Єгипет Тури: Плюси, мінуси і рекомендації

Posted on

Єгипет Тури: Плюси, мінуси і рекомендації

Якщо ви плануєте поїздку в Єгипет , це може бути важко вирішити , слід чи досліджувати самостійно або підписатися на організовану екскурсію. Є плюси і мінуси обох підходів, як зазначено нижче. Ми також включили рекомендації щодо кращих маршрутів, в разі , якщо ви вирішили , що тур є правильним , придатний для вас.

Чи є Єгипет Тури Right For Me?

плюси:

 • Тури часто дешевше, ніж планувати свій власний маршрут. Ви часто можете знайти пакет з авіаквитками включені, що дешевше, ніж тільки звичайний тільки переліт.
 • Ви можете помістити більше пам’яток протягом обмеженого періоду часу на екскурсію.
 • Будучи частиною більш великої групи з гідом , якому ви довіряєте може відчувати себе трохи безпечніше , ніж якщо ви подорожуєте в поодинці, особливо якщо це ваша перша поїздка в Єгипет.
 • Досвідчений гід , який говорить на вашій мові буде дійсно принести користь Вам в численних древніх пам’ятках .

мінуси:

 • Тур є менш гнучким. Якщо ви виявили набридають віскі ви просто повинні чекати його на екскурсію.
 • Місцеві гіди зазвичай заробляють комісію, беручи групу до конкретних магазинах і магазинах поруч з основними пам’ятками. Ви можете знайти себе в парфумерному магазині, коли він не цікавить вас в найменшій мірі.
 • Подорож у великій групі ускладнює познайомитися з іншими, ніж тих, хто бере участь в спробі продати вам щось місцеве населення.
 • Деякі туристичні маршрути пакет так багато, що є трохи часу для відпочинку.

Ви можете, звичайно, мати краще з обох світів. Прибуття декількох днів до туру, і ви знайдете у вас є більше часу, щоб отримати більш і різницю під час акліматизуватися до єгипетської життя. Ви також можете зупинитися на після туру і зробити деякі незалежні екскурсії. Деякі люди вважають за краще замовляти кілька менше, частина їх відпустки з туром, а потім пересипати це з деяким незалежним подорожі.

Що очікувати на Overland Єгипет тур

Класичні сухопутні тури включають в себе кілька днів в Каїрі, щоб побачити Єгипетський музей, піраміди Гізи і багато іншого. Так як більшість турів починаються і закінчуються в столиці, ви можете розділити погляди між двома візитами. Наступна зупинка на більшості класичних маршрутів, як правило, Луксор. Луксор є воротами в деяких з найбільш вражаючих археологічних пам’яток Єгипту. Вони включають в себе храм Луксор, Карнак і Долину Царів і Корольов. Зазвичай ви будете проводити принаймні два дня в Луксорі, щоб побачити всі визначні пам’ятки.

Як ваш тур отримує вас з Каїра в Луксор є важливою деталлю. Якщо ви подорожуєте на автобусі, переконайтеся, що у вас є кондиціонер. Це може бути дуже жарко і незручно в цій подорожі. Деякі тури воліють літати з Каїра в Луксор; це допоможе вам заощадити час, але додати витрати. Один з кращих способів зробити це з Верхнього до Нижнього Єгипту на поїздки на поїзді. Є кілька турів, які включають в себе подорож на поїзді по їх маршрутах. Нічні поїзди з місцями для поїздки з Каїра в Луксор і Асуан.

Що очікувати від Круїз по Нілу

З Луксора, багато тури включають в себе круїз по Нілу до Асуана, зупиняючись по дорозі на древніх пам’яток Есна, Едфу і Ком-Омбо. Деякі тури летять прямо в Асуан, а потім працювати свій шлях на північ уздовж Нілу до тих же поглядів. У будь-якому випадку, ви хочете, щоб провести принаймні три-чотири ночі в круїз. Кращий час, щоб відправитися в круїз Ніл з жовтня по квітень. Якщо у вас є тільки на короткий час в Єгипті, деякі тури пропонують короткий одноденний круїз з Луксора в Кене із зупинкою в Храм в Дендере.

Є багато круїзів на вибір, залежно від ваших смаків і бюджету. Більш розкішні човни мають великі кондиціоновані каюти з окремими ванними кімнатами і новітніми технологіями. Більшість круїзних суден буде мати нічні розваги на борту – що-небудь від живота танцювальних шоу для Мевлевіханесі виступу. Якщо плавучий готель не звертається до вас, забронювати круїз на традиційну фелюге замість цього. Цей древній вітрильний суд не настільки комфортно, як великий круїзний корабель, але, звичайно, надати більше пригод.

