Skip to main content

אורח Kintamani והר Batur בבאלי, אינדונזיה

אורח Kintamani והר Batur בבאלי, אינדונזיה
רק שעה אחת צפוני אובוד, באזור Kintamani היפה במזרח באל נראה רחוק החופים ההומים של קוטה. הר Batur עולה בצורה בולטת מעל נוף של צמחייה חיה; גבישי האגם Batur מוטל בתוך קלדרה הפעילה. כפרים מעניינים המקדש הגבוה ביותר של באלי להיאחז בשולי הר הגעש הפעיל.

Kintamani הוא תזכורת מושלמת-גלויה של מה עשה באלי כל כך קסום לפני פטיש התיירות פגע.

עם כבישים טובים באזור, Kintamani יכול להיות חוקר בקלות בטיול יום מ אובוד או אפילו דרום באלי. עם נוף מצוין של הר הגעש והאגם, t הוא כפר Penelokan הפך לשער לאזור Kintamani.

  • התחל כאן: קראו המבוא שלנו באל עבור סקירה.

דברים לראות ב Kintamani

רוב האנשים לבקר Kintamani עבור נופים מדהימים של הר Batur ואגם Batur מהכביש ב Penelokan. עננים בדרך לנוע בשעות אחר הצהריים, מגיעים מוקדם יותר באותו היום מספק הזדמנויות צילום טובות .

כפרי שפת Kintamani, Penulisan, Batur, ו טויה Bungkah ניתן להגיע בקלות מן Penelokan והם מהנים לחקור. למרות הכפרים שפעם קיימו את עצמם בעיקר עם פרדסי דיג ופרות, התיירות השתלטה כמו תעשיית ההובלה. שוק גדול מוחזק Kintamani כל שלושה ימים; לנצל את המזון אינדונזי הזולים, דגים טריים שנתפס מהאגם, ותפוזי איכות מהאזור.

המסעדה ממוקמת מעל הכפר Penulisan הוא המקדש הגבוה ביותר של באלי . פורה פונקאק Penulisan נבנתה מחדש ב 1926 אחרי הר הגעש טען המקדש ההינדי המקורי. הטיפוס של 333 צעדים מספק נוף מצוין של נוף החוף שמסביב. פסלים בתוך מועד המקדש חזרה לפני המאה ה -11. שמלה נאה תרומה של לפחות 1 $ צפוי להיכנס פורה פונקאק Penulisan.

  • זכות המקדשת: קראו את המדריך שלנו המקדשים של באלי לפרטים נוספים על המקומות של Kintamani פולחן.

הר Batur בבאלי

אל תטעו, הר Batur – או גונונג Batur – עדיין פעיל ויש לי התפרצויות חדשות גם תרמילאים מופתעים מי טפסו לפסגה. קלדרה ענקית מלאה חלקית Danau Batur, אגם הלוע הגדול בבאלי , וכן יישובים וכפרים סביב השפה. פתיחה משני 2300 מטרים גבוה מבליטה את אגם הלוע ואת מתפרצת לעיתים קרובות.

תיירים המבקשים לבקר שפת המכתש יכול לתפוס אחד bemos הכתום (מיניוואנים) משני Penelokan או Kintamani כפר. Bemos נעה אנשים במהלך היום סביב 1 $ לחד-סטרי.

נוף מדהים של אגם Batur ניתן לראות ביום בהיר, אבל גם הרבה בעיות על ידי מדריכים מוכרי מזכרות לעשות רוב האנשים לצלם תמונה לעזוב במהירות.

טיפוס Batur: למרות השפע של מדריכי Kintamani יגיד אחרת, נוסע בכושר פיזי יכול פסגת הר הגעש עצמאית ללא קבוצת תיירים. הגיע לשיא של 5633 רגל, טיפוס על הר Batur יכול להיעשות ביום אחד עם נעליים נאות, אולם גשם לא צפוי יכול להפוך את מפצלי רופף מסוכן חלקלקים.

בשבילים החוצים, תלולים אל הפסגה להקשות להבחין את המסלול הקצר – כשעתיים – מהמסלול הארוך של עשר שעות!

  • זכות העליונה: קראו עוד על הר Batur והרי געש טיפוס באינדונזיה.

המעיינות החמים של Kintamani

הפעילות הוולקנית ב Kintamani פינתה מספר אתרי הספא ומעיינות חמות, המתחברים אל בטמפרטורות הלוהטות מתחת לפני השטח.

הוט ספרינגס Batur הטבעי ניתן להגיע על ידי כביש תלול, בירידה מן Penelokan. ממוקם ממש על השפה המערבית של האגם Batur, המעיינות החמות יש שני ברכות חמות וברכות המסופקים על-ידי אגם קרירות. מאטס רובץ לאורך האגם הוא המקום המושלם כדי לקבל לשתות ולהירגע אחרי יום ארוך של חקר.

להגיע Kintamani בבאלי

האזור Kintamani ממוקמת בצפון מזרח באלי, יחד באותו הכביש מצפון לדרום שנמתח בין אובוד ואת Penelokan.

מ קוטה: תחבורה כדי Kintamani ניתן לארגן בסוכנויות נסיעות ובתי הארחה ברחבי קוטה. מיניבוסים קרובים לנסוע דרך Denpasar ו אובוד בדרכם Kintamani; הנסיעה אורכת פחות משעתיים, תלוי עצירות והתעבורה.

אם הולכים ישר Kintamani משדה התעופה, הראשון לקבל טרמפ למסוף bemo / מיניבוס Batubulan המרכזי. מיניבוסים לעזוב לסירוגין כאשר מלוא Kintamani; המחיר הוא בסביבות 3 $. bemos המקומי להפוך עשרות עצירות לאורך הדרך ודורש הרבה סבלנות!

מ אובוד: שני תיירים ואוטובוסים מקומיים לרוץ מדי יום בין Kintamani ו אובוד במרכז באלי; המסע לוקח קצת פחות משעה. הזמן את הכרטיס שלך מאחד סוכנויות נסיעות רבות אובוד יום לפני.

אירוח Kintamani: אם אתם מתכננים לבלות לילה או שניים בתוך נוף של אגם Batur או גונונג Batur, כי ניתן לארגן בקלות. Resorts בטווח אזור כוכבי ארבעה עד אין כוכבים בכלל, עם רוב המיטות מוטות בכבדות לעבר נוסע תרמילאי עם תקציבים רזים.

באופנוע: לאחר תחבורה משלך לחקור Kintamani הוא יתרון גדול. קטנועים ניתן לשכור אובוד כ 5 $ ליום. אם בטוח מספיק על אופנוע, נהנה באל בכביש הפתוח הוא בלתי נשכח. ברגע שעבר את הגודש המרוכז סביב אובוד, הכביש צפונה הוא ישר ובהנאה וקל לרכוב. כל כלי הרכב נדרשים לשלם בכניסה 60 סנט לאזור ממש לפני הכניסה לכפר Penelokan.

אקלים ומתי ללכת

שפע של גשם שומר באזור Kintamani שופעת וירוקה בכל ימות השנה. החודשים הרטובים ביותר של ינואר בפברואר לפעמים להפוך כבישים בלתי עבירים. Kintamani עדיין מקבל גשם בחודשי הקיץ היבשים ; לתכנן את הגרוע אם רכיבה על אופנוע או אם מנסים לטפס על הר Batur.

אמנם לא קר כמעט כמו ההר Rinjani ב לומבוק, טמפרטורות הערב ב Kintamani עדיין קרירות מצפוי בבאלי.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *