Як уникнути неприємностей в Сінгапурі

Posted on

Сінгапур Duty Free допомоги і залишатися поза Trouble

Як уникнути неприємностей в Сінгапурі
Навіть «хороші» мандрівники можуть випадково потрапити в біду в Сінгапурі.

Хорошу поведінку винагороджується з захоплюючим місто-острів-країна для вивчення. Але погану поведінку може змусити вас піти Сінга бідних швидше, ніж ви вважаєте за краще – навіть, здавалося б, нешкідливі проступки. Наприклад, неуважно отримання на поїзді MRT з напоєм в руці може коштувати S $ 500, якщо ви розорені.

Місцеві жителі і емігранти резидентних знають, як провести свій «прекрасний» місто кращі; наслідувати їхній приклад. Вам не потрібно стежити за своїм кроком занадто близько весь час в Сінгапурі, просто не дивляться ці кроки перед необережно переходити вулицю дружніх охоронців. Вони вміло орудувати штрафи, які повинні бути сплачені до від’їзду!

Як Строгий Чи дійсно вони?

Це залежить. Як і в багатьох місцях, деякі з радикальних законів про книгах, більш-менш просто фураж обговорюються туристи. Хоча максимальні покарання, здається трохи різкий (наприклад, крадіжка сигналу Wi-Fi може приземлитися вам три роки у в’язниці), влади, ймовірно, повинні бути в дуже поганому настрої обтяжувати правову систему і консульства для цього.

Знову ж, кричущі порушення, такі як скинувши сигарету або обходячи кутку, коли черга для ванної кімнати на фестивалі занадто довго, звичайно, вам неприємності.

Ось кілька способів, ви могли б технічно оштрафувати в Сінгапурі:

 • годування голубів
 • Чи не промивка громадського туалету
 • Jaywalking
 • Куріння за межами спеціально відведених місць
 • Плювати в громадських місцях
 • Приведення в піратських DVD-дисків
 • Будучи спійманим з порно (підрахунків кеш інтернет-браузера, як і деякі купальник журнали)
 • Приведення в електронних сигаретах
 • Приведення в немедичною жувальній гумці

Деякі спірні закони настільки драконівські, що вони застосовуються рідко. Гомосексуалізм офіційно досі незаконно в Сінгапурі. Будучи плямистий оголеною у власному будинку підрахунків як непристойність, знову ж таки, є подібний закон в Вірджинії.

Технічно, за місцевими законами, прибувши в Сінгапурі з наркотиками в крові вважається таким же , як наркотики , в результаті чого в країні. Ви можете загрожувати тюремне ув’язнення за те , тест на наркотики чи зробили ви наркотики в Сінгапурі чи ні.

Ні їжі або напоїв на громадському транспорті

Відмінна система поїзда MRT в Сінгапурі чисто по причині: немає їжі і напоїв будь-якого роду не допускається. Правило, не їжі чи напоїв строго дотримується. Камери і чиновники пильно стежити за всіма видами громадського транспорту. Споживаючи легкі закуски, жувальна гумка, а також беручи пити заборонено – чекати, поки ви не приїдете!

Сінгапур важкий на курців

Куріння не зручно в Сінгапурі. На відміну від більшої частини Південно-Східної Азії, де ціни на сигарети з низькими і використанням високо, Сінгапур є винятком. Куріння, безумовно, один з двох простих способів дмуть бюджет подорожі (пити інший). В іншому випадку, Сінгапур не так дорого, як більшість мандрівників бюджету страху.

Куріння в недозволеному місці або залишити недопалок за серйозні порушення в Сінгапурі. Ви, безумовно, буде залучати штраф, якщо бачив офіцера, який не в прощаючи настрої.

Технічно, Сінгапур не має безмитне посібник для будь-якої кількості сигарет , привезених в країну – навіть не один пакет. Це ловить багато туристів зненацька. Не думайте , що ви можете бити жорсткі податки на тютюн Сінгапуру приносячи дешеві вікна з Таїланду і Малайзії. Сумки перевіряються на наявність саме таких речей.

Мандрівники , як очікується , оголосити всі тютюнові вироби ввозяться в країну або ризикує зіткнутися з S $ 200 штрафу за перше порушення. Митні агенти в аеропорту , як правило , м’які і можуть дозволити Відкриту упаковку з декількома сигарет НЕ хапають , щоб бути здійснені шляхом, але за законом вони не повинні робити будь – яких знижки. Виконання , як видається, більш строгими на сухопутному кордоні з Малайзією.

Куріння є незаконним в приміщення і на більшості внутрішніх двориків. Станом на січень 2013 року, куріння було також заборонено на всіх покритих пішохідних доріжок, пішохідних мостів, а також в межах 15 футів від автобусних зупинок. Якщо ви не впевнені, не курити, якщо постійний вид попільнички немає.

