Як знайти дешеві авіаквитки на Балі

Posted on

 Як знайти дешеві авіаквитки на Балі
Знаючи, як знайти дешеві рейси в Балі просто питання часу, і ваш вибір вильоту міст.

Тільки з кількома винятками, більшість міжнародних рейсів на Балі родом з Австралії та інших центрів в Азії. Рейси до США, як правило, дорого, тому стрибаючи через іншу точку в Південно-Східній Азії є ідеальним.

Звичайно, завантажені туристи в Індонезії і один з найпопулярніших напрямків у Азії, на острові Балі є все. На щастя, вибух туризму робить пошук дешевих авіаквитків ще простіше.

Вибираючи дешеві авіаквитки на Балі

Балі настільки малий, що тільки один аеропорт, міжнародний аеропорт Нгура-Рай (код аеропорту: DPS), обробляє всі міжнародні рейси і багато переклади в інші райони Індонезії. Аеропорт Балі фактично є третім за завантаженістю аеропорт в Індонезії. Новий термінал був доданий в 2014 році, щоб компенсувати частину навантаження, але аеропорт очікується, досягне своєї максимальної потужності на 2017. Будівництво нового міжнародного аеропорту планується в північній частині острова. Новий міжнародний аеропорт на сусідньому острові Ломбок також допомагає впоратися зі збільшенням трафіку на Балі.

Аеропорт Балі зручно розташований всього в 1,5 милях від Кути і популярних пляжів Південного Балі. Хоча аеропорт часто називають Міжнародний аеропорт Денпасар, він насправді знаходиться приблизно в 30 хвилинах їзди від столиці Балі Денпасар.

Примітка: Хоча аеропорт в Балі зайнятий , як ніколи, вона по- як і раніше вимикається під час Nyepi, обов’язкового, один раз на рік балийского дня мовчання .

Пошук Дешеві авіаквитки на Балі

Більшість дешевих рейсів на Балі родом з Австралії та інших частинах Азії. Авіаквитки з США є відносно дорогих, так вважають розколюються свою подорож в популярній ступиці, такі як Сінгапур або Бангкок, потім тривають вперед на Балі з іншою авіакомпанією.

Авіаквитки з Бангкока і Сінгапуру на Балі часто найдешевшими. Air Asia та інші бюджетні авіакомпанії пропонують дуже дешеві рейси з Куала-Лумпур, Малайзія, за допомогою нової низької вартості терміналу несучої KLIA2.

Пік сезону на Балі в літній, особливоперіод між червнем і серпнем. Чекайте платити більше для польотів під час напруженого сезону.

Рейси до Балі з Австралії

Балі, через близькість і відмінний серфінг, є популярним місцем для австралійців, які прагнуть уникнути їх взимку в червні, липні і серпні. Дешеві авіаквитки в Балі, як правило, відбуваються з Сіднея, Мельбурна, Перт, але справа дійсно спливає з інших міст.

Прибуття в Балі

Вимоги розслаблені візи Індонезії в 2015 році; Тепер громадяни багатьох країн можуть ввести через певні аеропорти (Балі один з них) без необхідності платити за візи по прибуттю. Максимальний термін перебування для звільнення від візи становить 30 днів, і він не може бути продовжений.

Якщо вам потрібно залишитися довше або не мають права на звільнення від віз, ви можете отримати візу після прибуття хорошого протягом 30 днів в Індонезії, як тільки ви приземлитеся в аеропорту. Ви будете потребувати принаймні дві порожніх сторінок, залишених в паспорті і як мінімум шість місяців дії залишився. Чиновники вважають за краще, якщо ви платите візові збори в доларах США, хоча Індонезійська рупія прийнята. Міжнародно-мережеві банкомати доступні в зоні прильоту, так що ви можете отримати місцеву валюту.

Як і в багатьох популярних аеропортів в Азії, ми очікуємо затоплені пропозиціями від носильники, жучків, і водіїв, як тільки ви виходите з аеропорту. Не дозволяйте нікому, щоб забрати свої речі, якщо ви не готові платити їм.

покинувши аеропорт

Щоб уникнути додаткових клопотів від водіїв, придбати купон з фіксованою ставкою для офіційного таксі (йти направо, як ви виходите з аеропорту), де водій буде призначений до вас.

Амбітні туристи і надлегких мандрівники можуть фактично йти від аеропорту до місця проживання в Куті. Крім того, ви можете ходити п’ять хвилин тільки за межами території аеропорту, щоб прапор вниз таксі або БЕМО – громадський мінівен Індонезії. Переконайтеся, що драйвер використовує метр або переговори за проїзд, перш ніж потрапити всередину.

Виліт Tax Балі

Аеропорт в Балі, на жаль, має давню репутацію корупції і дрібних шахраїв, спрямованих на мандрівників, які їдуть. Податок на виїзд – оплачується в призначеному кіоску на ваш вихід – це 150 000 рупій (близько $ 15). Якщо політ в іншому місці в Індонезії, доведеться заплатити тільки близько $ 4 для внутрішнього вильоту податку. Цей податок не входить у вартість квитка, так зберегти деяку місцеву валюту, щоб заплатити по дорозі!

Якщо ви їдете з антикваріатом, не питання будь-якого, хто стверджує, що ви повинні платити мито на сувеніри або інші подарунки, які ви придбали.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *