Skip to main content

Як подорожувати навколо Парижа, як місцеві

 Як подорожувати навколо Парижа, як місцеві

Є два типи рейки подорожі проходить, що відвідувачі в Париж можуть бути цікаві. Дізнайтеся про деталі цих проходів і вибрати, що підходить для вас.

Paris Visite Pass

Якщо ви хочете, щоб уникнути клопоту і придбати транспорт Париж з США, ви можете отримати Paris Visite Pass, який спеціально призначений для туристів, а також пропонує знижки на музеї і екскурсії. Paris Visite Pass доступний в Інтернеті.

Хоча прохід Paris Visite не настільки хороше значення, як Navigo Découverte, він має три основні переваги:

  1. Перевал Paris Visite діє в будь-який день тижня (Navigo Découverte діє тільки з понеділка)
  2. Перевал Paris Visite можна придбати через Інтернет з будь-якої країни
  3. Paris Visite також пропонує музеї та туристичні знижки

Paris Visite доступний в 1-, 2-, 3- і 5-денних версій для зон від 1 до 6.

Passe Navigo Découverte

Navigo цього ім’я заміни для транспортування проходу Carte Orange. Вона охоплює перевезення в поїздах, на RER і метро в районі Парижа, обраний одержувачем. В даний час проходять включає в себе транспортування в межах Парижа і передмість, аеропорти Шарль де Голль (CDG) і Орлі (ORY), Замок Версаль, Фонтенбло і Парк Діснея.

Туристи можуть придбати Navigo Découverte пройти практично в будь-якому вікні квитка на поїзд метро, ​​RER або Transilien, які зазвичай продають квитки і проходять в Парижі.

Є в даний час дві версії перевалі Navigo, стандарт NAVIGO і Navigo découverte. Пропуск Navigo зарезервований для місцевих жителів, а й будь-який бажаючий може придбати Navigo Découverte, хоча, як і з Carte Orange, продавці популярного транспортного проходу можуть спробувати відбити іноземні турист від покупки Navigo découverte, що призводить їх до більш дорогому, але більш гнучкий Paris Visite Pass.

Отримання Passe Navigo découverte

Для Navigo один тижневий пропуск ви будете платити € 5 плату ($ 6 USD) на самій карті. Тоді вам необхідно додати вартість покриття транспортування вам потрібно.

Вам знадобиться фотографія для проходу, 3см високою по 2.5cm широкого, який менше, ніж розмір паспорта. Ви можете придбати їх в фото кіосків біля квиткових кас, які продають пропуску в метро, ​​RER і Іль-де-Франс поїздах.

Ви можете придбати Navigo в касах від метро або станції RER або авторизованих реселерів (наприклад, деяких місцевого tabacs). Є машини на станціях, а також, але вони не будуть приймати кредитні карти в не Євро номіналів, деякі мандрівники скаржаться.

Тривалість Passe Navigo Découverte

Пропуск починається в понеділок вранці з першими автомобілями і закінчується в неділю. Це може вплинути на туристів не прибуває в Париж в понеділок.

Турбувала при покупці Pass?

Незважаючи на те , що продавець квиток міг би сказати вам, ви  робите  мають право придбавати та використовувати Passe Navigo découverte. «Elle Est Ouverte à Tous (Franciliens і ін НЕ Franciliens)» говориться в документі, прохід відкритий для всіх.