אטרקציות ודברים למעלה לעשות ב אנטיב

Posted on

התחל בעיר העתיקה

התחל עם הליכה דרך ויל ville עיר או ישנה. בגין ליד הנמל – מחולק הנמל הישן ואת וובאן הנמל החדש, עבור מבט כיצד האחר, חייהם חצי עשירים מאוד, או צוף, ב יאכטות העל שלהם. זה רחוק מאוד מן הימים שבהם גי דה מופסאן שעגנה הספינה שלו בנמל קטן 1886 תוך שמירה על La Bastide du בוסקה וכתיבת סיפורים קצרים ואת הרומן Mont אוריו .

מכאן, חוזר דרך קשת האבן הישנה לכיוון השוק שבו דוכני הצפה עם פרות וירקות. תפוס שולחן קרפ ב”לה Qu4tre (4 Cours Massena, תל .: 00 33 (04) 93 34 84 83) כדי לראות את הפעולה. אתה יכול לשוטט ברחובות הקטנים מאחורי השוק או ללכת לאורך הביצורים על Grasse טיילת במילואים דה שבו נופים אל הים הם אדירים.

Grimaldi שאטו הציורי שולט בקו הרקיע. וכיום נמצא בו המוזיאון פיקאסו, מוזיאון מענג עם אוסף קטן אבל מאוד טוב. פיקאסו חי כאן בסתיו של 1946, ותרמו את הציורים והרישומים הוא מיוצר לעיר.

הכנסייה בימי הביניים של ההתעברות ללא רבב היה פעם הקתדרלה. למרות הורדת הדירוג, זה אתר יפה עם חזית מפוסל העץ שלה בהחלט שווה דריכה בתוך עבור הצלב שלה של 1447 ו בתולה מפוסלת 1515.

דרומה לאורך החומות אל המקום המענג du Safranier, בלב של קומונה הקטנה מאוד, חינם של Safranier, נוצר לאחר מלחמת העולם השנייה. זה ידוע בזכות שני דברים: המקום שבו ניקוס קאזאנצאקיס כתב זורבה היווני (הוא גר בבית לא 8 rue du Bas-Castellet.), ואת ביסטרו מעולה, La Taverne du Safranier, (1 rue du Safranier, טל ‘: 00 33 ( 0) 4 93 34 80 50). זה מקום מזדמן, בברכה שבו הדג הוא ההימור הטוב ביותר.

טיול של כמה מאות מטרים בערך לוקח לך דרומה אל Musée d’Archéologie, אשר מכסה 4000 שנות היסטוריה גילו בתוך ומסביב אנטיב. הפעל חזרה מכאן לשוטט ברחובות המרוצפים מעט לשוק המכוסה. זה קל ללכת לאיבוד בדיוק כמו קל למצוא את עצמך שוב.

למוזיאון פיקסו בשאטו גרימלדי

בשנת 1946, נכנס פיקאסו לחיות שאטו גרימלדי היה כל כך מתלהב מהמקום והנוף אל הים כי הוא מאוחר נתן מספר רב של יצירות שלו לעיר. עם תרומות אחרות, בעיקר מן ז’קלין פיקאסו ב 1991, אוסף גדל וכעת היא כוללת ציורים של מפלצות מיתולוגיות ותמונות הים התיכון וכן אוסף נפלא של קרמיקה ששווים ביקור לבד. כאשר אין תערוכה גדולה, תראה גם את הציורים המרהיבים, צבעוניים עשיר של ניקולס דה סטאל, שחי, ומת, ב אנטיב.
מידע שימושי שאטו גרימלדי
מקום Marijol
תל .: 00 33 (0) 4 92 90 54 28

שעות פתיחה
15-ספטמבר ביוני 15: יום שלישי עד ראשון 10 am-הצהריים; 2 pm-6 pm
-16 יוני בספטמבר ה -14: יום שלישי עד ראשון 10 am-6 pm
סגירה יום שני
סגירה 1st בינואר, 1 במאי, 1 בנובמבר, דצמבר 25

הכניסה 6 יורו

לראות את המראות על בקאפ ד’אנטיב

בקאפ ד’אנטיב הוא צוק המשתרך דרומה אנטיב וחואן-les-Pins. ארוך וצר, זה קל לחצות ממערב למזרח, אבל אם אתה רוצה לחקור קצת יותר ויש להם זמן, או לקחת את המקומי מאוד envibus ולהפסיק את במקומות שונים, או לנהוג.

זהו אזור נפלא, מיוער, הררי, מלא וילות שיק אתה מוצא את סמטאות קטנות שמובילות לשום מקום מלבד נוף נהדר. היהלום שבכתר הוא מכובד עדן-Roc Hotel . במקומות אחרים כדי לראות לכלול את מוזיאון Napoléonien , ואת אמצע המאה ה -19 וילה Eilenroc , ביתם של פסטיבל המוסיקה הקלאסית בסוף יולי. אם מזג האוויר חם punishingly ואתה צמא ירק, ללכת דרך Jardin Thuret , נוצר על ידי בוטנאי גוסטב Thuret ב 1857.

אסור להחמיץ היא קפלת La Garoupe Sanctuary הקטנה עם הספינות והמודלים שלה; הקפלה זו דייגים מלאה תזכורות מעוררות של אלה אבדו בים. המגדלור הסמוך הוא אחד החזקים ביותר בחוף – המשואה ניתן לראות עבור 52 ק”מ (25 ק”מ) אל הים.

