Як італійці святкують День незалежності

Posted on


2 червня є італійським національним святом для Феста делла Републіки, або Свята Республіки. Подібно День незалежності в США та інших країнах, зазначає офіційне освіту Республіки Італії після Другої світової війни.

Банки, багато магазинів, а також деякі ресторани, музеї та туристичні об’єкти будуть закриті 2 червня, або вони можуть зменшити годинник. Якщо ви плануєте відвідати сайт або музей, перевірити свій веб-сайт заздалегідь, щоб побачити, якщо він відкритий. Оскільки музеї Ватикану насправді не в Італії, а й у Ватикані, вони відкриті в червні 2. Транспортних послуг в більшості місць працювати в неділю і графіках відпусток, тобто будуть менше автобусів, трамваї і потяги метро працює.

Маленькі фестивалі, концерти і паради проходять по всій Італії, а також в італійських посольствах в інших країнах, часто слід феєрверки. Найбільші і видовищні святкування Дня Республіки відбудеться в Римі, місце італійського уряду і резиденції президента Італії.

День Республіки Свята в Римі:

День Республіки є одним з головних подій червня в Римі, і worh бути в місті для. Місто святкує з великим парадом вранці, під головуванням президентом Італії, уздовж Віа дей Форі Імперіалі , на вулиці , яка проходить поруч з Римським форумом. Чекайте величезні натовпи , якщо ви плануєте взяти участь в параді. Великий італійський прапор зазвичай накинутою Колізей теж. У День Республіки, то президент Італії поклав вінок до пам’ятника невідомому солдату (від Першої світової війни), на пам’ятник Вітторіо Еммануеле II.

У другій половині дня, кілька військових оркестрів грають музику в саду Палаццо дель Квірінале , резиденція президента Італії, які будуть відкриті для громадськості 2 червня.

Кульмінацією святкувань цього дня є дисплей на Frecce Tricolori , італійський військово – повітряних сил акробатичній патруль. Дев’ять літаків випромінюють червоний, зелений і білий дим муху в формуванні над Пам’ятник Вітторіо Емануеле II (перший король об’єднаної Італії), створюючи красивий дизайн , що нагадує італійський прапор. Пам’ятник Вітторіо Емануеле II являє собою величезний білий мармур структура між Piazza Venezia і Капітолійський пагорб, але Frecce Tricolori дисплей можна побачити на більшій частині Риму.

Республіка Історія Дня

День Республіки відзначається день в 1946 році, що італійці проголосували на користь республіканської форми правління. Після Другої світової війни, голосування відбулося 2 червня і 3, щоб визначити, якщо Італія повинна слідувати монархія або республіка форма правління. Більшість проголосувала за республіку і кілька років по тому, 2 червня був оголошений свято як день Італійська Республіка, була створена.

Інші події в Італії в червні

Червень є початком літнього сезону фестивалю і відкритого концертного сезону. 2 червня єдиним національне свято протягом місяця, але є багато кумедних місцевих фестивалів і подій в червні відбувається по всій Італії.