Історичний квартал Сен-П’єр в Бордо

Posted on

Історичний квартал Сен-П'єр в Бордо

Всі великі міста сидіти на березі річки, і дуже велике місто Бордо не є винятком з цього правила. З часів римлян року, це був порт уздовж річки Гаронна, яка принесла Бордо своє багатство і важливість з величезною торгівлі з рештою світу.

Після відходу римлян, центр змістився від набережних в районі позаду, з входом в порт, що веде в район, відомий як Сен-П’єр.

Це було серце міста, отримавши свою назву від вересня – П’єра і святого Петра, покровителя рибалок. У 12 – м століття, місто розширився з ростом торгівлі та кваліфікованими ремісниками , які прибули , щоб служити жителям.

Вересень – П’єр церква була побудована в 15 – м і 16 – м століттях на місці старого галло-римського порту, в той час центру старого міста. Бордо процвітав тоді змінилося дуже в 18 – м столітті , коли середньовічні стіни , що розділяють район вересня – П’єр від річки і порт були зірвані.

Він відкрив місто в золотої ери неокласичної архітектури і Бордо став місцем граціозними, красивими пропорційними будівель теплого жовтого каменю. Сьогодні чверть Сен-П’єр ще сповнений будівель з цієї великої архітектурної епохи, які ви можете легко покрити на самонавідні пішохідна екскурсія.

Прогулянка через минуле

Початок о Пляс де ла біржі, яка виходить на річку і бризнути через MIROIR d’Eau , дзеркало води , яка відображає славну палац позаду.

Потім підійдіть маленькі рути Фернан Philippart (стара вулиця Royale) повз будинок купця Castagnet. Номер 16 був побудований в 1760 році, щоб показати багатство Castagnet в. В кінці вулиці, ви прийшли в місце дю Parlement. Саме місце являє собою архітектурний захват з фонтаном в центрі.

Візьміть Rue Ste Catherine Parlement мимо не 11, де перший магнат Бордо, Ніколя Боджон, народився в 1718 році Алеї тоді вниз Рю дю Parlement церкви Сен-П’єр, де є органічний ринок в щочетверга.

Це невелика, але прекрасна частина Бордо. Повний бістро, барів і окремих магазинів, це дає вам реальне відчуття старого міста. Саме місце являє собою архітектурний захват з фонтаном в центрі.

Вузькі звивисті вулички, де колись розташовувалися кваліфікованих ремісників, які прибули, щоб створити свій бізнес і обслуговувати багатших купців і судновласників. Рю де Argentiers була сповнена ювелірами, Рю де Bahutiers розмістилися люди роблять дерев’яні ящики, які використовуються для зберігання і транспортування; candlemakers працював в Рю де Труа люстри, і зерно зберігали на вулиці дю Chai де Farines.

В кінці цих вуличок, ви прийшли до 35-метровому Porte Cailhau, побудованим в 1494 році на честь перемоги Карла VIII над італійцями в Форново і, щоб відзначити вхід між містом і річкою. На березі є невелика ніша з перемичкою над ним і повідомлення, кажучи, що Карл VIII помер в 1498 році від ходьби занадто швидко в тільки такий косяк.

Здається, сумний кінець для Карла «привітні». Йдіть усередину вежі для виставки показуючи вам інструменти і матеріали, що використовуються для будівництва міста і аудіовізуальний відображення світу з мулярів, непомічених героїв цього чудового будинку. Звідси ви отримаєте прекрасний вид найстарішого моста в Бордо, Пон-де-П’єр.

Офіс Туризму Бордо запрошує Вас на ранок пішохідних екскурсій по місту з зображенням фасадів головних пам’яток, з можливостями , щоб увійти всередину і відвідати частина інтер’єру. Вони також пропонують тури в вигляді 2CV, тури в країну вина, і екскурсії на човні. Щоб дати вам смак, ось деякі з численних і різноманітних турів доступні. Бордо робить великий центр для гастролей французького Атлантичного узбережжя.