איך האיטלקים חוגגים את יום העצמאות

Posted on


ביוני 2 הוא חג לאומי איטלקי עבור דלה רפובליקת הפסטה, או הפסטיבל של הרפובליקה. בדומה יום העצמאות בארה”ב ובמדינות אחרות, שהיא חוגגת את ההיווצרות הרשמית של הרפובליקה של איטליה אחרי מלחמת העולם השנייה.

בנקים, חנויות רבות, וכמה מסעדות, מוזיאונים, ואתרי תיירות ייסגרו ב -2 ביוני, או שהם עשויים צמצם שעות. אם אתם מתכננים לבקר באתר או מוזיאון, לבדוק את אתר האינטרנט שלה מראש כדי לראות אם הוא פתוח. מאז למוזיאוני הוותיקן אינם דווקא מאיטליה, אלא הוותיקן, הם פתוחים ביוני 2. שירותי תחבורה ברוב המקומות לרוץ על יום ראשון ולוח זמני חג, כלומר יהיו אוטובוסים פחות, חשמליות ורכבות מטרו פועלות.

פסטיבלים קטנים, קונצרטים, ותהלוכות מתקיימים ברחבי איטליה, כמו גם על שגרירויות איטלקיות במדינות אחרות, לעתים קרובות ואחריו מציג זיקוקין. החגיגות הגדולות ביותר ומרהיבות יום הרפובליקה להתקיים ברומא, מקום מושבו של ממשלת איטליה מושבו של נשיא איטליה.

חגיגות יום הרפובליקה ברומא:

יום הרפובליקה הוא אחד אירועי יוני העליונים ברומא, ואת worh להיות בעיר עבור. העיר חוגגת עם תהלוכה גדולה בבוקר, ניצח על ידי נשיא איטליה, יחד ויה דיי פורי אימפריאלי , ברחוב שיוצא לצד הפורום הרומאי. צפו המונים אם אתה מתכנן להשתתף במצעד. דגל איטלקי גדול בדרך כלל מושלך על הקולוסיאום מדי. ביום יום הרפובליקה, נשיא איטליה מניח זר על אנדרטת החייל האלמוני (ממלחמת העולם הראשונה), ליד אנדרטת ויטוריו עמנואלה השני.

בשעות אחר הצהריים, כמה להקות צבאיות נגן מוסיקה בגנים של קווירינלה Palazzo del , מקום מגוריו של נשיא איטליה, אשר יהיה פתוח לקהל הרחב ב -2 ביוני.

גולת הכותרת של החגיגות של היום היא התצוגה ידי Frecce Tricolori , סיירת אקרובטי חיל האוויר האיטלקי. תשעה מטוסים פולטים זבוב עשן אדום, ירוק, לבן במבנה מעל האנדרטה ויטוריו עמנואלה השנייה (המלך הראשון של איטליה המאוחדת), יצירת עיצוב יפה שמזכיר את הדגל האיטלקי. האנדרטה ויטוריו עמנואלה השנייה היא מבנה שיש לבן ענק בין כיכר ונציה ו גבעת הקפיטול, אבל Frecce Tricolori התצוגה ניתן לראות מעל ביותר של רומא.

היסטורית יום רפובליקה

יום הרפובליקה חוגג את היום 1946 כי איטלקים הצביע בעד בצורה הרפובליקנית של הממשלה. בעקבות מלחמת העולם השנייה, התקיימה הצבעה -2 ביוני ועד 3 כדי לקבוע אם איטליה צריכה לעקוב בצורת מונרכיה או רפובליקה של הממשלה. הרוב הצביע עבור הרפובליקה וכמה שנים מאוחר יותר, 2 ביוני הוכרז יום חג כמו היום הרפובליקה האיטלקית, נוצרה.

אירועים נוספים באיטליה בחודש יוני

יוני הוא תחילת עונת פסטיבל הקיץ ואת עונת קונצרטים החיצונית. ביוני 2 הוא החג הלאומי רק במהלך החודש, אבל יש הרבה פסטיבלים ואירועים מקומיים כיף ביוני קורים ברחבי איטליה.