לכו בשביל האמנים העבר סביב אנטיב

יש אנטיב יותר מחלקו ההוגן של אמנים שהתאהבו פה צבוע בעיר מצודה קטנה על שפת הים התיכון. ההגעה אל העיר עכשיו חגגה התהילה שלהם על ידי הצבת דוכנים בכל המקומות שבם האמנים להגדיר כני הציור שלהם וכבשו את הקלעים לנצח. תרים את המפה הקלה המעקב של משרד התיירות אשר לוקחת אותך סביב כל ביציעים מראים את עבודות אמנות המקוריות.

טיול מודרך לוקח ממך Cours Massena, המציג את שוק לפני שהוא היה מכוסה במבנה מברזל יצוק ההווה כפי שצוירו על ידי אמיל שארל Dameron, העבר את התצוגה של l’Ilette ידי אז’ן בודן צבוע בשנת 1893. יש קלוד מונה תמונה של אנטיב עם האלפים המושלגות ברקע, נוף משדירת דה בייקון ותמונה מענג ידי ארנסט Meissonier של רוכבים על החוף סאליס בשנת 1868. גם יש פיקאסו לזיהוי, למרות שזה מופשט טרייפל. רבים מן הטקסטים המקוריים מוצגים כיום במוזיאונים בארצות הברית לכן אולי גם להכיר אותם. זה גורם לגלות את הנוף האמיתי מעניין, וזה לטיול גדול.

תרים את המפה מן לשכת תיירות
42 Avenue רוברט Soleau
התל .: 00 33 (0) 4 22 10 60 10
אתרים

שוטטו בשווקים הפתוחים

כולם הולכים המכוסה בשוק המזון ב Cours Massena בלב העיר העתיקה. זהו מחזה נפלא – שילוב מעורר השראה של פרות וירקות טריים, גבינות, זיתים, בשר חזיר, ונקניקיות. הדוכנים של מגדלים המקצועיים וסוחר כמו איש הגבינה ז’אק לרוץ במורד הצדדים החיצוניים, ואילו למטה באמצע העם עם smallholdings וגני העשב להגדיר דוכניהם. זוהי חגיגה של צבעים ריחות המקום המושלם לקנות אוכל לפיקניק גדול.

 • יוני יומי -1 -1 ספטמבר, בחודשים אחרים מדי יום, למעט ימי שני. 6:00-01:00.
 • בשעות אחר הצהריים הגיע תורו של השוק והמלאכה . אתה תמצא ציירים ceramicists, פסלי טרנר עץ – בדרגות שונות של מיומנות – מוצג עבודתם בשוק המקורה.
 • מאמצע יוני עד ספטמבר מדי יום, למעט ימי שני בין 3 בערב עד חצות
 • אוקטובר עד אמצע יוני יום שישי, שבת וראשון מ 3 pm

שוק הבגדים הוא שילוב אמיתי. חלק מזה זה די המוני למדי, אבל זה חוויה מהנה באמת ואתה יכול לחטט בקופסאות נעליים, או להרים סוג של צף חצאיות פשתן לבן וחולצות כי רק לזעוק לובש על אחת היאכטות יוקרתי אלה. כל שווקי הבגדים לברוח 7 amto 01:00

 • שלישי ושבת: מקום במילואים Barnaud, עיר עתיקה
 • רביעי: מקום ז’אן אוד, La Fontanne
 • חמישי: חניון משרד דואר, עיר עתיקה
 • שישי: Pont Dulys, חואן-les-Pins

יש גם טוב בשוק brocante יד שנייה . זה מתרחש באזור אחר של אנטיב, תמיד מתוך 7 am כדי 6 pm

 • חמישי ושבת: המקום Audiberti, עיר עתיקה
 • שבת: מקום Nationale, עיר עתיקה
 • חמישי: d’השדרה Aguillon. עיר עתיקה

מפורסם יריד אמנות אנטיב  מתרחש במהלך השבועות האחרונים באפריל ה- Pre-aux-Pêcheurs, ממש מול הנמל וובאן. זהו יריד עתיק ואמנות גדול, אחד הגדול בצרפת, עם סוחרים רציניים ואספנים המגיעים מכל רחבי אירופה.

חופים מרינלנד עבור המשפחה

החופים ב אנטיב ולאורך אנטיב d’קאפ להשתנות הרבה מאוד. הם כוללים משטחים גדולים של חול צהוב (צפוף מאוד בחודשי הקיץ), חופים ארוכים החצצי שהיה להשתרע ליד הכביש אנטיב לאורך החוף לניס, וסדרה של מפרצונים סלעיים קטנים ברחבי קאפ שהן נפלאות עבור שנורקלינג. רוב החוליים, חופי מש’ כוללים מקלחות מינימאליות, אסלות ומקומות לקנות מזון. על החוף La סאליס לעשות עבור Chez ג’וזי, דוכן מזון אשר מוכרת את מיטב טריות bagnats במחבת (כריך טונה ב גליל) וצ’יפס.

כאשר החופים משתעממים, לפלס את דרכך אל מרינלנד ממש מחוץ החלק העיקרי של אנטיב, אם כי ראו הוזהרתם – זה די יקר. יש רפסודה שלמה של פעילויות, כולל מתיז במורד נהר כריש, מסתכל דובי קוטב ופינגווינים, עמידת אריות ים וצפייה אלה דולפינים מרהיבים עוברים הצעדים שלהם.

מרינלנד
כביש 7 א £, מוצרט שדרה
תל .: 00 33 (0) 8 92 30 06 06
אתרים