Як замовити каву у французькому або паризькому кафе

Posted on

Мова кави з молоком, еспрессо, кафе Américain, кафе Декі і багатьма іншими

Як замовити каву у французькому або паризькому кафе

Французькі кафе служити деякі з кращих кави в світі, але кожен з нас має свої власні переваги і мовний бар’єр може перешкодити вам наказувати правий кави в меню. Якщо ви не можете мати кофеїн, це може бути ще більш важливим.

Дізнайтеся, як замовити каву у Франції, будь то кава з молоком або еспрессо. Ось короткий виклад основних стилів кави у Франції, а також часто використовувані терміни кави.

Французькі кавові напої

Un кафе  ( каф-ау ) є маленькою чашкою міцного чорного кава без добавок, але сильно , як заварюють як кава еспресо. Якщо ви були у Франції в протягом деякого часу, ви можете почути людина , наказуючи ип Петі кафеип кафе простогоип кафе нуараип Петя нуарип кафе висловити , або  ип експрес . Або офіціант міг би сказати одне з цих виразів , якщо він або вона хоче , щоб з’ясувати , що ви хочете.

Un кафе Серра (KAF-ау з-промені) є більш сильним кави еспресо.

Un кави з молоком (каф-ай ой укладанням) є французький стиль кави , який був популярним в Америці, як це подається в Новому Орлеані  Кафе дю Монд . У Франції, це просто велика чашка експрес кави з молоком на пару, і це майже завжди чудово. Ви іноді отримати кави подається в чашці, з глечиком паром молока влити , як вам завгодно.

Якщо ви хочете отримати більше кави або по помилку замовили тільки Петя кафе , ви повинні попросити ий лайт, s’il уоіз коси (з – за укладанням см VOO гри) .

Французькі конвенції: Французький прийме кави з молоком  на сніданок, але не після обіду або вечері , коли вони завжди будуть пити ип кафе. Якщо ви запитаєте конкретно, кафе прийде після десерту.

Французи також часто приймають простий круасан і замочити його в каві на сніданок.

Інші умови для цього включають кафе крем  ( ку-поєднувані kremm ), або просто ип крем , які приходять з вершками , хоча крем досить тонкий.

Un кафе аллонж (KAF-ау а-LON-джей)  є експрес розбавляють водою.

Un кафе décafféiné  ( каф-ай день каф-ай-ні ) є кава без кофеїну. Ви все ще повинні сказати їм , що ви хочете молоко (лайт) або крем (крем) з кавою. Це іноді скорочується до ООН ДЕКА

Un кафе Noisette  ( каф-ау nwah-Zett ) є еспресо з тире крем в ньому. Це називається «Noisette,” Французький для лісового горіха, з – за багатого, темного кольору кави. Ви також можете просто попросити ипе Noisette.

Un кафе Américain  ( каф-ай ай-може-РЗЕ-кан ) фільтрує кави, схожий на традиційний американський кави. Він також називається з Afé FILTRE (  ( каф-ау відчувати лотки)

Un кафе Леже  ( KAF-ау лежав-джей ) є еспресо з подвійною кількістю води.

Un кафе Глас (кай-ау  Глас-ау) є замороженим кави , але це незвично , щоб знайти в традиційних французьких кафе.

Інші французькі терміни кави

Ось інші терміни, які знадобляться при замовленні кави або відвідування французького кафе:

Сукре  ( Су-kreh ) – цукор. Caf é s буде або мати цукор на столі або принести два загорнуті цукор кубиків на блюдце з кавою. Оскільки французький кави є сильним, ви можете запросити більше, тому просите Plus де Сукре, s’il Vous косиploo Дух Су-khruh см Voo гра .)

Французька конвенція: Французи часто приймають кубу цукор і опустити його в чашку, чекати його , щоб залити каву і потім з’їсти його.

Édulcorant  – ( ау-doohl-со-Ронн ) – підсолоджувач

Chocolat Chaud  – ( Шох-ко-ла – шоу) – гарячий шоколад

Un thé  (Tay) – чорний чай

Un верт  (Тей VERR) – зелений чай

Une відвар (трійник-Зан)іпа настій  (ан-уф-Зі-ну) – трав’яний чай

Де випити кави

Є певні угоди у Франції , які ви повинні слідувати. Якщо ви перебуваєте в поспіху, або хочете дешевше пити, то пити Петя кафе в барі з місцевими жителями , які вважають за краще це. Також майте в виду , що ціна на каву на зовнішньої таблиці може бути більше; В кінці кінців ви , ймовірно , щоб сидіти там в протягом тривалого часу.

І , нарешті , слово застереження:  Un кафе Liegeois  не пити, а десерт: кава морозиво пломбір.