Як уникнути кишенькових злодіїв в Парижі – Деякі Crucial Необхідні запобіжні заходи

Posted on

Як уникнути кишенькових злодіїв в Парижі - Деякі Crucial Необхідні запобіжні заходи

Статистично кажучи, Париж, як правило, дуже безпечне місто, особливо при порівнянні його низького рівня злочинності насильства на ті, в великих американських мегаполісах. На жаль, однак, залишається кишенькова крадіжка проблема у французькій столиці, особливо в місцях великого скупчення людей, таких як метро і навколо популярних туристичних визначних пам’яток, таких як Ейфелева вежа і Сакре-Кер на Монмартрі. Кишенькових злодіїв відомі працювати важко в місцях, часто відвідуваних туристами і використовувати досить передбачувані стратегії здирати не знають.

Вивчення цих стратегій, приймаючи кілька ключів запобіжні заходи і залишатися пильним в будь-який час буде йти довгий шлях, допомагаючи вам уникнути неприємного або навіть страшний досвід. Такі основні правила, щоб пам’ятати, як ви підете в перший день знайомства з містом.

Візьміть тільки найнеобхідніше під час огляду визначних пам’яток

Як правило, залишають більшу частину ваших цінностей в сейфі в готелі або квартирі, де ви зупинилися. Це не обов’язково, щоб взяти з собою паспорт або інші цінні предмети разом з вами на вулицях Парижа. Візьміть з собою альтернативну форму ідентифікації і взяти з собою тільки копії ключових сторінок Вашого паспорта. Крім того, якщо ви не носите пояс грошей, це взагалі не розумно, щоб не більше ніж близько 50 або 60 євро в готівковій формі з вами.

Порожні кишені і знос ваших сумок правильно

Перед кишенькових злодіїв отримати можливість спокійно спустошити свої кишені, передавати цінності, такі як готівкові гроші або мобільні телефони в сумку з внутрішніми відсіками.

Ніколи не носіть свій гаманець або сумку на одному shoulder– це робить його занадто легким для кишенькових злодіїв красти it– особливо в умовах обмеженого простору , де ви менше шансів відчути це. Слінг сумки на грудях в стилі перехресного замість цього, і тримати його поруч з вами і видимим. Якщо ви носите рюкзак, ви не повинні ніколи зберігати цінні речі в зовнішніх відділення на блискавці.

Ви можете думати, ви будете почувати себе хтось відкриваючи їх, але кишенькові злодії є експертами в бути гладкими і нишком, і вони часто працюють в групах.

Остерігайтеся ATM / Шахрайство банкомат

Банкомати можуть бути улюбленими місцями для потенційних шахраїв і кишенькових злодіїв. Будьте вкрай обережні при знятті готівки і не пропонують допомогу для тих, хто хоче «навчитися використовувати машину» або хто входить в контакт з вами в розмові під час введення пін-коду. Якщо ви не можете зрозуміти, як використовувати машину, ніколи не приймати «допомогу» або рада про те, як використовувати його, або. Введіть код в повній конфіденційності і нікому зберігається занадто близько відступити. Якщо вони зберігаються в зависанні або інакше поводяться агресивно, скасувати операцію і піти знайти інший банкомат.

Остерігайтеся скупченості і Дістрактіонс

Особливо в таких місцях , як метро в Парижі, але і в районах навколо популярних туристичних визначних пам’яток (включаючи лінію), кишенькові злодії часто працюють в групах. Один член «команди» може спробувати відвернути вас від участі в розмові, просячи грошей або показати вам невелику дрібничку, а інший йде на кишені або в сумці. У дуже обмежених умовах, кишенькові злодії можуть скористатися плутаниною. Переконайтеся , що ваші цінності надійно зберігаються в поясі грошей або всередині відсіків мішка ви носите, і тримати його поруч з вами, бажано , де ви можете побачити його в повному обсязі.

Коли в метро, ​​це може бути краще, щоб уникнути місць ближче до дверей, так як деякі кишенькові злодії прийняти стратегію захоплення пакетів або цінності і виходу з автомобіля метро так само, як двері закриваються.

Що робити, якщо я був Pickpocketed в Парижі?

Посольство США рекомендує, щоб жертви кишенькових злодіїв в Парижі кричати відразу в поліцію, якщо їм стає відомо про злочин, як це відбувається. Якщо допомога не приходить (на жаль, ймовірний сценарій), це взагалі найкраще попрямувати прямо в найближчу поліцейську дільницю, щоб подати звіт. Потім негайно повідомити про втрату будь-яких важливих цінностей в ваше посольство або консульство.

Примітка : Ці поради були частково отриманий з статті про  посольстві США в Парижі сайті , але не повинні розглядатися в якості офіційної консультації. Будь ласка , зверніться до сторінки посольства або консульства для поточних попереджень безпеки і керівних принципів по рідній країні в Париж і решті Франції.