіх графіті.

Як дістатися до Abbey Road в Лондоні Перетин

Найближча станція метро до Abbey Road є Сент-Джонс Вуд. Існує тільки один вихід на цій станції.

При виході зі станції, ви будете на північно-східному кутку Фінчлі-роуд і Grove End Road. Захід на Grove End Road близько 500 метрів і зробити правий поворот на Abbey Road.

Студії – і переправа – прямо там.

Кращий час для відвідування

Так як Abbey Road є громадською дорозі, ви можете прийти в значній мірі в будь-який час ви хочете, але деякі дні / раз буде краще, ніж інші.

У зв’язку з тим, що це громадська дорога, ви можете очікувати, більше трафіку, ніж зазвичай в ті дні, коли люди намагаються отримати роботу і з роботи.

У будні дні, не приходити , щоб побачити цей сайт між годинами 7 ранку – 9 ранку і 4 вечора – 6 вечора в будні дні.

На думку деяких туристів, найкращий час , щоб прийти насправді у вихідні вранці. Більшість людей спати в суботу та неділю, що дозволяє уникнути як можна більше трафіку , як це можливо між годинами 7 ранку – 9 ранку в ті дні.

Незалежно від того, коли ви вирішите приїхати, ви повинні бути дуже обережні при спробі сфотографувати або отримати хороший погляд на Abbey Road.

Чого очікувати

Ця громадська дорога все ще у використанні, так що ви повинні слідувати законам руху і бути дуже обережними, як ходити по вулиці або фотографувати.

Перевірте наші найкращі часи, щоб відвідати розділ для отримання додаткової інформації про безпечний і найменш напружений час для цього орієнтиру.

Більшість водіїв в області буде використовуватися для зупинки для туристів, але ви завжди повинні тримати їх на увазі при вході в пішохідний перехід.

Найкраще буде взяти у вигляді з узбіччя і перетнути дорогу, щоб отримати повний досвід. Не зупиняйтеся занадто довго в середині вулиці тільки, щоб отримати ідеальне зображення.

Незважаючи на те, що це історичне місце, є ймовірність, що ви не будете витрачати більше, ніж на 10-15 хвилин, поки ви тут.

Якщо ви вирішили приїхати в популярне час, можливо, буде потрібно виділити ще кілька хвилин, як для проходження трафіку і для інших шанувальників Beatles, щоб перетнути дорогу.

Якщо ви вирішили отримати тут за допомогою трубки, ви можете зайти в кафе / магазині подарунків.

Це місце не тільки продає каву, але він також продає багато Beatles пам’ятних речей і товарів – деякі з яких насправді говорять: «Я схрещеними Abbey Road».

Студії Abbey Road

Сьогодні, музична студія, де Beatles записали цей альбом є синонімом не тільки самих Бітлз, але з декількома музичними легендами, які записані на Abbey Road Studios, що належить EMI і на основі під номером 3 Abbey Road.

Список тих, хто записав там досить великий, так ось невеликий список деяких з найбільш відомих імен, які прикрасили в студії протягом багатьох років: Майкл Джексон, Pink Floyd, Джеймс Blunt, Queen, Lady Gaga, Майлі Кір, U2, Стіві Уандер, Елла Фітцджеральд, Mary J. Blige, Duran Duran, Oasis, Кайлі Міноуг, і Green Day.

Ви можете зробити поїздку Abbey Road Studios практично з Google.

Прямий ABBEY ROAD CAMERA FEED

Зебра на Abbey Road спостерігає 24-годинні камерами , які живуть пучковими їх годувати на цьому сайті: Живий потік .

Google також випустив віртуальну екскурсію по пішохідному і Apple , студія .

РАДА:  Якщо ви шанувальник великого часу Beatles, ви можете бути зацікавлені в Бітлз Walking Tour. Beatles шанувальників , які в Лондоні Pass отримати безкоштовний Goodies мішок з будь-якої покупки £ 5 або більше в магазині Beatles.