איך אני יכול להשיג כרטיסי הטניס בווימבלדון?

Posted on

איך אני יכול להשיג כרטיסי הטניס בווימבלדון?
ווימבלדון, בטורניר הטניס הגדול בעולם גראנד סלאם, בעיטות מחוץ ב -5 ביולי בשנת 2018. כל אחד יכול ללכת אבל מקבל כרטיס הוא למטה כדי התמדה ואת המזל של ההגרלה. אתה צריך להיות בר מזל ואתה בדרך כלל צריך לתכנן מראש.

אם אתה אוהד טניס ואתה הולך להיות באנגליה בסוף יוני או תחילת יולי (ב 2019), עדיין יש לך הזדמנות לבקש כרטיסי אליפויות טניס הדשא בווימבלדון. אם זה האליפויות 2018 אתה אחרי, אתה לא יכול להיות מאוחר מדי. ישנם עדיין ארבע דרכים ללכת אחרי כרטיסים. הנה כמה:

הצבעת 1. ווימבלדון

האנשים היחידים שיכולים לסמוך על הכרטיסים ווימבלדון בלי שום בעיות בכלל הם חברי מועדון טניס הדשא All-אינגלנד (AELTC) , שמנהלים את tournament.There הם רק כמה מאות מהם, ואם אתה קורא את זה, זה ניחוש טוב כי אתה לא אחד מהם. כמעט כולם יש לקחת סיכון בתיקו בעקבות הצבעה ציבורית.

מאז 1924, את AELTC מכרה את רוב כרטיסי משפט המופע – מרכז משפט ובתי דין 1 ו 2 – מראש. יישומים עבור הצבעה עבור יוני ויולי הבאים מתקבלים מהמועדון בחודשים אוגוסט חייב להיות חותמת דואר לא יאוחר מאמצע דצמבר. (אז אם אתם קוראים את זה אחרי דצמבר, אתה מאוחר מדי עבור השנה הנוכחית.) ישנה בהצבעת גלגלים נפרדת עבור חללי משפט מופע מותאמים לכיסאות גלגלים.

הקלפי בחיתום יתר תמיד. הזנת ההצבעה אינה מקנה לך כרטיס אבל במקום זה אתה מקבל מקום בתיקו. מועמדים מוצלחים נבחרים באקראי על ידי מחשב הודיע ​​ב בחודש פברואר לפני הטורניר. אם תצליח לזכות במושב, אתה חייב לקבל את יומם בבית המשפט שהוקצה לך בתיקו. כרטיסים לא ניתן להעביר או למכור ולהיות חוקיים אם הם.

להיכנס ההצבעה הציבורית ווימבלדון 2019

שעלה מ -1 בספטמבר, מועדון טניס הדשא כל אנגליה (AELTC) מקבל בקשות הצבעת הציבור מפני מועמדים בבריטניה . כדי להשיג יישום, לשלוח בגודל חותם, התייחס עצמי, DL (4 1/4″ על ידי 8 5/8″ ) מעטפת AELTC, ת.ד. 98, SW19 5AE לפני אמצע דצמבר – את התאריכים המדויקים מתפרסמים אתר AELTC כחודש לאחר סיום הטורניר של השנה הנוכחית. יישומים בחותמת לאחר המועד הנקוב אינם מעובדים. ועם מתקשר למשרד לאחר מועד זה לא נתון יישומים.

יישומים בחו”ל נלקחים באופן מקוון. מידע על אופן החלה עבור ההצבעה הציבורית לכרטיסי ווימבלדון מחו”ל זמין באתר האינטרנט AELTC , בדרך כלל בין ה -1 בנובמבר.

אם אתה מצליח בהצבעה, אתה משלם עבור הכרטיסים שהוקצו שלך באינטרנט. בשנת 2018, המחיר של הכרטיסים במגרש המרכזי נע בין 60 £ לפתיחת יום 210 £ עבור הגמר.

וזה, אגב, מארגני הטורניר הם סופר קפדנים על יישומים כדי להיות זהירים מאוד בעת המילוי לשלך. יישום אתה תהיה בטלה אם אתם מבקשים יותר צורה אחת, אם את מוחקת או לעשות תיקונים בטופס שלך או לכתוב בקשות מיוחדות והוראות אותו. וגם, לשכוח פונה לקבלת כרטיסים לתת כמתנה או למכור. אם אינך משתמש הכרטיסים שתחילו בעצמך, הם הופכים ומבוטלים.

אבל אל תתייאש; יש כמה דרכים אחרות להשיג כרטיסים לווימבלדון.