Додатковий Єгипет тур Add-Ons

Існує більше, ніж Єгипет Каїр і древніх пам’яток між Луксор і Асуан, однако. Якщо у вас є час, спробуйте додати відвідування більш поза-второваних моментів трек країни, а також. Наші фаворити включають:

Абу-Сімбел

Розташований на березі озера Насера ​​в південному Єгипті, храмовий комплекс Абу-Сімбел був спочатку вирубаних у скелі під час правління Рамсеса II. Коли Асуанська гребля була побудована, ділянка перебувала під загрозу затоплення і храм був перенесений блок за блоком на височину. Тури включають в себе транспортування з Асуана і зазвичай займає цілий день.

Олександрія

Побудований Олександром Македонським в 332 р до н.е., Олександрія була колись важливим центром елліністичної культури, знакових пам’яток, як Велика бібліотека і Олександрійський маяк. Вони з тих пір зникли, але він залишається відмінним місцем для відпочинку, увібрати атмосферу і покуштувати свіжі морепродукти в ресторанах на набережній уздовж набережної Корніш.

червоне море

Для багатьох туристів, Червоне море насправді велика привабливість Єгипту. Відправляйтеся в курортному місті, як Шарм-ель-Шейх, Хургада або Марса Алам і витрачати ледачих днів плавання в морі або розвалившись на пляжі. Перш за все, Червоне море вважається одним з кращих місць для дайвінгу в Африці, процвітаючий рифи і історичних корабельних аварій.

Гора Синай

Розташований в двох годинах їзди від Дахаба на узбережжі Червоного моря гора Синай, місце виняткової краси. Організовані походи вас до саміту в часі, щоб спостерігати схід сонця з висоти 7,497 футів / 2285 метрів. Гора також духовно важлива, як місце, де Мойсей нібито отримав десять заповідей.

Рекомендовані Єгипет Тури

Якщо ви вирішили, що тур є правильним для Вас, вибираючи, який з книги може бути складніше. Зрештою, є буквально сотні варіантів. Нижче ми перерахували декілька маршрутів, пропонованих відомими операторами, щоб служити в якості корисної відправною місце. Тим не менш, це завжди гарна ідея, щоб особисто поспілкуватися з компанією перед бронюванням, щоб дізнатися про приховані витрати, розмірах групи, можливих доповнення та багатьох інших.

класичні тури

 • Єгипет Досвід на Intrepid Travel. Цей тур триває 12 днів і починається і закінчується в Каїрі. Вона включає в себе відвідування Олександрії і круїз по Нілу між Асуан і Луксор.
 • Король Рамзеса по On The Go Tours. Подорож в протягом 13 днів з Каїра в Саккарі, Асуан, Абу Сімбел, Луксор і узбережжі Червоного моря.
 • Преміум Ніл Круїз по Іому подорожі. Парус з Луксора в Асуан в 5-зірковому стилі на цьому 9-денний тур, з можливістю додавання на поїздки в Абу – Сімбел в кінці.
 • Нубійців і пляжі по Encounters подорожі. Цей 13-денний тур приведе вас в Каїр, потім в круїзі з Асуана в Луксор , потім кілька днів в прибережній Хургаді.

сімейні тури

 • Єгипет Сімейний відпочинок для батьків – одинаків на Intrepid Travel. Це вісім-денний тур приймає стрес з подорожі , як один з батьків , і включає в себе зупинку в Каїрі, Асуані і Луксорі.
 • Сім’я Єгипетське пригода на Дослідити!. 10-денний тур, цей варіант поєднує в собі традиційний екскурсійний маршрут між Асуан і Луксор з часом на узбережжі Червоного моря.
 • Єгипетські Сімейні Пригоди  на On The Go Tours. Цей тур триває дев’ять днів і включає в себе час в Каїрі, Гізі, Асуан, Philae, Ком Омбо і Луксор.
 • Єгипет: Каїр, Асуан і Луксор Томсон Сімейний Пригоди. Цей 10-денний тур включає в себе поїздку на верблюдах до пірамід Гізи, фелюга круїз по Нілу і відвідування традиційної нубійських села.

спеціалізовані тури

 • Жінки: Богині, Квінс і Героїні тур по диким жінкам Експедиції. Discover Каїр, Олександрія, Луксор, Асуан і Абу – Сімбел на цьому 12-денний тур у чолі з жіночим єгиптолог.
 • Пенсіонери – Єгипет – країна фараонів по ElderTreks. Цей 22-денний маршрут виключно для мандрівників в віці 50 років і старше. У доповненні до стандартних туристичних пам’яток, це приведе вас до Сива Oasis, гора Синаю і Шарм – ель-Шейху.
 • Gap Рік: Єгипет і Ніл по Contiki. Виключно для 18 до 35-річного віку, цей 8-денний тур включає в себе зупинки в Каїрі і Хургаді, і фелюга круїз вниз по річці Ніл.
 • Зручний доступ: Алекс Абу – Сімбел інвалідного крісла Пакет по Мемфіс тури. Подорожуйте по довжині долини Нілу на цей 10-денний, на інвалідних кріслах туру.