Італо Високошвидкісні поїзди – це сучасний і Комфортне поїзд Обслуговування Високошвидкісний в Італії

Posted on

Італо Високошвидкісні поїзди - це сучасний і Комфортне поїзд Обслуговування Високошвидкісний в Італії

Подорож на поїзді є одним з кращих способів побачити Італію – від бурхливих доломіту до блискучих вод на узбережжі Амальфі. Крім того, щоб уникнути стресу шосе водіння або витрачати годинник ходити колами в пошуках паркувального місця, на поїзді, ви можете сидіти склавши руки і розслабитися під час перегляду чудової італійської сільській місцевості їхати.

Trenitalia, національні поїзда, мав звичай бути єдиною грою в місті.

Але з 2012 року, після скасування італійського закону , що дозволяє монополію, Італія має інший варіант: Italo високошвидкісних поїздів.

Італо є приватною власністю і управляється, високошвидкісної залізничної компанії, яка з’єднує пасажирів до 20 міст по всій Італії. Italo впроваджених поїздів швидко (на швидкості до 360 км на годину). Його відмінні бордового кольору залізничних вагони, які є аеродинамічними, стильними, сучасними і добре розроблені для оптимального комфорту. Спеціальні функції включають в себе великі вікна, напівлежачи шкіряні сидіння з підголовниками, телеекрани, кондиціонер, а також безкоштовний Wi-Fi.

Дехто каже, що ентузіазм і популярність, що італо користується змусили Trenitalia поліпшити свої послуги і пройти модернізацію, особливо на своїй високошвидкісний Frecciarossa лінії. Нижче ми розглянемо деякі плюси і мінуси подорожі з італ проти Frecciarossa.

Італо проти Frecciarossa

 • Італо : Запланований час в дорозі від Roma Termini (головний залізничний вокзал Риму) до Флоренції Санта Марія Новела (центральний вокзал Флоренції) становить 1 годину, 32 хвилин. Від Риму Терміні до Milano Centrale (основної залізничної станції Мілана) займає 2 години, 59 хвилин без зупинки або 3 години, 30 хвилин з зупинками.
 • Frecciarossa  (найшвидший поїзд Trenitalia) показує своє запланований час в дорозі від Roma Termini до Флоренції Санта – Марія – Новела , як 1 годину, 31 хвилин. Від Риму Терміні до центрального залізничного вокзалу вказаний як 2 -х годин, 59 хвилин нон-стоп або 3 -х годин, 20 хвилин з зупинками.

Italo Pros

 • Італ мають швидкі, недавно побудовані поїзда з великою кількістю безкоштовних зручностей.
 • Ціни Італі є конкурентоспроможними, і часто дешевше, ніж Frecciarossa, особливо якщо вони працюють в продаж.
 • Italo пропонує спеціальний сервіс і квиткові каси на станціях.
 • Італо додає нові напрямки, весь час. Станом на 2018 рік, маршрути були розширені на Венецію, Падую, Мілан, Турин, Болонья, Флоренція, Рим, Неаполь, Салерно, Анкону і Реджо-Емілія.
 • На борту персонал доброзичливий і багатомовним.
 • Останні зміни хвилинних дозволені на станції, через інтернет або по телефону, не піддаючись за додаткову плату.

італо Cons

 • Італ не обслуговують все міста в Італії, хоча вона проходить між більшістю головних міст, відвідуваних туристами.
 • Італ не завжди відходить від центральної залізничної станції в центрі міста, тому в залежності від того, де ви зупинилися, це може зробити ловити поїзд незручно.
 • Італія не з’єднується з невеликими містами, в той час як Trenitalia забезпечує регіональну і міжміський службу в далеких Італії – від верхньої частини черевика до п’яти.
 • Ми випробували, і чули інші мандрівники скаржаться на повільних або неіснуючі WiFi на деяких італ поїзда, хоча вільний WiFi є одним з його ознак зручності.

Що очікувати Бортове Italo

Є чотири класи обслуговування, доступні на Італі тренер: Smart (економіка), Комфорт (економіка з додатковою кімнатою), Прима (першим), і клуб Executive (розкіш).

Кожен клас обслуговування пропонує такі зручності, як просторі автомобілі, необов’язкова секція кіно з телевізорами особистого сенсорного екрану, Illy кави, напоями та закусками в торгових автоматах, а також багажні полками для зберігання ваших сумок.

Є розетки на кожному сидінні, щоб забезпечити ваші мобільні телефони, ноутбуки та інші електронні пристрої повністю заряджена і готова до роботи.

Prima і Executive Club класи оснащені шкіряні крісла Poltrona Frau, і додати Fast Track привілеї, вітальна кава / закуски обслуговування, безкоштовні газети і журнали, присвячені харчування на своє місце, а також безкоштовний доступ до станції клубний лаундж.

Що чекати, коли детренированности Italo

Разом з поїздом подорожжю перків, Italo пропонує широкий спектр послуг, щоб зробити весь ваш шлях вітру, партнерство з поромними компаніями, таксі та стоянкою додатків, трансфером з аеропорту і компанії з оренди автомобілів і готельних сайтів бронювання.

Як купити квитки

Ви можете придбати квитки на поїзд заздалегідь онлайн на своєму мобільному сайті, або зателефонувавши за телефоном 060708. У день поїздки, ви також можете купити квитки на вокзалі одного зі своїх офісів 9 квитків або в квиткових автоматах самообслуговування. Знижки доступні для літніх людей (60 років і старше) і дітей (безкоштовно для дітей до 4 років).