Skip to main content

Як змінити і використовувати гроші в Сінгапурі

Як змінити і використовувати гроші в Сінгапурі

Крихітна нація-держава Сінгапур самих стилів Швейцарія Південно-Східна Азія, завдяки своїй стабільної і добре розвиненій банківській системі, низького рівня корупції в державних органах, а також високий рівень життя. Сінгапур гроші підкріплюють все це, створивши одну з найбільш стабільних і надійних валют в регіоні.

Відвідувачі не матимуть жодних проблем зі зміною їх доларів США для сінгапурської валюти в будь-якому з багатьох міняйл і банків по всьому острову. Нижчі очікування просто не застосовуються – Сінгапур є повністю модернізована нації, і відвідувачі можуть грати за тими ж правилами, що гроші вони будуть в Лондоні або Нью-Йорку.

Це гарна новина для мандрівників, які бажають досліджувати різноманітні торгові сцени Сінгапуру і неоподатковуваний роздрібної ситуації ; більшість магазинів приймають пластмасу і хороші, готівкові гроші без проблем взагалі.

Законний платіжний засіб в Сінгапурі

Сінгапурський долар (SGD, відомий на вулиці як «співають-долар») є офіційною одиниця Сінгапуру валюти. Примітки паперу виражені в $ 2, $ 5, $ 10, і $ 50 (рідше видно становить $ 100, $ 500, $ 1000 і $ 10000 рахунку). Монети бувають 5 центів, 10 центів, 20 центів, 50 центів і $ 1 номіналів.

Брунейський долар також законним платіжним засобом в Сінгапурі на 1: 1 обмінний курс, завдяки угоді між двома крихітними Південно-Східної Азії.

Деякі торгові центри і готелі приймають долари США, австралійські долари, японські ієни і фунти стерлінгів. Багато магазинів будуть приймати ці деномінації, в тому числі дорожні чеки, при трохи більш низькій швидкості в порівнянні з тими міняйли.

Зміна грошей в Сінгапурі: Міняли і банків

Сінгапур є азіатською фінансовою хабом, тому вона має повністю розвинену банківську і біржову систему. Гроші можна обміняти в банках і уповноважені Міняйло всюди в місті-державі.

Ліцензовані міняйли можна знайти в Сінгапурі Changi Airpor т, Орчард – роуд торгових центрів , центрального ділового району недалеко від мерії та інших основних галузях торгівлі (Little India і Chinatown, серед інших). Подивіться на знак «Ліцензія міняйли» , щоб бути впевненим у швидкій і чесної служби.

Міняли обмінні курси є конкурентоспроможними з тими банками (навіть краще, тому що міняйли не стягувати плату за послуги). Багато міняйли продають багато інших валют, крім сінгапурських доларів, але ви повинні дізнатися в першу чергу.

Крім того, банки будуть міняти свої долари на місцеву валюту. Там в банк на кожному розі, щоб робити бізнес з, хоча банки можуть стягувати фіксовану суму SGD3.00 за одну транзакцію.

Банки відкриті з 9:30 ранку до 3 годин в будні дні і з 9:30 до 11:30 по суботах.

Банкомати в Сінгапурі

Банкомати (ATM) розташовані по всьому місту-державі – кожен банк, станція MRT, або торговий центр має свій власний. Машини зі знаком плюс або Cirrus дозволить вам знімати гроші , використовуючи свій власний банкомат. Більшість машин дозволяє Visa або Mastercard зняття.

Кредитні картки

Основні кредитні карти приймаються на всій території острова. Доплати на покупки кредитної картки не допускається, і будь-які магазини, які намагаються нав’язати одну слід повідомити кредитної картки компанії, яка бере участь:

перекидається

Там немає необхідності давати чайові в Сінгапурі. Практика не рекомендується в аеропорту Чангі і не очікується , в установах , де плата за обслуговування 10% знаходиться в силі (читай: більшість готелів і ресторанів). Чи не навіть водії таксі, Hawker центри та кафе очікують чайові.

Як зробити ваші гроші йдуть далі в Сінгапурі

репутацію Сінгапуру як найдорожча країна в Південно-Східній Азії навряд чи заслужене; в той час як це, безумовно, дорожче, ніж відвідати Куала-Лумпур або Янгон, ви можете дотримуватися певних правил великого пальця, щоб переконатися, що ви не розоритеся при відвідуванні міста Лева:

Їсть лоточник центри. З дешевим рознощиком центром майже на кожному куті вулиці , у вас немає виправдань , щоб пообідати в дорогих ресторанах в Сінгапурі. Hawker харчування коштувати всього 5 SGD за допомагає.

Візьміть громадський транспорт. Канава Uber для карти EZ-Link , яка дає вам доступ до супер-ефективній системі громадського транспорту Сінгапуру. Один EZ-Link карта зберігає плата за проїзд і для MRT і автобусів.

Перебування в гуртожитку або недорогому готелі. Ми отримуємо це: Ви хочете , щоб залишатися в центрі подій, так що ви б вважали за краще , щоб забронювати номер в готелі Orchard Road і Marina Bay , якщо це можливо. Але якщо ви хочете , щоб скупитися, ви повинні спробувати один з бюджетних готелів Сінгапуру замість цього, зосереджених навколо етнічних анклавів , як Чайнатаун або Kampong Glam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *