Як уникнути діючи як турист у Франції

Posted on

Охоплюючи французьку культуру і діє як місцеві

Як уникнути діючи як турист у Франції - Обіймаючи французьку культуру і діють як місцеві

Коли у Франції, якщо ви робите, як французи ви, ймовірно, буде набагато більш приємним досвідом. Кілька уроків у французькій культурі допоможуть вам зрозуміти, чому речі певним чином у Франції, і як виділитися менш як турист.

Крім того, це дійсно так погано, щоб насолоджуватися довго обід? Або кави в чудовому тротуарі кафе замість того, щоб кидатися з до ходу чашки? Не боріться французькою системою, прийняти культуру і ви будете виглядати набагато менше, як турист.

Ось кілька способів, щоб виглядати як місцеві, а не діяти, як турист:

Насолодитися трапезою, не поспішайте Them

Що за поспіх? Хіба ви не у відпустці? Якщо ви американець, це може бути культурний шок , щоб з’їсти їжу у французькому ресторані. Хоча можна знайти імпортер (йти) знаки в ресторанах, це дійсно йде проти французького стилю.

Якщо офіціант не спрямовується, щоб принести вам ваш чек в той момент, коли ви їсте останній шматок (він або вона, ймовірно, буде не тому, що вони не хочуть, щоб ви відчувати себе квапити), не дивуйтеся. Насолоджуйтесь трохи більше розмови, глотка вина, і якщо ви в кафе, люди-спостереження.

Ви можете вирішити, що це занадто далеко, щоб охопити французьку любов субпродуктів, равликів, жаб’ячі лапки і любить. Але тільки в разі, якщо ви думаєте йти цим шляхом, перевірити огидні французькі страви, щоб уникнути, якщо ви не французи, а потім вирішити.

Говорити трохи по-французьки

Вам не потрібно брати інтенсивний шеститижневий курс французької мови, але ви будете виділятися в якості туриста набагато менше, якщо ви можете принаймні висловити деякі тонкощі, як «привіт» і «Ви говорите по-англійськи?» французькою.

Це не складно, і ви будете створювати дійсно гарне враження з самого початку. І французи, ймовірно, зрозуміє, що ви не вільно, і переключитися на англійську мову легко.

Не покидай Величезні Поради

Хоча це може здатися ввічливим, щоб залишити величезний наконечник для великого обслуговування, це не дуже по-французьки. Якщо ви в ресторані, чайові вже включені в будь-якому випадку.

Там в один вірний спосіб виділитися в якості туриста у Франції, який повинен потім залишити ще на 15 до 20 відсотків понад те. Це більш прийнято залишати зміна або будь-яке інше невелика кількість над включеним кінчиком.

Якщо ви сидите випити чашечку кави в барі або кафе, знову ж таки, ви повинні залишити дуже невелика кількість; можливо округлити до найближчого євро.

Одягнутися Як французи

Якщо ви носите Янкіз майку і неакуратні тенісні туфлі, ви будете швидко виділятися в якості туриста. Незважаючи на те, що французи все частіше носити одяг, як джинси і кросівки (особливо молоді французького), їх повсякденний одяг по-колишнє dressier, ніж американські випадкові сукні. Ви гармоніювати з французами більше, якщо ви йдете з чимось випадковим, але елегантним.

Go With французького Розклад

Якщо ви потрапили пам’ятка в обідній час і закусочні о 3 годині дня, ви можете знайти як закриті і дивитися, як турист. Французи, як правило, приймати їжу під час їжі, приймаючи неквапливою трапезою між полуднем і 2 години дня. І ви побачите, що багато магазинів приймають довгі години обіду. В жаркому півдні, і в сільській місцевості, ви знайдете магазини відкриті з чимось на зразок 7.30 ранку до 1 вечора потім 4 до 7 години вечора, тому переконайтеся, що ви не спіймані. Деякі пам’ятки можна закрити на обід, але тільки менші пам’ятки і в селах.

Ви будете мати набагато більше досвіду, якщо ви просто знаєте, це, перш ніж іти, і планувати свої дні відповідно. Крім того, не робити далекосяжні плани магазинів в неділю, коли уряд наказує, що майже всі магазини закриті.

Продуктові магазини можуть зловити вас, як добре, відключаючи по понеділках. Знову ж таки, трохи попереднього планування допоможе вам, і ви завжди можете звернутися в офіс по туризму (хоча ті, які часто закриті на обід, як добре!)