Італійські національні свята – які дні в святкові дні в Італії?

Posted on

Італійські національні свята - які дні в святкові дні в Італії?

Італія має дванадцять днів, які є національними святами. У ці дні банки і більшість магазинів будуть закриті, хоча в основних туристичних районах ви ще знайдете деякі речі відкритими. Громадський транспорт працює в неділю і графік відпусток. Більшість музеїв і сайти закриті на Різдво і Новий рік. Деякі з них закриті на Великдень, 1 травня або інші свята, а також. Ви можете перевірити останні дні для деяких в цих списках кращих музеїв в Італії або місцях і музеях бронювати заздалегідь.

Новий рік 1 січня

1 січня є Capodanno , або Новий рік. У той час як більшість речей закриті ви , ймовірно , знайти спеціальні заходи відбуваються в головних площах найбільших міст. У Римі ви знайдете розваги для дітей на площі Пьяцца дель Пополо і в Венеції, з голови до Лідо вранці прийняти традиційне перше занурення року в холодну воду. Читайте про те, де святкувати Новий рік в Італії.

Богоявлення, 6 січня

6 січня кінець Різдвяного сезону в Італії і в той день, коли діти традиційно отримують подарунки або солодощі від чи Бефана. У Ватикані, хід сотень людей в середньовічних костюмах дійти до Ватикану, несучи символічні подарунки для тата, який говорить ранкову месу в соборі Святого Петра в честь візиту волхвів з дарами для Ісуса. Детальніше про різдвяних процесіях і pagaents, а також фестивалях чи Бефана в Богоявлення і чи Бефана.

Великодню неділю, дата змінюється з кінця березня по квітень

Великодню неділю святкується з масою, саме великим і самим популярними є пасхальної месою Папу в Basilica.Florence Святого Петра святкує пасхальну неділю з Scoppio дель Карро , вибух візок, що відбувається в передній частині собору Флоренції після маса. Поки ви не будете бачити Великодній кролик, ви побачите великі шоколадні яйця. Під час Страсного тижня, протягом тижня , що веде до Великодня Є багато ходів і спеціальні заходів по всій Італії. Детальніше про Пасху і Страсному тижні в Італії.

Великодній понеділок, наступного дня після паски

La Pasquetta або маленька Пасха, національне свято , яке відзначається в день після Великодня. У цей день італійці традиційно попрямувати в сільській місцевості для пікніка , але якщо ви перебуваєте в місті , ви можете знайти концерти, танці, або незвичайні гри , як сир прокатки. Кращі місця і музеї, як правило , відкриті. Детальніше про ла Pasquetta і сиру прокатки в нашій статті, Пасха в Італії.

День звільнення, 25 квітня

День звільнення, Фест делла Liberazione в честь закінчення Другої світової війни в Італії, національне свято відзначається церемоніями, історичне перепостановленія і торжества. Більшість великих об’єктів і музеїв відкриті і багато міст проводити ярмарки, концерти, фестивалі, продовольчі або спеціальні заходи. Одним з найбільш цікавих подій є Паліо ді Bomarzo , до півночі від Рима (див карти Міллеміліі для розташування). У Венеції це також свято покровителя Венеції, Сан – Марко, що відзначається з процесією і інших урочистостей на площі Сан – Марко.

День праці, 1 травня

1 травня, в день працівника, ще один італійський національне свято з великою кількістю фестивалів, парадів і спеціальних заходів. Оскільки це так близько до Дня визволення, багато італійців у відпустку з 25 квітня по 1 травня деякі музеї, такі як галерея Уффіці і Неаполь Археологічний музей, закриті 1 травня Топ туристичних напрямків, таких як Венеція і Альберобелло на півдні є дуже тісно і в деяких містах може бути протестним rallys. Одним з найбільш важливих фестивалів Сардинії, то Сагра ді Сант Efisio, починається 1 травня.

День Республіки, 2 червня

Фесту делла Repubblica , 2 червня, в пам’ять про народження Італійської Республіки. Більшість основних визначних пам’яток і скористалися ними відкриті , і це ще один день , коли ви можете знайти концерти, паради та інші спеціальні заходи. У Римі, як правило , великий парад під головування президентом Італії та військові оркестри музики в саду Квірінала, відкритому для громадськості.

День Успіння або Ferragosto, 15 серпня

15 серпня, Ferragosto , є традиційним початком періоду відпусток в Італії , так що якщо ви перебуваєте в місті в другій половині серпня ви можете знайти безліч ресторанів і магазинів закриті для відпочинку, Chiuso на Ferie , хоча більшість основних визначних пам’яток і музеїв залишатиметься відкритим. Багато італійців попрямувати до берега для Ferragosto, тому узбережжі (і прибережні дороги), як правило , дуже тісно. Є спеціальні заходи, паради, фестивалі та феєрверки в багатьох місцях як на 15 серпня і 16 серпня Детальніше про події Ferragosto.

День Всіх Святих, 1 листопада

День Л.Л. Святих, Ognissanti , це день в честь всіх святих , і , як правило , відзначається з масою 1 листопада На наступний день, день від щирого серця (яка не є святом), італійці покладають квіти на могили своїх предків , так ви побачите багато квітів на продаж , що веде до 2 листопада , і якщо ви відвідуєте Cemetary він буде повно квітів. Переддень всіх святих, або Хеллоуїн, стає популярним в Італії , а також, см Хеллоуїн в Італії.

Непорочне зачаття 8 грудня

Непорочне зачаття, свято відзначається 8 грудня, є початком зимового сезону відпусток в Італії. Ви знайдете багато різдвяних ринків, починаючи на або близько 8 грудня.

Різдво, 25 грудня

Святвечір і Різдво, як правило, проводяться з сім’єю і великі блюда готуються. Більшість церков провести всеношної напередодні Різдва і традиційний вертеп часто відкритий або завершено тоді. Різдвяні театралізовані часто виконуються в період з 24-26 грудня. На Різдво майже всі будуть закриті, в тому числі багато ресторанів, так що якщо ви шукаєте ресторан, бажано бронювати заздалегідь.

День Святого Стефана, 26 грудня

26 грудня, на наступний день після Різдва, є державним святом Санто – Стефано з банками і більшість магазинів закриті , хоча багато музеїв і туристичні об’єкти будуть відкриті. Різдвяні театралізовані часто виконуються в період з 24-26 грудня.