Італійські дисплеї Різдва і різдвяні сцени

Posted on

Італійські дисплеї Різдва і різдвяні сцени
Традиційно основна увага різдвяних прикрас в Італії є вертеп, presepe або Presepio на італійському мові . Кожна церква має presepe , і вони можуть бути знайдені в квадратах, магазинах та інших громадських місцях. Дисплеї часто виходять за межі ясел сцени і навіть можуть включати в себе уявлення всього села.

Presepi зазвичай встановлюються починаючи 8 грудня, о День свято Непорочного Зачаття, через 6 січня Богоявлення, але деякі з них відкрито в переддень Різдва. Більшість італійці створили різдвяну ліжечко в їхньому будинку і фігурки для вертепів зроблені в багатьох частинах Італії, з деякими з кращих виходячи з Неаполя і Сицилії. Хоча presepe зазвичай встановлюється перед Різдвом, дитина Ісус доданий в переддень Різдва.

Походження італійського вертепу

Вертеп, як кажуть, виникла з Святого Франциска Ассизького в 1223 році, коли він побудував вертеп в печері в місті Greccio і провели Святвечір масу і різдвяні театралізоване там. щороку Greccio reenacts цієї події.

Carving фігурки для вертепів почалася в кінці 13-го століття, коли Арнольфо ді Камбіо був введений в експлуатацію, щоб вирізати фігурки мармур різдва для першого Риму Ювілею відбулася в 1300. Кажуть, що найстаріший постійний різдвяний вертеп, його можна побачити в музеї Санта-Марія Маджоре Церква і одна з кращих речей, щоб побачити в Римі під час різдвяного сезону.

Кращі місця для Дивіться різдвяні хлів або Presepi в Італії

Неаполь є найкращим містом для відвідин їх presepi . Сотні вертепів зводяться по всьому місту. Деякі ясел дуже складні і можуть бути ручними або використовувати античні фігури. Починаючи з 8 грудня церква Джезу Нуово , на площі Пьяцца дель Джезу “, відображає обкладинку різдвяні сцени з Асоціації Сцени неаполітанської Різдвяного. На вулиці Віа Сан – Грегоріо Армено в центрі міста Неаполь наповнюється дисплеях і кіосків , що продають вертепів круглий рік.

У Ватикані, величезний presepe побудований на площі Святого Петра на Різдво , який зазвичай відкритий в переддень Різдва. Маса святвечір проводиться на площі Святого Петра, як правило , о 10 годині вечора.

У Римі, деякі з найбільших і найбільш складною presepi знаходяться на площі Пьяцца дель Пополо, Пьяцца Euclide , Санта – Марія – ін – Трастевере і Santa Maria d’Aracoeli , на Капітолійському пагорбі. В натуральну величину вертеп встановлюється на площі Навона , де також проводиться різдвяний базар. Церква Святих Косьми і Даміана , від головного входу в Римський Форум, має великий вертеп з Неаполя на екрані протягом усього року.

Bethlehem в гроті – продумана в натуральну величину вертеп створюється щороку і транспортують в Grotte ді Stiffe, красива печера в регіоні Абруццо, близько 20 миль від Аквіли. Сцена освітлена і його можна відвідати в грудні.

Verona має міжнародний показ nativities у величезній римської арені, протягом січня.

Тренто в північній Італії Альто-Адідже має великий вертеп в Пьяцца Дуомо .

Єзоло, в 30 км від Венеції, має піску скульптури уроженство зроблене провідних міжнародних художників пісочної скульптури. Це відбувається щодня на площі Марконі до середини січня. Пожертви використовуються для фінансування благодійних проектів.

Manarola в Cinque Terre має унікальне екологічне уроженство харчується від сонячної енергії.

Челлі, крихітний місто в північній області Лаціо близько 30 км від Вітербо, має чудовий presepe, налаштоване для перегляду протягом всього року. Челлі також відоме своєю вишню.

Багато церков в Мілані мають складні бетлеми встановлені навколо Святок.

Деякі церкви в малих містах мають механічний presepe, з фігурками , які рухаються, наприклад , як це механічне presepe в Pallerone , невелике містечко на півночі Тоскани Луніджанов регіону.

Presepio Музеї в Італії

Il Museo Nazionale ді Сан Мартіно в Неаполі має продуману колекцію вертепів з 1800-х років.

Il Museo Nazionale Tipologico дель Presepio , під церквою святих Куіріко електронної Giulitta в Римі, має більше 3000 статуеток з усього світу зроблені з майже все , що ви можете собі уявити. Музей має дуже обмежені години і закрита влітку , але вони відкриті кожен другий половині дня 24 грудня-січня 6. У жовтні у них є курс , де ви можете навчитися робити presepe себе. Телефон 06 679 6146 для інформації.

Il Museo дель Tipologico Presepio в Мачерата в регіоні Марке має більше 4000 штук різдва і presepe 17-го століття з Неаполя.

Presepi Viventi , італійський Living вертепів

Життя вертепів видовищ,  presepi viventi , зустрічається в багатьох частинах Італії з костюмованими людьми , що діють з частин Різдва. Часто живі вертепи представлені в протягом декількох днів, як правило , Різдво і 26 грудня, а іноді знову в наступні вихідні за часів Хрещення, 6 січня, 12 – й день Різдва , коли три мудреці дали немовляті Ісусу свої дари.

Кращі місця для Дивіться Життя вертепів, Presepi Viventi в Італії

Greccio, Умбрія, був місцем першого живого Різдва Святого Франциска (простий безшумний таблиця Святе сімейство з вола та віслюка). Greccio все ще тримає один з кращих різдвяних подій Умбрії, продуманий, живий вертеп з сотнями учасників.

Frasassi ущелині має один з найбільших і найбільш впорядкованих різдвяних видовищ в Італії. Held на скелі біля Фразасся печери, Дженг вертеп включає в себе хід вгору по горбу в храм і сцени з повсякденного життя під час народження Ісуса. Понад 300 акторів беруть участь і виручки на благодійні цілі. Зазвичай відбудеться 26 і 30 грудня.

Гарний середньовічний пагорб місто Барг, в північній Тоскані, має живе уроженство і різдвяні театралізований на 23 грудня.

Custonaci, невелике містечко недалеко від Трапані на Сицилії, має гарний вертеп відтворений в печері. Крихітний місто був похований в печері зсувом в 1800-х роках. Печера була розкопано і в даний час служить в якості параметра для цікавих живих різдвяних подій 25-26 грудня і початку січня. Більше, ніж просто натальная, село встановлюються нагадувати давню село з ремісниками і дрібними магазинами.

Спогади місто Equi-Терме, в Луніджани районі північної Тоскані, має відтворення Різдва, який проходить по всьому селу, в красивому місці на схилі пагорба.

Мілан має Богоявленський парад Трьох Королів від Домського собору до церкви Sant’Eustorgio, 6 січня.

Rivisondoli, в регіоні Абруццо, має перепостановленія прибуття 3 королів 5 січня з сотнями костюмованих учасників. Rivisondoli також представляє живий уроженство 24 грудня і 25. Крім того, в регіоні Абруццо, L’Aquila і Scanno є живою nativities на Різдво, як і багато інших маленькі села в регіоні.

Живі вертепи в регіоні Лігурії включають в себе міста каліццано, Роккавіньял і Діано Arentino в грудні.

Vetralla, в Північному регіоні Лаціо, найстаріше живе уроженство в регіоні. Chia, недалеко Соріано, а також в Північній Лаціо, має велику вітальню уроженство на 26 грудня з більш ніж 500 учасниками.