Як отримати в Париж з Шарль де Голль або аеропорту Орлі? Наземні Варіанти транспорту

Posted on

Як отримати в Париж з Шарль де Голль або аеропорту Орлі? Наземні Варіанти транспорту

Париж має відмінну систему громадського транспорту, і це включає в себе ефективно і відносно недорого човникових пасажир від основних аеропортів до центру міста. Добре озброївшись інформацією про підключення з вашого терміналу наземного транспорту, ви не повинні мати ніяких проблем з отриманням від аеропорту до міста.

Як дістатися до міста з аеропорту Руассі-Шарль-де-Голль

Ви можете отримати в Париж з головного міжнародного аеропорту Руассі / Шарль де Голль, за приміським поїздом (RER), автобус, трансфер або таксі.

Via Приміські поїзди (RER)

Лінія B RER (приміський поїзд) відходить кожні 15 хвилин від терміналів 1 і 2 і надходить в центрі Парижа протягом 30 хвилин. Потяги з 5 ранку-12: 15 ранку в 8,40 євро, це найдешевший варіант, але менш практично, якщо у вас є багато багажу.

 • Від терміналу 1 , візьміть 2 лінія Аеропорт де Парі рейсовий автобус (безкоштовно) , що вилітають з воріт 22. Зійти на Roissypole-Терміналу 3 та дотримуйтесь вказівниками на RER.
 • З терміналів 2А і 2В , візьміть лінії 3 Аеропорт де Париж трансфер (посадку на 8 2А і ворота 6 на 2В) і вийти на зупинці «ТГВ / RER».
 • З терміналів 2C, 2D, 2E і 2F , дотримуйтесь вказівниками «Париж PAR поїзд» , поки ви не досягнете області продажу квитків RER.
 • З Терміналу 3 , візьміть пішохідну доріжку (близько 1/4 милі) і слідувати «Париж пар поїздів» знаки.

RER B зупиняється на наступних станціях в межах Парижа:

  • Гар-дю-Нор (зверніть увагу, що це також центр для підключення до Eurostar і Thalys міжнародних залізничних перевезень)
  • Шатл-ль-Halles (це головна точка підключення до метро)
  • Сен-Мішель / Нотр-Дам
  • Люксембург
 • Порт-Рояль
 • Denfert-Rochereau

Автобуси, автобуси і Шаттли

Roissybus є експрес-автобус , який відправляється кожні 15 хвилин, 6:00 ранку-11: 00, з Шарль де Голль аеровокзалів 1,2, і 3 , і прибуває через годину біля станції метро Opera в 9 – му окрузі.

Односторонній Квиток коштує 8,90 євро . Дотримуйтесь вказівниками на «Roissybus» і купити квиток з RATP постачальника біля воріт перед посадкою. Автобус обладнаний з простором для багажу.

 • Roissypole автобусних Lines 350 і 351 відправляються від терміналів Шарль де Голль 1 і 2. Автобус № 350 йде в Гар де l’Est в північно – східній частині Парижа. Лінія 351 йде до станції метро Nation на південно – сході. З терміналів 1 або 2, слідувати вказівниками наземного транспорту. З терміналу 3, взяти безкоштовний трансфер до терміналів 1 або 2.

Air France експлуатує два човники  «Le Bus Direct», що залишають від Шарля де Голля терміналу 2 кожні 15 хвилин і служать 5 зупинок в Парижі. Дотримуйтесь вказівниками «Le Bus Direct» в терміналі 2, або взяти безкоштовний трансфер до терміналу 2.

 • Перший трансфер працює з 5:45 ранку до 11:00 вечора і зупиняється на Etoile (на Єлисейських полях, 1 Avenue Карно) і Порт Майо (Blvd. Гувьон Санкт – Cyr), як в Західній Парижі. Поїздка займає близько 35 хвилин.
  Ціни: Дивіться сайт для поточних цін
 • Другий човник працює з 6:00 ранку до 9:00 вечора і закінчується в Ліонський і Монпарнас в Парижі. Поїздка займає 50 хвилин. Для поточних цінах  можна знайти на офіційному сайті .
 • Таксі можна легко знайти за межами кожного терміналу в Шарль де Голль. В середньому тарифи в центрі Парижа коштує 40 євро.

З аеропорту Орлі:

У вас є кілька варіантів для перевезення в Париж з аеропорту Орлі:

 • RER B (приміський поїзд) з’єднує аеропорт Орлі через Orlyval поїзд аеропорту . Дотримуйтесь вказівниками від Orly Ouest або Orly Sud до «Orlyval», то від залізничної станції Antony, підключитися до RER B, напрямок Париж. У разі необхідності, ви можете підключитися до паризькому метро на станції Denfert Rochereau, Сен-Мішель, Шатле-Ле-Аля, або Гар – дю – Нор.
  Відправлення: кожні 7-10 хвилин, з 6:00 ранку до 11:00 вечора
  Ціни:  Дивіться сайт для поточних цін
 • RER C (приміський поїзд) підключається до аеропорту Орлі через човників , які залишають від станції Порт – де – Rungis. З аеропорту організовується трансфер до аеропорту Порт – де – ренж, то RER C в Париж.
  Відправлення: Човники для Порт – де – ренж відправляються кожні 15 хвилин, 5:45 am- 11:15 вечора, від воріт G- Quai 1 в Орлі Sud і від рівня прибуття в Орлі Ouest.
  Ціна:  Дивіться сайт для поточних цін
 • Orlybus прямий автобус в веденні RATP (метро) , що з’єднує аеропорт Орел в Денфер Рошро на півдні Парижа.
  Відправлення: кожні 15 хвилин, 5:35 ранку до 11:00 вечора від Orly Sud і Orly Ouest. Поїздка займає близько 25 хвилин.
  Ціна:  Дивіться сайт для поточних цін

Автобуси і таксі:

 • Air France човники відійти від Orly Ouest і Orly Sud і зупиняються на станції метро Porte d’Orleans, Montparnasse і Invalides.
  Відправлення: Кожні 15 хвилин з 6:00 ранку до 11:30 вечора
  Ціни:  Дивіться сайт для поточних цін
 • Таксі регулярно відправляються від Orly Sud і Orly Ouest. середня вартість проїзду в Париж становить 20-30 євро.

Потрібно замовити квитки на поїзд або рейси в і з Парижа? Почніть пошук тут:

 • Знайти квитки на поїзд у Франції і Європі через Rail Europe (книга прямий)
 • Знайти авіаквитки і туристичні пакети на TripAdvisor (книга прямий)