Skip to main content

Як ходити по магазинам в Балі

Як ходити по магазинам в Балі

Хочете, щоб принести мистецтва і фантастичні будинку культури Балі? Ви можете, відвідавши безліч точок острова для покупок – від вуличних торговців до традиційних ринків блискучих торгових центрів. У невеликих міських майстерень в Центральному Балі і Південної Балі в великій кількості багато інвентарю для туристів на Балі з грошима, щоб спалити: мистецтво, посуд, ювелірні вироби, одяг і дрібнички, ви знайдете їх в магазинах Південних і Центральний Балі, ринки і торгові центри.

Навіть висококласні західні бренди отримати свій день в балийском сонце, із західними брендами, як DKNY і Armani борються за простір між місцевими високоякісними брендами, як Улувату мереживо і Animale одягом.

що купити

Через багатовікове спадщина Балі як землі королівської сім’ї і високої культури, ряд міст в інтер’єрі має добре розвиненою ремісничої громадою, що спеціалізується в одній або кілька промислах. Batubulan, наприклад, славиться своєю різьбою по каменю промисловості, в той час як Sidemen славиться своїми прекрасними тканинами. У центральній частині Балі, покупці в курсі йдуть до Celuk золота і срібла і відвідати Мас придбати дерев’яну скульптуру.

Ви не повинні заходити надто далеко від шляху, щоб отримати ваші руки на тонких Celuk зробив сережки або кілька ярдів Sidemen тканини. повний спектр Балі з вигадливих виробів можна придбати близько до готелю, на багатьох торгових центрах і торгових центрах, розташованих в туристичних зонах з високим трафіком острова, особливо в містах Кут і Убуд.

балийские маски

Ремісники з міста Центральних Балійського Singapadu висікає topeng (маски) для культурних танцюристів і балийских храмів; ці ручної роботи, лупаті особи можна побачити в спектаклях по всьому Балі. Ці маски , як правило , введені в експлуатацію для традиційних цілей, але багато прикладів знайти свій шлях до арт – ринків і торгових центрів в Південній Балі і Убуд.

ювелірні вироби

В протягом декількох поколінь, місто Celuk досяг успіху у виробництві срібла і золоті ювелірні вироби. Туризм вдихнув нове життя в місцеве ремесло, як і відвідувачі тепер можуть переглядати серед широкого асортименту магазинів уздовж головної дороги міста, все шкереберть кільця, сережки, браслети, брошки і багато іншого, в традиційних і сучасних конструкцій. Ви можете заглибитися в село , щоб задовольнити реальні ремісник, і , можливо , домовитися про нижчу ціну. Місцеві ювелірні бренди , такі як Prapen і Маріо Срібло продавати свої Celuk ЗРОБЛЕНО шику в Кута, Убуд і далеко за її межами.

У Денпасарі, ви можете знайти багато золотих і срібних доларів уздовж перетину Джалал Hasanuddin і Джалан Сулавесі.

скульптура

майстрів Балі вже давно досвід роботи з дерева і каменю – древній балийский створив безліч скульптурних з рясного місцевої сировини для використання в своїх традиційних церемоніях. Місцевий камінь скульптури (насправді виготовлений з піщанику) і різьблення по дереву викликають традиційні індуїстські міфи, але сучасні теми і стилі займають все більше і більше місця на полицях в магазинах.

посуду

Частково завдяки зростаючому попиту з боку відпочиваючих австралійськими домогосподарок, багато балийских ремісників звернулися до штампують зі смаком оформлених предметів домашніх , які додають азіатське чуття на будь-яку кухню. Відвідування балийских універмагів як Матахарі і Centro Lifestyle для виправлення або купити їх за оптовими цінами від торгових точок , як Женева , Крішна Балі і Биаррица .

тканину

Текстильний ринок на Джалан Сулавесі в столиці Балі Денпасар продає як традиційні, так і сучасні тканини за оптовими цінами. Батик, мереживо, віскоза – Ви називаєте це, це тут. Готовий продукт (з доданими високими націнками) можна придбати в будь-якому престижному торговому центрі в Південному Балі.

Куди піти по магазинах

Більшість торгових точок на Балі можна знайти в Південному Балі ( в Зокрема , Кута, Легіан і Денпасар) і Центральний Балі (особливо Убуд). Цільовий ринок для будь-якого регіону досить сильно відрізняється, з деяким перекриттям між ними.

південний Балі

У Південному Балі, покупців шукають дешеві сувеніри, моду, ювелірні вироби, купальні костюми і ремесла. Балі туристи, які зупиняються в Південному Балі розпещені вибір: вони можуть почати свій шопінг на площі Кути, головну торгову площі туристичної Stretch, а потім продовжити або елітарний (Матахарьте універмаг, зручно в площі Кути, або будь-який з висококласних магазинів торгові центри в межах Кути або Легиана) або (торгових точок магазин з низькими цінами, як Женева або Кампунг Балі).

центральний Балі

У той час як в Centeral Балі, шукати художні та оздоровчі продукти, такі як ефірні масла, мила і ладан. Якщо ви цінуєте низьку ціну більш високої якості, то ви повинні зупинити Убуд ринку і прийняти неквапливий погляд навколо: його тісні коридори продають багато дешевого мистецтва, ручним різьбленням дерев’яні сувеніри і барвисті саронги і батик.

Вулиці , що розходяться від центру міста – Jalan Raya Ubud і Джалан Monkey Forest – рясніють бутиків , що продають елітні мив, ювелірні вироби і консерви.

Венчурний ще далі до ремісничих сіл, розташованих навколо Убуд, і ви можете отримати художнє виправлення за оптовими цінами, якщо ви знаєте, як добре торгуватися. Mas є деревообробним містом; вищезгаданий Celuk золото і срібло центрального; і Batubulan є центром кладки.

торгові поради

Роби своє домашнє завдання. По- перше, з’ясувати , скільки ваші об’єкти вартості бажання у фіксованій ціні магазинах Балі. Після того, як ви зробили це, ви можете піти на ринок Балі і торгуватися з упевненістю. Якщо ціни в фіксованою ціною магазинах вкластися в бюджет, ви можете пропустити угоду-на-на-ринку частину повністю.

Переконайтеся , що ви можете взяти його додому. Не всі на продаж в Балі можна сміливо приймати назад в DVD , США піратським, зброя, шкури тварин, а також алкогольні напої можуть бути вилучені або можуть бути піддані великим штрафам, після прибуття в США.