2. תור לקנות כרטיסים ביום

אם פספסת את ההצבעה עבור השנה או לא היית מצליח בתיקו, אל ייאוש. כל מי שמוכן לקום מוקדם לעמוד בתור, בגשם ובשמש, ניתן לרכוש כרטיסים ביום של המשחקים על ידי הצטרפות התור. בדרך כלל הדבר כרוך בקמפינג הלילה, אבל אווירת התור היא ידידותית ומבקרים רבים בחו”ל וליהנות ההזדמנות להיפגש ולדבר טניס עם אוהדים אחרים בזמן ההמתנה להיכנס בטענה.

עומדים בשורה – ביום – היא אחת המסורות הגדולות של הטורניר. בניגוד לרבי אירועי ספורט מרכזיים אחרים, מארגני ווימבלדון לשריין פרופורציה טובה של כרטיסים לחברי הציבור לקנות בשערים. אבל אתה חייב להיות סבלני ואתה צריך באמת רוצה כרטיסים אלה. בשנים האחרונות, תהליך קביעת התור כולו הפך הרבה יותר מתורבת, עם קמפינג מסודר, שיחת השכמה ומתקנים “מטען נותר” עבור ציוד המחנאות שלך.

כל יום, למעט בארבעת הימים האחרונים, 500 כרטיסים עבור כל המרכז ו No.1, בתי משפט מס ‘2 ו מס’ 3 שמורים למכירה לציבור בקרוסלות. הם עולים מ 60 £ ל 210 £ עבור המגרש המרכזי, 30 £ ל 105 £ עבור No.1 – 3 בתי המשפט תלוי ביום.

עוד 6000 ניתן לרכוש כרטיסי כניסה Grounds נמכרים מדי יום. כרטיס הכניסה Grounds טוב המתחם עומד בית המשפט מס ‘2 וכן ישיבה ללא סייג ו עומד על בתי המשפט 3 עד 19. כרטיסים יעלה בין 8 £ ו 25 £, תלוי בזמן יום.

כל תורים אדם יכול לקנות רק כרטיס אחד אז אם הגעת עם בן זוג או עם המשפחה, כולכם צריכים להיות בתור. להזמנת כרטיסים ביום נמכרים תמורת מזומן בלבד – כך טוב יותר לבקר את מכונת מזומנים הקרובה אם אתה מכוון אחד הכרטיסים היקרים עבור בתי משפט המופע.

3. חבילות אירוח

שני מפעילי תיירות מורשים למכור חבילות אירוח כי, בנוסף כרטיסים, בדרך כלל כוללות מזון ושתייה, ועשויים לכלול גם לינה וסידורי נסיעה. חבילות אלה מתחילים ב כ 400 £ לאדם. מבקרים מן בבריטניה, באירופה ובאמריקה יכולים להזמין חבילה דרך קית Prowse, החל משעת 400 £ לאדם וטיפוס ליותר מ 5000 £ עבור מושבים יוקרתיים בגמר. בשנת 2018, סוויטות המשפט למרכז שלהם כללו אוכל מסוגנן משקה, תה מנחה את שירותיו של לימוזינה פרטית לאורך כל היום.

כרטיסים יעלו על 1600 £ לאדם עבור הפתיחה תואמת לכמעט 5000 £ לאדם הגמר של הגברים. אבל אם זה קצת עשיר מדי עבור התקציב שלך, יש חבילות החל מ 400 £ עבור שמורות, כרטיסי משפט מספר 1 וארוחה שעצבה אלברט רו ב מסעדה בלתי פורמלית, פרטית.

אלה מן אסיה ואוסטרליה יכולים להזמין חבילה דרך  ווימבלדון Pure ידי Sportsworld , החל ב 2018 מכ- 400 £ ליום אחד, כרטיסי משפט 2 מספר (עם לינה וארוחת בוקר במלונות סמוכים המבוססות על שני שיתוף) ליותר מ £ 5700 לאדם עבור כרטיסים לגמר במגרש המרכזי עם לינה.

4. ומכירות מחדש כרטיס יומי

אם אתה כבר בטענת ווימבלדון (שהצליח מקבל אחד כרטיסי הודאת 6000 בטענה נמכרים כל יום), ייתכן שתוכל לתפוס מושבים בצד מגרשים לעבר קיוסק מכירת הכרטיסים. מחזיקי כרטיס מהקמפוס לפני סיום המשחק מעודדים לשים כרטיסים הרצויים שלהם בקופסות מיוחדות כדי להפוך אותם לזמינים למכירה חוזרת. התמורה חוזרת ללכת צדקה הקשורות טניס.