Як подорожувати з Амстердама до Парижа

Posted on

Як подорожувати з Амстердама до Парижа

Ви плануєте поїздку з Амстердама до Парижа, але виникли проблеми, порівнюючи ваші варіанти вирішити, чи варто їхати на поїзді, літаку чи автомобілі? Амстердам складає близько 260 миль від Парижа (як муха птиці), що означає, що якщо ви можете дозволити собі витрачати час, на поїзді або орендувати автомобіль може запропонувати більш мальовничо, і, можливо, більш розслабляючий і приємний спосіб подорожувати. З високошвидкісних поїздів Thalys обслуговування Париж з Амстердама щодня у віці до чотирьох годин, рекомендується зробити цей вид транспорту.

поїзд

Ви можете дістатися до Парижа від центру Амстердама, приблизно через 3,5 години через мережу поїзда Thalys, який зазвичай робить кілька зупинок по цьому маршруту, в тому числі Брюсселя. Thalys потяги прибувають в центрі Парижа на вокзалі Гар дю Нор, роблячи це без стресу варіант. Першокласні квитки, як правило, не набагато дорожче, ніж економіки і включають в себе повний обід і пити обслуговування.

Перевага вибору цього режиму руху? Ви добираєтеся, щоб зробити багато розслаблених огляд визначних пам’яток з вікна. Це більше, ніж політ, якщо вважати тільки раз, коли ви знаходитесь в повітрі, але коли ви фактором в отриманні аеропорту, лінії безпеки, і рулювання час по обидва боки, поїздка на поїзді, здається, відносно швидко, не кажучи вже простіше. Ви починаєте в центрі Парижа і в кінцевому підсумку в центрі міста Амстердам, що дозволяє економити час і потенційно навіть гроші.

рейси

Міжнародні перевізники включаючи KLM Royal Dutch Airlines, British Airways і Air France пропонують щоденні рейси з Амстердам Schipol аеропорту Руассі-Шарль-де-Голль і аеропорту Орлі. Рейси в аеропорт Бове, розташовані у віддаленій околиці Парижа, може бути дешевшим варіантом, але ви повинні будете план, по крайней мере додаткова година і п’ятнадцять хвилин, щоб дістатися до центру Парижа.

Бронювання квитків і повні турпакети на TripAdvisor

Коли це найкращий варіант? Коли ви перебуваєте в поспіху, або на жорсткий бюджет, польоти, ймовірно, хороший вибір. Рейси між великими містами і вузловими аеропортами в Європі стали вельми недорогі в останні роки, і часто більш бюджетний, ніж в поїзді. Порівняти варіанти, хоча, щоб з’ясувати, як зробити більшу частину вашого часу, як і ваші гроші.

Якщо ви приходите в Париж на літаку, вам необхідно з’ясувати, як дістатися до центру міста від аеропортів. Будьте впевнені, щоб перевірити варіанти наземного транспорту.

автомобіль

Це може зайняти дев’ять або більше годин, щоб дістатися до Парижа на машині, але це може бути приємним способом, щоб побачити північну Європу і її тонко мінливі пейзажі. Чекайте платити платні збори в декількох точках протягом всієї поїздки, хоча.