Як користуватися Лувр

Posted on

 Як користуватися Лувр

Лувр в Парижі величезний, і можна було б провести тиждень вивчає свої експонати. Більшість з нас не має такого роду час, так ось короткий посібник про те, як отримати максимальну віддачу від одного з кращих художніх музеїв світу.

Музей світового класу

Лувр чудовий, величезний Класичне будівлю в центрі Парижа корпусу одного з найбільших в світі художніх галерей. Якщо ви розтягували її з кінця в кінець, він буде охоплювати кілька футбольних полів.
Спочатку він був фортецею , але був відновлений в грандіозному стилі ренесансу з 1546 під Франциском I в якості королівського палацу. Наступні монархи додав до нього, зберігаючи стиль оригіналу. У 1793 році Лувр відкрив в художній галереї громадськості під час Французької революції.

Спочатку палац розташований приватне мистецтво французького короля. Однак, Наполеон вирував по всій Європі, грабував палаци і майно королівських сімей і аристократії і приймаючи творчі роботи як військовий трофей, Лувр швидко отримав статус найбільшої в світі художньої галереї. Так що не дивно, що сьогодні Лувр найвідвідуваніший у світі музей. Підготуйте себе, якщо ви хочете, щоб отримати максимальну віддачу від Вашого візиту.

Як Володіти музей

  1. Виберіть хороший день і час. Найкраще йти , коли Лувр є найменш ймовірно , мати довгі лінії. Ранку на початку тижня роботи кращих. З жовтня по березень ви можете отримати в вільно постійних виставок (але не спеціальні виставки) в першу неділю місяця , але навіть в міжсезоння, лінії можуть бути довгими. Лувр також безкоштовно в День взяття Бастилії (14 липня), але це , як правило , упаковуються. Можна також розглянути середи і п’ятниці з – за тривалі годинник , коли галереї менш переповнені , і ви можете побродити в своєму власному темпі, зупиняючись , де ви хочете.
  2. Введіть через Лувр Mall. Хоча ви можете увійти через скляну піраміду , як і всі інші, ви також можете отримати в касі через Louvre торговий центр (доступ на Рю де Ріволі) під музей. Це може заощадити вам одну з двох ліній ви можете чекати. Іноді, однак, є лінія і тут , щоб отримати. Або купити квиток заздалегідь в Інтернеті, який є кращим рішенням , щоб врятувати вас черзі. Але пам’ятайте , що ви повинні взяти на себе зобов’язання дату, квиток дійсний тільки в цей день. Купити квиток онлайн ,  щоб заощадити час.
  3. Замовлення аудіогід . Якщо ви не знайомі з більшою частиною колекції, замовити аудіо – гід, який поставляється на різних мовах.
  4. Вивчіть карту. Щоб побачити Джоконду, голову прямо на італійській картини секції 13- го 15-го століття (на першому поверсі). Ви завжди можете працювати ваш шлях до інших експонатів пізніше. Чекайте натовпу людей ліктями свій шлях , близький до живопису. Постарайтеся , щоб уникнути попадання відволікатися занадто багато (хоча це веселе місце , щоб бродити). Або, якщо у вас немає пріоритету , що бачити, віддаватися в деяких безцільних блукань.
  5. Пріоритетність , що ви хотіли б бачити. Музей має широкий спектр експонатів близько восьми тема і коливається від ісламського мистецтва і старожитностей Єгипту до французької скульптури і Le Département творів мистецтва , таких як гобелени, кераміка та ювелірні вироби. Розділ картини включає в себе безцінні твори з Франції, Італії, Німеччини, Голландії та Англії.

що подивитися

Це буде повністю залежати від вашого власного вибору. Є три основних крила: Denon (південь), Рішельє (північ) і Sully (схід навколо чотирикутника Кур Карре). Західне крило Лувру будинків декоративне мистецтво, приймаючи в окремих музеях, включаючи декоративних Музею мистецтв і Музей де ла PUBLICITE.

Ви також можете слідкувати за одним з відвідувачів-тематичних маршрутів для огляду. Кожна стежка добірка робіт, характерних для певного періоду, мистецького спрямування або теми. Наприклад, вибір декоративного мистецтва в сімнадцятому столітті у Франції, який доставить Вас на 90-хвилинної поїздки. Всі теми дуже добре зроблено, і ви можете дивитися на них в Інтернеті і завантажити їх заздалегідь.

Потрапити туди

Метро:  Palais Royal-Лувр (лінія 1)
Шина:  Лінії 21, 24, 27, 39, 48, 68, 69, 72, 81, 95, і  Париж Відкритий тур . Всі зупиняються перед скляною пірамідою , яка є головним входом.

Іншим варіантом є прогулянка по річці Сена, поки не дійдете до музею. Ви не можете пропустити значну структуру (але майте на увазі, ви будете бачити тільки піраміду при вході у двір Лувру).

ресторан

Є більше десятка ресторанів, кафе і винос точок всередині музею і в Каруселі та саду Тюїльрі.

магазини

Є магазини і навколо Лувру, а сам Лувр книжковий магазин один з найбільших і добре оснащених книгарень мистецтва в Європі. Він також продає широкий асортимент подарунків.

  • Якщо ви поруч Ліллі на півночі Франції, переконайтеся, що ви відвідаєте Музей Louvre-Lens, форпост Лувру, який є керованим і має великі тимчасові виставки.