Італійська фармація Інформація для туристів

Posted on

Італійська фармація Інформація для туристів
Якщо під час поїздки в Італію, ви опиняєтеся в потреби аспірину, Bandaids або сироп від кашлю, або вам потрібні ліки по рецепту, вам доведеться голова в аптеку, або на італійському мовою , а Фармація . У цій статті пояснюється , як аптеки функціонують в Італії, і які товари медичного призначення і допомоги ви можете знайти на них.

Італійська фармація Загальна інформація

Відкриті аптеки показувати зелений хрест неонового фронтом, що робить їх легко розпізнати, навіть з великої відстані. Кількість і годинник роботи італійських Аптек регулюються законом. Аптеки працюють на «Rota», або прокатної системи , призначеної для забезпечення відкритої аптеки (або той , який може бути відкритий в невідкладної медичної допомоги) в кожній загальної площі в нічний час , святкові дні і по неділях. Кожен Фармація відображає карту зі своїми власними годинами роботи, номер служби екстреної допомоги по телефону, і куди йти за межі цих годин роботи для аварійно – рятувальних служб.

Італійська аптека або  Фармація , не займається в багатьох немедичних предметів, але вони мають монополію на більш-рецепта ліки , як аспірин і протинабрякові.

Фармацевти в Італії дозволені більше свободи дій при видачі медичних консультацій і продажів лікарських засобів, ніж в США. Якщо ви можете описати ваш гарний стан, ви можете бути в змозі забезпечити рецепт безпосередньо від фармацевта в Італії. Крім того, якщо вам потрібно заповнити припис в екстреному порядку, ви можете бути в змозі зробити так, якщо ви знаєте, наукове або родову назву ліки вам потрібно, і можете зробити хороший випадок для фармацевта обійтися його.

Коли їхати в італійській фармації

Для незначних болів і болів, застуди або грипу, і «маленьких» некритичних надзвичайних ситуацій, краще за все може бути попрямувати до локальної Farmacia . Поїду до Farmacia для аспірину і навіть вітамінів. Італійські аптеки часто несуть гомеопатичні і трав’яні засоби правового захисту , а також. Багато італійських фармацевти говорять принаймні , трохи по- англійськи.

Якщо ви страждаєте ніж – то більш серйозним, або мали травми , ймовірно, не допомогло більш рецепта ліки або незначною першої допомоги, ви можете перейти до невідкладної допомоги 24 години або Pronto Soccorso , в будь-якій лікарні. Якщо ви не в змозі транспортувати себе, за безкоштовним невідкладної медичної допомоги номер телефону в Італії 118. Ви можете отримати швидку допомогу, зателефонувавши за цим номером, або якщо вам не потрібно транспортування в лікарню, перша служба допомоги ( Guardia Medica ) буде надіслано.

Ваші Ліки в Італії

Перед тим, як вийти на ваш італійський відпустку, ви хочете, щоб переконатися, що у вас є достатня кількість ваших ліків, що відпускаються за рецептом на час вашої поїздки. Крім того, щоб уникнути проблем вниз лінії, ви хочете віднести наступні:

  • Несіть ліки в оригінальній упаковці.
  • Носіть всі ліки з вами у вашій ручній поклажі.
  • Зберігайте копії ваших рецептів з вами.
  • Знати загальне або наукова назва ліки.

Остання порада має вирішальне значення, якщо вам потрібно поповнити ліки під час вашої поїздки. Американські фармацевтичні компанії часто дають фірмові назви їх версії звичайних ліків, і ці імена не завжди зізнаються за кордоном. Інформація, яку ви повинні нести бути видрукувана для ясності.

Те, що ви і не знайдете в Farmacia

У той час як більшість американських аптек аптек продають широкий асортимент , не зв’язані зі здоров’ям пунктів, в тому числі продуктів харчування, іграшки і товарів для будинку, аптеки в Італії більш обмежені в області. Ви не знайдете закуски, крім м’ятних цукерок і жувальних гумок або миючих засобів або широкого спектра косметичних засобів. Але в більшості Farmacias , ви будете  знайти дитячі іграшки, що містять глютен продукти харчування, сонцезахисний крем, обмежений вибір гриму і приголомшуюче лосьйонів, кремів і гелів , призначених , щоб змусити вас виглядати молодше. Більшість з них також продають деякі Зроблено в Італії парфумів і мила , які могли б зробити приємні подарунки , щоб принести додому.