אטרקציות עיקריות אנגליה מפת מדריך

Posted on

 אטרקציות עיקריות אנגליה מפת מדריך

המפה לעיל נועדה לעזור לכם לתכנן טיול לאנגליה. זה מראה הרבה העיירות הפופולריות ביותר, אזורים, ואתרי מורשת עולמית לבקר. האטרקציות שיוצגו במפה מוסברות בהמשך.

רוב המבקרים בחו”ל לאנגליה הולכים להתחיל בלונדון, כך שזאת הייתה נקודת הנתון שלנו למרחקים. אתה יכול בקלות לבלות שבוע בלונדון בלי דאגות על ואוזל של דברים לעשות.

קנטרברי

קנטרברי היא המרכז הרוחני של אנגליה, הממוקם 53 קילומטרים מלונדון. המפורסם קתדרלת קנטרברי היא מקום חשוב של עלייה לרגל בפני עצמו, אלא שלה גם לתחילת ויה פרנצ’יג’נה, מסלול העלייה לרגל מן קנטרברי לרומא ותועדה לראשונה בידי הבישוף Sigeric מקנטרברי ב 990.

ברייטון

ברייטון היא מפורסמת לא רק בזכות החופים שלה, אבל עבור שלה הביתן המלכותי , אשר המדריך שלנו לבריטניה מכנה “ביותר בבריטניה ארמון האקזוטי ויוצאי דופן”.

טירת וינדזור

טירת וינדזור, באחד מן המגורים הרשמיים העיקריים של מונרך, הוא גם אחד מציוני הדרך הסמליות ביותר של בריטניה. זה לא רחוק משדה התעופה הית’רו ו הנוחתים – גם אם הם מעולם לא היו לבריטניה לפני – יכול בדרך כלל לזהות אותו מהאוויר.

סטונהנג

סטונהנג ‘, כאשר אתה חושב על הישן אנגליה, אני מתכוון מאוד ישן באנגליה, אתה חושב של סטונהנג’. Made כאתר מורשת עולמית של אונסק”ו בשנת 1980, היא החברה חסום בחבל אלא אם לערוך סידורים מיוחדים.

איך להגיע סטונהנג: זה שעה וחצי נסיעה כדי להגיע סטונהנג מלונדון. הנה מפת המסלול עם מחירים פעמים לנהיגה, אוטובוס, או גישה לרכבת: לונדון סטונהנג .

אמבט

אמבט עוד יעד מעניין אונסק”ו כאתר מורשת עולמי על כל רשימה “המיטב של אנגליה”. אמבט הוא עיין החמות הטבעיות בלבד של בריטניה, ואנשים בן השתמשו במים פה במשך 2000 שנים.

St Ives Cornwall

St Ives Cornwall הוא ברשימה של Ferne Arfin אתרים המובילים בבריטניה כמושב של אמן, “סנט אייבס היא מושבת האמנים המובילים באזור עם בתי הדייגים, נתיבים מרוצפים תלולים, חנויות אמנות, ואת האקלים המתון של בריטניה … בדרך כלל עבור אמנים קהילה, ישנם גם מאוד מסעדות טובות ומלונות מקסימים – שלא לדבר על הכף מוצל חופים “.

בקוטסוולדס

בקוטסוולדס מורכב מגוון של גבעות של יופי מצטיין. כפרים בקוטסוולדס כוללים בתים המורכבים ברובו של הגיר המקומי, תורמי “חֵן מוּזָר” של הסצנה. הליכונים יכולים ללכת דרך Cotswold לאורך השביל 102 ק”מ.

סטרטפורד אפון-אבון

סטרטפורד אפון-אבון ידועה כמקום הולדתו של ויליאם שייקספיר; ג’ון שייקספיר, אביו, ומכונת לכפפות בית משמעותי במרכז סטרטפורד אפון-אבון. קח לרגל הולדתו של הטרובדור, ללכת להצגה או שתיים.

עמק איירונברידג

ברזל גשר חובקת העמק איירונברידג הוא מונומנט אייקונים כי כנראה להניע את המהפכה התעשייתית. “היום יש 10 מוזיאונים על 80 דונם בבית אונסק”ו כאתר מורשת עולמית Gorge בגשר הברזל. המוזיאונים עטורת הפרסים נעים בין סין לבין אבני-מרצפת אל כולו, מחדש ויקטוריאני.”

אנגלית אגמים

אזור האגמים אנגלית הוא פארק לאומי עצום בצפון אנגליה. ישנם מעל 50 אגמים שגולפו על ידי קרחונים באזור האגמים.

חומת אדריאנוס

חומת אדריאנוס, בחומת המגן של רומי בקצה הצפוני של האימפריה הרומית, יכול להיות במעקב במשך 73 קילומטרים. אבל זה לא רק חומה אינסופית, אתה מבקר כפרי מוזיאונים לתיעוד העבר הרומי של אנגליה.

Durham Castle ו Cathedral

טירת דרהאם והקתדרלה לפצות כאתר מורשת עולמית: “… תפקידו של האתר כהצהרה פוליטית של כוח נורמן המוטלות אומה להכניע, כאחד הסמלים החזקים ביותר במדינה של הנורמני של בריטניה …” את טירת כיום חלק מאוניברסיטת קולג בדוךהם, ואתה יכול גם להישאר שם!

יש יורק מורשת עשירה החל עם הרומאים בשנת 71 לספירה שקראה אותו Eboracum. זהו המיקום בין הבירות לונדון ואדינבורו עשה זאת חשוב בעבר נקודת נקטעים סביר לתיירים המבקרים בבריטניה. יורק היא רק שעתיים ברכבת מלונדון, נהיגה המרחק הוא 210 קילומטרים.

איפה להישאר באנגליה 

האם אתה רוצה להישאר איפשהו אתה יכול לכתוב עליו הביתה? מה דעתך על עושה קצת דאה ? זוהי דרך להציל כנסיות במדינה, במחנה לך בכנסייה תמורת סכום קטן. יש המון לעשות סביב כנסיות אלה, שבהם רמז לרצון העמותה לך על. חקור בכיף אנגליה!