Електронні сигарети заборонені в Сінгапурі як жувальний тютюн. Чи не використовувати ці продукти в громадських місцях, навіть в спеціально відведених місцях для куріння. Досить добре все системи нікотину доставки є незаконними , щоб привести в Сінгапур, це включає в себе нікотинову жувальну гумку і патчі.

Доведено Алкоголю в Сінгапур

Туристам надається допомога безмитного на термін до трьох літрів алкоголю в одному з цих можливих комбінацій:

 • 1 літр міцних спиртних напоїв, 1 літр вина і 1 літр пива
 • 2 літри вина, 1 літр пива
 • 1 літр вина, 2 літри пива

Але є заковика: ви повинні бути не молодше 18 років, провели принаймні 48 годин за межами Сінгапуру, і не може прибути з Малайзії. Це остання умова викликає деякі мандрівники , щоб отримати лопнув.

Якщо ви приїжджаєте з більш ніж однією пляшкою духів, ви повинні будете пройти через Червоний канал і платити податок крутий мита.

Перебування з хвилювання на митниці

Якщо ви читаєте це на літаку в Чангі і мати повний мішок предметів контрабанди, не панікуйте: є рішення. Ви технічно не порушили закон, поки не закриється через митницю.

Якщо ви не громити ніяких підозрілих предметів, то ви можете вибрати, щоб пройти через Червоний канал на митниці і оголосити, що ви носите. Хоча ідея зробити так робить більшість мандрівників пересмикує (в тому, що гумова рукавичка, яка як раз клацнув?), Офіцери просто вилучати предмети, які не є прийнятними.

Якщо ви виберете для зеленого каналу з контрабандою, бути готовими до багатьох клопоту, укладеними з крутим штрафом.

Сайт Митної служби Сінгапуру буде останнім на обмежених товари і посібниках.

Жує жуйку Дійсно Illegal в Сінгапурі?

На насправді, немає. Але продавати жувальну гумку або приведення його у країну буде заборонений.

Гумка для стоматологічних або медичних причин ( за винятком припинення куріння ясен) допускається, але вам потрібно доказ того, що жувальний яке – то чином допомагають вашому тілу. Терапевтична гумка повинна бути придбана у стоматолога або фармацевта, і вони повинні записати свої особисті даних.

Плювати гумку з вірний спосіб збити гнів жорстких законів підстилки країни. Просто щоб бути в безпеці, не б’є, що гумка занадто голосно, коли навколо державних чиновників.

Сінгапуру Drug Закони

Закони про наркотики Сінгапурські драконівські , навіть Південно – Східної Азії на стандартах , які жорстко в будь-якому випадку. Президент Філіппін Родрі Датерт вкрав титул раз провів Сінгапур за сувору позицію в відношенні наркотиків з його смертельної війною 2016 року наркотиків на Філіппінах.

Контрабандисти наркотиків в Сінгапурі отримують обов’язкову страту. Хоча рідко, поліція має право вимагати випадкових випробувань зілля для туристів. Якщо тест позитивний для регульованих речовин, ви могли б бути укладені в в’язницю і оштрафований або не скуштували ви в Сінгапурі.

Порнографія є незаконною в Сінгапурі

Як і в багатьох інших країнах Південно-Східної Азії, порнографії будь-якого роду, в електронному або друкованому-незаконно в Сінгапурі.

Хоча закони проти порнографії є загальними, фактичне виконання може бути причиною для занепокоєння про конфіденційність. Влада може захопити і скопіювати ваш смартфон або жорсткий диск в будь-який час, а також пошук камеру і будь-які інші форми електронного зберігання. Тимчасові файли в кеші браузера Інтернету можуть містити то , що до сих пір вважаються порнографічними зображеннями.

Уникайте проведення журналів з кришками (ризикованих наприклад, деякі чоловічі журнали, купальник видання, і т.д.). Журнали не єдиний спосіб отримати кишів порнографію: деякі популярні відеоігри (в тому числі тих, про крадіжку автомобілів) заборонені через мізерні бікіні і тому подібні.

Примітка: Сінгапур має суворі закони щодо обмеження цифрового піратства. Навіть якщо ваш жорсткий диск чистий порно, ви все ще може бути розорений для копій «незаконних» фільмів або музики , а то й довести право власності.

Чи не Критикувати уряд

Коли-небудь. Хоча Сінгапур має процвітаюче рух мистецтва, сінгапурський уряд строго контролює засоби масової інформації і в Інтернет для будь-якої відвертої критики уряду. Це включає в себе те, що ви розміщуєте на соціальні медіа.

Дивіться, що ви пишете про, принаймні до тих пір, поки ви за межами країни. Книги, які говорять проти уряду заборонені і в чорному списку. Сінгапурська уряд навіть піддалася критиці з боку Організації Об’єднаних Націй в 2011 році з питань прав людини, пов’язаних з вільного вираження.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *