איטליה ב חורף: מזג, מה לארוז, ומה לראות

Posted on

איטליה ב חורף: מזג, מה לארוז, ומה לראות
עבור אנשים שלא אכפת במזג אוויר קר, החורף יכול להיות הזדמנות נפלאה לנסוע לאיטליה. רוב איטליה יש פחות תיירים בחורף, כלומר פחות מוזיאונים צפופים שורות קצרות או לא קיימות להיכנס אתרים עיקריים. במהלך החורף, אופרה, סימפוניה, ועונות תיאטרון נמצאות בעיצומה. לחובבי ספורט החורף, ההרים של איטליה להציע הרבה הזדמנויות.

ישנן מספר סיבות שזה שווה לעשות את הנסיעה לאיטליה בחורף, במהלך מה הוא באופן מסורתי הפגרה לתיירות:

  • זה יהיה הרבה פחות צפוף בחלק המקומות הפופולריים והסטוריים ממה שהיא בחודשי הקיץ.
  • מלבד חג המולד וחג ראש השנה, אתה תמצא במחירי מציאה על כרטיסי טיסה כדי כמעט כל שדות תעופה איטלקיות.
  • יש איטליה מקומות נהדר עבור ספורט חורף וסקי, כולל המקומות פיימונטה ששימשו את אולימפיאדת החורף 2006, האלפים הדולומיטים, והר אטנה בסיציליה.

מזג החורף באיטליה

מזג האוויר החורפי באיטליה נע בין מתון יחסית לאורך חופי סרדיניה, סיציליה, ואת היבשת הדרומית מאוד היבשה קר ומושלג, במיוחד בהרי הצפון. גם מאתרי תיירות פופולריים כמו ונציה, פירנצה, ואת עיירות הגבעה של טוסקנה ואומבריה יכולים לקבל שכבה דקה של שלג בחורף.

במשך רוב איטליה, כמות המשקעים הגבוהה ביותר מתרחשת במהלך החודשים נובמבר ודצמבר, כך בחורף לא יכול להיות כמו גשום כמו נפילה. למרות שאתה כנראה תיתקל כמה גשם או שלג, ייתכן גם תתוגמל עם ימים פריכים, ברורים היכן ההלבשה העליונה היחידה שאתה צריך זה ז’קט קל – וזוג משקפי השמש.

מה לארוז

אם תחליט לבקר באיטליה בחודשי החורף, בהחלט לארוז שכבות של בגדים, כך שאתה יכול להוסיף או להסיר סוודרים וז’קטים כמו מזג האוויר משתנה. בעוד השלג תמיד יש אפשרות ברוב חלקי איטליה בחורף, אתה צפוי למצוא קריר-אל-קר, מזג אוויר גשום. הקפד לארוז מעייל בינוני-משקל עמיד למים, נעליים יציבות (או מגפיים) כי יכול להיות משוחקת ב גשם או שלג, כפפות, צעיף, כובע חם, מטרייה טובה.

אירועי החורף באיטליה

השיא של החורף באיטליה הם, כמובן, עונת חג המולד, השנה החדשה, ועל קרנבלה העונה. חגים לאומיים איטלקים במהלך החורף כוללים בחג המולד, השנה החדשה ואת התגלות ב -6 בינואר (כאשר לה בפאנה מביאה מתנות לילדים). בימים אלה, רוב החנויות, אתרי תיירות, ושירותים ייסגרו. קרנבלה, את מרדי גרא איטלקים, נחגג ברחבי איטליה (החל עשרה ימים עד שבועות לפני התאריך בפועל, המהווה 40 ימים לפני חג הפסחא). חגיגת קרנבלה הפופולרית ביותר היא בוונציה.

ימי קדושים רבים נחגגים במהלך החורף. קראו על הפסטיבלים העליונים המתרחשים באיטליה במהלך החודש דצמבר, ינואר, פברואר ומרץ.

טיפים תיירותיים לחורף

שקיעות החורף מוקדם מתכוון יותר זמן ליהנות הערים לאחר רדת החשיכה. ערים רבות להדליק מונומנטים היסטוריים שלהם בלילה, כך שאתם מטיילים ברחבי העיר לאחר רדת החשיכה יכול להיות יפה ורומנטי. החורף הוא זמן טוב עבור אירועים ומופעים תרבותיים בבתי הקולנוע ההיסטורי האלגנטי של איטליה.

  • יש רומא ונאפולי באקלים החורף המתון ביותר של הערים הגדולות של איטליה. נאפולי היא אחת הערים המובילות עבור nativities מולד והרבה אנשים לבקר ברומא עבור מיסת-חצות הפופולרית בערב חג המולד בעיר הוותיקן.
  • בעוד אתה תמצא קהל מצומצמים וקטנים מחירי מלונות נמוכים במהלך רוב החורף, חג המולד וראש השנה אזרחית חדש נחשב העונה הגבוהה בערים רבות, כך מציאות תהיינה מעטות, תוכל להזמין את מבעוד מועד.
  • גם קרנבלה בוונציה הוא תייק תיירות ענקית, כך בספר בראשית אם אתה מתכנן להצטרף לחגיגות.
  • יש מוזיאונים ואטרקציות רבים פעמי סגירה מוקדם במהלך החורף, אך מאז ההמונים הם פחות צפופים, זה לא אמור להשפיע והטיולים שלכם. מחוץ לערים, מוזיאונים ואתרים אחרים הם לעתים קרובות רק פתוחים בסופי שבוע או עשוי להיות סגורים בשעות מסוימות במהלך החורף.
  • מלונות, לינה וארוחת בוקר, ומסעדות מסוימות עשויים לסגור עבור כל או חלק של החורף בערים נופש על חוף ים ואת היעדים כפריים בקיץ הפופולרי. אבל הרבה מלונות פתוחים יציעו נחות חורף (למעט אתרי סקי).