Єгипет Подорож Advisory – Чи є це безпечно подорожувати до Єгипту?

Posted on

Єгипет Подорож Advisory - Чи є це безпечно подорожувати до Єгипту?

Єгипет це прекрасна країна, яка приваблює туристів протягом тисяч років. Він славиться своїми стародавніми пам’ятками, її річки Ніл круїзи і його курорти Червоного моря. На жаль, це також стало синонімом в останні роки політичної нестабільності і підвищеної терористичної діяльності. Число людей, які вирішили відвідати Єгипет у відпустку впав до рекордно низького рівня в 2015 році, коли з’явилися фото зі знакових пам’яток, таких як піраміди Гізи і Великий Сфінкс лежав пустельний.

Однак, турагенти повідомили про значне збільшення замовлень весни 2018 року, і до кінця року, 9 мільйонів туристів відвідали Єгипет у порівнянні з 5,4 мільйона в 2016 році – свідчать про те, що індустрія туризму є добре на своєму шляху до одужання. У цій статті ми подивимося на ситуацію в області безпеки в Єгипті в останні роки і дати рекомендації щодо способів залишатися в безпеці, якщо ви вирішили поїхати туди в майбутньому.

Примітка: Переконайтеся в тому, щоб перевірити останні новини починаються і уряду подорожей попередження перш, ніж замовити поїздку. Ситуація в сфері безпеки в Єгипті може змінитися в будь-який момент.

політичні передумови

Недавні заворушення в країні почалися в 2011 році , коли ряд бурхливих протестів і страйків в кінцевому рахунку призвело до видалення президента Хосні Мубарака. Він був замінений на єгипетських військових, які правили країною до Мурсі (член Братів – мусульман) виграв президентські вибори в 2012 р В листопаді 2012 року , зіткнення з участю уряду і анти-Мусульманське братство протестуючих переросли в насильницькі сцени в Каїрі і Олександрії . У липні 2013 року армія втрутилася і повалений президент Мурсі, замінивши його тимчасовим президентом Адлі Мансур.

У початку 2014 року нова конституція була схвалена, а потім в нинішній президент же році був обраний Ас-Сісі.

Поточний стан справ

Сьогодні політична і економічна стабільність Єгипту знаходиться на підйомі. Туристичні попередження від Великобританії і уряду США більше уваги на погрози терористичної діяльності, яка також збільшилася в останні роки. Кілька терористичних груп діють в єгипетських кордонів. Найбільш активним є Daesh-Sinai, також відомий як Ісламська держава Іраку і Леванту (ISIL) або ISIS. Там було кілька терористичних актів в останні п’ять років, в тому числі нападів на урядові сили і сили безпеки, режими громадського транспорту, туристичних об’єктів і цивільної авіації.

Зокрема, нападу, здається, націлені коптський християнського населення Єгипту.

26 травня 2017 року, ISIL взяла на себе відповідальність за напад , в якому бойовики відкрили вогонь на автобусній перевезення коптських християн, загинули 30 осіб . У Вербну неділю в тому ж році, вибухи в церквах в Танті і Олександрії стверджував ще 44 життів; і 24 листопада 2017 року, терористи вбили понад 300 мирних жителів під час молитви в мечеті Північний Синай. Зовсім недавно, бойовики вбили сімох людей на автобусі , заповненому коптських християн в листопаді 2018. Проте єгипетські сили безпеки посилили військовий захист в Синая в лютому 2018 року за сприянням операції Синаї в 2018 році , і напади відбуваються рідше в результаті ,

Подорожі Попередження

З – за ризик тероризму, подорож попередження від уряду Великобританії радить проти всіх поїздок в північній частині Синайського півострова. Рекомендаційний США розширює це попередження для всього Синайського півострова, за винятком знакових Червоного моря курортне місто Шарм – ель-Шейх. Обидва уряди також радять несуттєві поїздки в Західній пустелі. Тим НЕ менше, немає ніяких конкретних туристичних попереджень проти поїздки в Каїр або дельту Нілу (хоча це дуже важливо , щоб бути в курсі , що , незважаючи на підвищені заходи безпеки в цих районах, терористична діяльність залишається непередбачуваною). В країні основні туристичні визначні пам’ятки ( в тому числі Абу – Сімбел, Луксор , Philae , піраміди Гізи і узбережжі Червоного моря) по – , як і раніше вважаються безпечними.

