Як я можу купити квитки на італійські поїзди Перед тим, як поїхати в Італію?

Posted on

Як я можу купити квитки на італійські поїзди Перед тим, як поїхати в Італію?

Якщо ви плануєте поїздку в Італію і плануєте подорожувати залізницею, ви можете купити квитки на поїзд заздалегідь. У той час як зазвичай можна купити італійські квитки на поїзд прямо на вокзалі в Італії, це зазвичай зручніше купувати їх заздалегідь. Це почасти через довгі черги у квиткових касах на деяких станціях – Ви не хочете пропустити свій поїзд, тому що лінія квиток не рухалася досить швидко!

Купівля італійської Залізничні квитки онлайн

Ви можете перевірити розклад і купити квитки на Trenitalia , італійський національний сайт поїзда. Хоча ви дали можливість реєстрації на сайті, вам не потрібно робити це для того , щоб купити квитки. Почніть з вибору , чи хочете ви в один бік чи туди й назад подорож, а потім почніть набирати у вашій станції відправлення. З’явиться спливаюче меню , міст і станцій. Наприклад, ви можете вибрати для пошуку маршрутів від «Рома Терміні» або з усіх станцій Риму, вибравши «Roma (Татта ле Stazioni)» якщо у вас є більше гнучкості. Пройдіть через ті ж кроки , щоб вибрати місто прибуття / станції. Виберіть дату і час Вашого бажаного вильоту (пам’ятаєте , що в Італії, дати вказані день-місяць-рік і часи на 24-годинному графіку (наприклад :. 2 годині дня відображається як 14) Потім виберіть кількість пасажирів і натисніть кнопку «пошук».

Виберіть потрібний поїзд зі списку результатів.

Переконайтеся в тому, щоб перевірити, якщо вам необхідно змінити поїзди. Після того як ви вибрали шлях, вам може бути запропоновано вибрати клас подорожі (1-й або 2-й). Тому що якість, комфорт і чистота можуть змінюватися так широко на Trenitalia поїздів, це важко сказати, чи є це варто того, щоб заплатити різницю за проїзд першого класу – це може бути краще, або це може бути в значній мірі так само, як другий клас; це залежить тільки від поїзда.

Ви можете оплатити квитки за допомогою кредитної картки або PayPal. Ви будете отримувати по електронній пошті протягом хвилини після підтвердження оплати квитанції і електронного квиток, у вигляді PDF. Якщо ви купуєте квитки на більш ніж однієї людини, буде кілька квитків в межах однієї і тієї ж PDF. Ви можете роздрукувати сторінки PDF, але ви не повинні, якщо у вас є смартфон або планшет з Wi-Fi, який функціонує в Італії. У цьому випадку, ви можете просто відкрити PDF на телефоні або пристрої, коли провідник поїзда наближається. Він або вона буде сканувати QR-код на PDF, і ви будете все. Вам може бути запропоновано представити посвідчення особи з фотографією, але зазвичай це не так.

Важливе зауваження : Більшість Frecce (швидкісний поїзд) і міжміські італійські залізничні квитки продаються тільки в протягом чотирьох місяців фактичної дати поїздки (а іноді і менше) , так що ви, як правило , не в змозі придбати квитки більш ніж за чотири місяці вперед. Те ж саме вірно і для квитків на італ.

Італійська Регіональний Квитки на поїзд

Якщо ваші плани не висічені в камені, ми зазвичай не рекомендуємо купувати регіональні квитки на поїзд заздалегідь, так як там немає знижки. Їх можна легко купити в касі станції або торговий автомат. Це дозволяє вам більше гнучкості, так як ваші плани можуть змінитися.

Якщо ви купуєте регіональні квитки на поїзд онлайн вони будуть для певної дати і часу. Регіональні залізничні квитки коштують недорого, їх можна купити на станції, і вони гарні протягом двох місяців.

Зарезервовані місця не доступні на регіональних поїздах (короткі відстані на поїзди, які зупиняються на більш станцій). Якщо перший клас доступний, він може бути варто додаткових витрат, якщо ви подорожуєте в годину пік або з багажем, як там, як правило, більше місця в першому класі.

Важливе зауваження про регіональні квитках на потяг: Якщо у вас є квиток на поїзд паперу, ви повинні перевірити це заздалегідь , перш ніж сісти на поїзд , якщо квиток не має певну дату, час і номер поїзда на ньому. Ви можете бути оштрафовані на борту , якщо квиток не перевіряється (так , я бачив це багато разів). Подивіться , як підтвердити свій квиток на поїзд в Італії.

Італо, Приватний поїзд Обслуговування Італії

Якщо ви подорожуєте між крупними містами, ви можете захотіти поглянути на італ, приватні поїзда, який використовує національну систему рейкового шляху. Його високошвидкісні поїзди є новими і досить плюшевими в порівнянні з Trenitalia, і існує різні класи обслуговування доступні. Але Італо тільки варіант для далеких поїздок з одного великого міста в інший, так що ви не можете дістатися до будь-яких невеликих міст, використовуючи цю послугу.

Eurail Італія Передає

Італія залізничних паси повинні бути куплені , перш ніж потрапити в Європу, в протягом шести місяців з дати ви плануєте , щоб перевірити його. Перевірити ціни або купити Eurail Італія пройти через Rail Europe .