Як подорожувати по Франції на поїзді

Posted on

Як подорожувати по Франції на поїзді

Франція є найбільшою країною в Західній Європі , тому подорож на поїзді має сенс. До щастя, Франція має швидку і ефективну систему поїзда і французьке уряд вклав значні кошти в високошвидкісних поїздів (TGV на поїзд або приручити Grande Vitesse ), так і на високошвидкісних лініях (LGV або Ligne Grande Vitesse) .

Існує понад 1700 км (1056 миль) виділених високошвидкісних ліній і тисячі інших основних ліній і дрібних ліній так майже всюди доступний подорож на поїзді у Франції.

Французька залізнична мережа зв’язує всі великі міста, а також пов’язуючи багато маленьких міст в сільській Франції. При ретельному плануванні, ви можете обійти тільки за допомогою подорожі на поїзд під час вашої відпустки. Як правило, поїзди на час, зручні і відносно дешеві.

Однак деякі поїзди тільки в певний час в певні дні, тому необхідно дуже ретельне планування, якщо ви подорожуєте в сільській місцевості у Франції на поїзді.

Рухаючись Франції З Парижа

Як і в багатьох столичних містах, Париж страждає від відсутності центрального залізничного вузла, але ряд магістральних кінців. Ось деякі з основних напрямків, що обслуговуються з головних станцій.

 • Гар – дю – Нор: Північно – схід Франції, Лондон (Eurostar), Брюссель, Амстердам (Thalys), Лілль, Валансьєн, Кале
 • Гар де l’Est: Nancy, Metz, Реймс, Страсбург, Німеччина, Люксембург
 • Ліонський: Ліон, Діжон, Безансон, Женева, Мюлуз, Цюріх, Клермон-Ферран, Марсель, Ніцца, Німі, Монпельє, Перпіньян; Італія і на сході Іспанії
 • Gare d’Austerlitz: тури, Пуатьє, Лімож, Бордо, Тулуза, Биаррице, західна Іспанія
 • Gare Montparnasse: вся західна TGVs, Бретань, Брест, Ренн, Нант
 • Гар вересня – Лазар: Кан, Шербур, Руан, Гавр

Типи поїздів у Франції

Всі типи поїздів працювати у Франції, з вражаючою TGV поїзда і інших високошвидкісних поїздів для невеликих гілок.

Хоча є ще деякі лінії, що працюють старі вагони, більшість поїздів тепер зручні, сучасні і мають високі технічні доповнення, такі як Wi-Fi. Багато з них мають величезні панорамні вікна з боків; інші мають верхню палубу, яка дає вам прекрасний вид на французькій сільській місцевості ви через живильну.

Основні види поїздів у Франції є:

 • TGV Поїзд мережі ( Поїзд Grande Vitesse ) працює в великих містах у Франції і Європі.
 • Intercites поїзд охоплює багато з маршрутів середньої відстані між містами , як Ам’єн, Орлеан, Бордо, Кайно, Ліон, Реймс, Труа, Тулуза та Париж. Вони пов’язують міста у французьких регіонах , як Нант, Бордо і Ліон-Нант-Турс.
 • TER є французької регіональної службою працює від міст і сіл , більше 21 регіональних мереж у Франції.
 • Автопоїзд служба шпали працює від Берсі станції Париж вниз на південь Франції , приймаючи вас і ваш автомобіль.

Міжнародні залізничні перевезення

Технологія поїзда TGV використовуються іншими національними залізничними перевізниками в Європі

 • TGV Lyria потяги проходять через Францію до Швейцарії
 • Eurostar проходить між Великобританією, Лілль, Париж і Брюссель
 • Thalys поїзд біжить до Бельгії, Нідерландів і Німеччини

Як і де купити квитки

Як і в більшості країн, ціни на квитки відрізняються один від одного.

Якщо ви можете бронювати заздалегідь, ви отримаєте гарні угоди, але також, можливо, доведеться дотримуватися певного часу. Якщо ви бронюєте, що і пропустити поїзд, ви не можете отримати відшкодування.

Ціни на квитки не на TGV або експресом не вище, ніж на звичайній місцевої лінії. І конкурувати з дешевими авіакомпаніями, TGV поїзда пропонують хороші ціни на раннє бронювання, і для менш популярних часів поїздів. Інтернет бронювання завжди гарна ідея.

Всі французькі залізничні квитки також можна замовити в Інтернеті, а потім ви можете роздрукувати їх на комп’ютері у вигляді електронного квитка, точно так, як це роблять авіакомпанії.

Гості з США можна купити онлайн з Rail Europe і гості з Великобританії можна купити онлайн з  Voyages SNCF (раніше Rail Europe Великобританія).

Залізничний вокзал Поради

 • Прибуття рано , щоб дізнатися, на якій платформі поїзд йде від. Залізничні станції Париж можуть бути досить заплутаними.
 • Там не може бути хорошим частування на поїзді; заздалегідь перевірте і при необхідності купити свої власні закуски / легкі закуски на станції.
 • Ви повинні підтвердити свій квиток . Шукайте жовті машини ( «compostage де заготовок» ) , як правило , просто , перш ніж досягти платформи. Вставте квитки в слот і отримати його. Контролери квитків буде перевіряти свій квиток на поїзд , і якщо це не підтверджено , ймовірно , знайде вас.