Загальні правила Залишитися Сейф

У той час як пророкують теракт неможливо, є заходи , які відвідувачі можуть зробити , щоб залишатися в безпеці. Перевірте попередження уряду поїздки регулярно і переконайтеся , що прислухатися до їхніх порад. Пильність має важливе значення, як , виконуючи вказівки місцевих органів безпеки. Намагайтеся уникати людних місцях ( по загальним визнанням , є важким завданням в Каїрі), особливо на релігійних чи державних свят. Дотримуйтесь особливої обережності при відвідуванні місць відправлення культу . Якщо ви відвідуєте Шарм – ель-Шейх, зважте свої варіанти того , як потрапити обережно. Уряд Великобританії радить літати в курортне місто після того, як бомба вибухнула на Шарм – ель-Шейх в Санкт – Петербурзі політ в 2015 році, вбиваючи всіх на борту. Тим НЕ менше, уряд США заявляє , що сухопутна подорож через Синайський півострів є більш небезпечною.

Дрібні крадіжки, шахрайство і злочинності

Як і в більшості країн з високим рівнем бідності, дрібне злодійство поширене в Єгипті. Прийняти основні запобіжні заходи , щоб не стати жертвою – в тому числі, особливо обізнані про ваших цінностей в багатолюдних районах, на вокзалах і ринках. Носіть невеликі суми грошей на вашому обличчі в поясі грошей, тримаючи великі рахунки та інші цінності ( в тому числі паспорта) в замкненому сейфі в готелі. Насильницькі злочини відносно рідкісні навіть в Каїрі, але він по – , як і раніше не дуже гарна ідея , щоб ходити в поодинці в нічний час . Шахрайство є загальними і , як правило , включають в себе оригінальні способи , щоб отримати Вас на покупку товарів , які Ви не хочете, чи покровитель «родичем» в магазин, готель або турфірми. Велику частину часу, це дратує , а не небезпечно.

Проблеми Здоров’я і Вакцинації

Медичні установи у великих містах Єгипту дуже добре, але в меншій мірі, в сільській місцевості. Основні проблеми зі здоров’ям мандрівники стикаються регламентні проблеми , починаючи від сонячних опіків до розладу шлунка. Переконайтеся в тому , щоб упакувати аптечку , так що ви можете самолікування , якщо це необхідно. В відміну від до південь від Сахари країн, Єгипет не вимагає кілька щеплень або профілактики проти малярії . Тим НЕ менше, це гарна ідея , щоб переконатися , що всі ваші вакцинами в актуальному стані . Вакцини для черевного тифу і гепатиту А рекомендується, але не є обов’язковим. Доказ оплату візового збору є обов’язковою вимогою в’їзду , якщо ви подорожуєте з країни з жовтою лихоманкою.

Жінки Подорож до Єгипту

Насильницькі злочини по відношенню до жінок рідко, але небажану увагу немає. Єгипет є мусульманською країною, і якщо ви хочете образити (або малювати незручні погляди), це не ідея добре одягатися консервативно. Обираю довгі штани, спідниці та сорочки з довгими рукавами, а не шорти, міні-спідниці або топи. Це правило є менш суворим в туристичних містах на узбережжі Червоного моря, але оголене загоряння досі ні-ні. На громадському транспорті, постарайтеся сісти поруч з іншою жінкою або родиною. Переконайтеся в тому, щоб залишитися в солідних готелях і не ходити по ночах самостійно.